با وجود رشد ضعیف آمریکایی ها احساس می کنم مطالب در مورد وضعیت اقتصادی

واشنگتن—وجود دارد یک حس قوی در میان آمریکایی ها که اقتصاد قوی است. با وجود نزول رشد اقتصادی در سال گذشته آمریکایی ها به طور فزاینده نرخ اقتصاد ایالات متحده به عنوان بهترین پس دات کام بوم از اواخر 1990s.

اقتصاد ایالات متحده رشد 2.3 درصد در سال 2019 از ضعیف ترین نرخ سالانه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و به مراتب کمتر از 3 درصد رشد هدف تعیین شده توسط کاخ سفید است.

رئیس جمهور اما بارها و بارها با اشاره به توسعه اقتصادی به عنوان یکی از بزرگترین دستاوردهای آن خواستار “حسادت از جهان است.”

در سخنرانی خود در وزارت امور خارجه این اتحادیه در فوریه. 4 تهمت گفت: “اقتصاد ما این است که بهترین آن تا کنون بوده است.”

“پس من در انتخابات ما ایجاد 7 میلیون شغل جدید,” او گفت:, و اضافه کرد که “میانگین نرخ بیکاری تحت دولت من است و کمتر از هر دولت در تاریخ کشور ما است.”

اقتصاد ایالات متحده در واقع ثابت انعطاف پذیر در سال گذشته با وجود رکود ترس سراسر جهان که تحت سلطه سرفصل. اقتصاد وارد طولانی ترین توسعه در تاریخ آمریکا فراتر از رونق اقتصادی از 1990s شروع شد.

منتقدان استدلال می کنند که اقتصاد به خوبی انجام شده است اما آن را به عنوان قوی به عنوان تهمت و ادعا کرده است, به ویژه هنگامی که در مقایسه با رونق اقتصادی پس از سال های جنگ.

در حالی که برخی از اقتصاددانان احتیاط در مقابل دادن نسبت ناروا بیش از حد اعتبار سنجی نشان می دهد آمریکایی ها احساس می کنم مطالب را با وضعیت فعلی اقتصاد است.

با توجه به نظرسنجی گالوپ در ماه گذشته 59 درصد از آمریکایی ها می گویند آنها بهتر از نظر مالی امروز از آنها از یک سال پیش که بالاترین سطح از ژانویه سال 1999. و تقریبا سه چهارم می گویند آنها می شود بهتر است از نظر مالی در یک سال به بالاترین سطح خود از خوش بینی های ثبت شده توسط گالوپ.

و واشنگتن پست و شبکه خبری ABC نظرسنجی نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در اقتصاد آمار یک ماه گذشته.

مصرف کنندگان بودند مرکزی برای ادامه توسعه اقتصادی در سال گذشته گفت: Nathan ورق اقتصاددان ارشد در PGIM درآمد ثابت و سابق معاون وزارت خزانه داری در امور بین المللی تحت ریاست جمهوری باراک اوباما.

“هسته اصلی موتور از اقتصاد ایالات متحده از طریق این توسعه پس از بحران مالی جهانی شده است مصرف کننده و مصرف کننده ضروری است در طول سال پیش رو گفت:” بار عصر.

به منظور حفظ این گسترش قوی در بازار کار با “حداقل برخی از متوسط دستمزد دستاوردهای” به ادامه, او گفت:.

قوی ترازنامه

مصرف کنندگان آمریکا چشم انداز به طور چشمگیری تغییر کرده پس از بحران مالی 2008. کاهش سطح بدهی و بالاتر نرخ پس انداز نسبت به سطح قبل از بحران باید منجر به ثبات بیشتر گسترش ورق گفت.

بدهی خانوار به شدت کاهش یافته است پس از بحران مالی و آن را ادامه داده است به سقوط به عنوان یک سهم از تولید ناخالص داخلی.

با وجود افزایش هزینه ها در چند سال گذشته مصرف کنندگان موفق به حفظ یک قوی ترازنامه و این کاهش خطرات ناشی از تغییر شرایط اعتبار و نرخ بهره را افزایش می دهد, از جمله کسانی که اعمال شده توسط فدرال رزرو از سال 2015 تا 2018.

