DHS استخدام از دانشگاه حرفه ای عادلانه دانشجو پس از معترضان بلوک غرفه

وزارت امنیت داخلی (DHS) استخدام شد و مجبور به ترک حرفه ای عادلانه در دانشگاه ایالتی کنت در اوهایو بعد از خود غرفه مسدود شده بود توسط دانشجویان معترض در مقابل وزارت.

یک ویدئو ضبط شده و منتشر شده توسط کنت دولت روزنامه دانشجویی KentWired نشان می دهد اعتراض دانشجويان لینک سلاح های خود را به شکل یک انسان دیوار در اطراف DHS’ جدول در فوریه. 20 بهار کارآموزی, Co-op و حرفه ای عادلانه است. معترضان دیده می شود, برگزاری, آگهی, است که به عنوان خوانده شده “لغو یخ” و “هیچ انسانی غیر قانونی است.”

مهاجرت و گمرک (ICE) آژانس تحت DHS. اصلی آن تمرکز شامل اجرای قوانین مهاجرت فدرال, جلوگیری از تروریسم و بررسی جنبش غیر قانونی از مردم و کالا.

DHS نمایندگان در نهایت به سمت چپ جدول خود را و پس از آن یک قاره تحت پوشش آن با آگهی های این گروه برگزاری در آشکار تظاهرات پیروزی. پردیس افسر پلیس و سپس وارد سایت و پراکنده معترضان با توجه به KentWired.

“آنها با هدف قرار دادن اقلیت نژادی. آنها در حال کار هر دو از نظر قانونی و غیر قانونی برای تبعید کسانی که نباید تبعید” یک دانش آموز گفت KentWired اضافه کرد که وزارت امنیت داخلی است “پرهیاهو و نژادپرست است.”

“نباید اجازه داده شود برای کنت به حمایت از چنین پرهیاهو و خشونت نژادپرستانه سازمان است. نباید اجازه داد که کنت حامیان هر کسی که اشتغال از آنها و ما به طور مستقیم می خواستم برای اخلال در منافع اقتصادی آنها در یک کار عادلانه” دانش آموز اضافه شده است.

یکی دیگر از دانشجویان در مقایسه با DHS در جدول حرفه ای منصفانه با گارد ملی به نام به دانشگاه مراجعه کننده به 4 مه 1970 فاجعه ای که منجر به چهار کشته و نه زخمی که اوهایو ملی سپاه پاسداران افتتاح شد آتش سوزی در یک جمعیت جمع شده بودند در اعتراض به جنگ ویتنام. “ما می خواهیم برای خلاص شدن از هر نوع دولت در اجرای قانون نهاد از این دانشگاه که به طور مستقیم به روابط به تاریخ ما,” او گفت:.

این اولین بار است که دانش آموزان باید اعتراض شرکت ها و یا سازمان های وابسته به یخ در دانشگاه کار علمی ، در سپتامبر گذشته دانشجویان در دانشگاه دوک تلاش برای جلوگیری از تلاش های استخدام توسط Palantir یک تجزیه و تحلیل داده های شرکت است که امن 49 میلیون دلار قرارداد برای ارائه یخ با نرم افزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری مهاجران در مرز. Palantir نیز لغو یک استخدام در دانشگاه جلسه در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی پس از 700 دانشجویان و اعضای هیات علمی امضا طومار خواستار این شرکت برداشته شود از این کار عادلانه است. در دانشگاه براون آمازون و مایکروسافت هدف قرار گرفتند در کنار Palantir چرا که آنها “به فروش می رسد تکنولوژی به یخ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im