“پس از آن احساس نمی کند ما در حال اجرا از گاز در مخزن برای مصرف کننده” ورق گفت.

گسترش COVID-19 اما شمار رو به رشد خطر برای اقتصاد ایالات متحده, او گفت:. “من انتظار می رود آن است که رفتن به در درجه اول یک سه ماهه اول شوک. و سپس به عنوان سال پیشرفت ما تا حد زیادی آن را تشکیل می دهند و این رشد در سال به عنوان یک کل خواهد شد کمی پایین تر اما قابل ملاحظه ای است.”

افزایش گزارش COVID-19 در خارج از سرزمین اصلی چین در حال اعمال فشار بر بازارهای مالی جهانی و تغذیه است که هنوز هم ارزیابی پتانسیل اقتصادی تاثیر این ویروس در اقتصاد ایالات متحده.

اختلال در چین می تواند بیش از نشت به بقیه جهان تغذیه نایب رئیس ریچارد Clarida گفت: Feb. 25 در یک کنفرانس در واشنگتن است.

اما آن را “بیش از حد به زودی به حتی حدس و گمان” در مورد تاثیر بر چشم انداز اقتصادی Clarida گفت.

با وجود خطرات به چشم انداز “اقتصاد ایالات متحده است که در یک جای خوب. بازار کار قوی باقی می ماند,” او گفت:.

‘زمان’ برای راه اندازی کسب و کار

افزایش استخدام و افزایش حقوق و دستمزد را پیگیری هزینه های مصرف کننده که حساب برای بیش از دو-سوم از اقتصاد ایالات متحده.

رکود در اقتصاد جهانی و تجارت تنش با این حال وزن در کسب و کار سرمایه گذاری, صادرات و تولید در ایالات متحده است.

تجارت مناقشه با چین را تحت تاثیر قرار نشده هزینه های مصرف کننده. با وجود تعرفه های واردات چین, تغییرات قیمت خرده فروشی نگه داشته اند و با سرعت گسترده تر تورم عمدتا به چین کاهش ارزش ارز خود را با توجه به اقتصاددانان.

بازار سهام نیز افزایش یافت به طور پیوسته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار افزایش درآمد خانوار و اجازه می دهد مردم را به صرف بیشتر.

“ادامه جامد کار سود و کاهش نرخ وام مسکن و قیمت گاز هنوز هم حمایت از مصرف کننده اعتماد به نفس” اسکات اندرسون اقتصاددان ارشد بانک از غرب بخشی از BNP Paribas نوشت: در گزارش.

عامل دیگری در رانندگی هزینه های مصرف کننده است که افزایش پرداخت برای کارگران کم درآمد است.

“بیش از دو سال گذشته رشد دستمزد در پایین شده است قابل ملاحظه ای سریع تر از آن در بهتر پرداخت صنایع” افزایش مصرف اکونومیست گزارش شده است.

ویلیام تیلور توسعه حرفه ای استخدام مدیر در شرکت مخملی مشاغل مستقر در لس آنجلس گفت: او بهره مند از بازار کار رونق “وجود دارد بیشتر فرصت های شغلی در حال حاضر.”

روند کار انعطاف پذیر و مستقل در حال افزایش است گفت: بار عصر.

“به اعتقاد من این یکی از دلایلی است که چرا نرخ بیکاری در پایین آن در حال حاضر. به عنوان مردم در حال حاضر چند گزینه را انتخاب کنید, من می توانید ببینید شرکت های ارائه بهتر دستمزد به حفظ و جذب استعدادهای برتر” تیلور گفت.

چند سال گذشته بوده است “زمان شگفت انگیز” به راه اندازی یک کسب و کار جدید در ایالات متحده گفت: یان رایت که در اصل از لندن است. رایت صاحب یک کسب و کار به نام ناوگان, ورود به سیستم فراهم می کند ردیابی و مدیریت و ورود راه حل برای ایالات متحده در صنعت حمل و نقل.

“خوب اقتصاد اجازه داده است ما را به رشد سودآوری کسب و کار ما, به طوری که آن را واقعا مثبت,” او گفت:.

دنبال امل در توییتر: @mlakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im