با وجود جریان Exculpatory شواهد FBI نگه داشته هل دادن فلین بررسی اسناد و مدارک نشان می دهد

اخبار و تحلیل

FBI رهبری نگه داشته هل دادن به جلو با تحقیق و تفحص از سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور سرهنگ ژنرال مایکل فلین حتی اگر عوامل آن بوده است به آینده را دوباره و دوباره با شواهد با اشاره به بی گناهی خود را. که تصویر نقاشی شده با اسناد و مدارک کشف شده توسط یک بررسی فلین مورد دستور داد در ماه ژانویه توسط دادستان کل ویلیام Barr.

آخرین کشف 14 صفحه از مواد ارائه شده به فلین وکلا در جولای 7, نشان می دهد که اف بی آی به دنبال به نزدیک فلین مورد در نوامبر 2016, اما نگه داشته و بررسی و بدون هیچ دلیل روشنی.

فلین رئیس سابق آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع در دولت اوباما و سابق مشاور امنیت ملی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گناه التماس کرد در دسامبر 2017 به دروغ گفتن به اف بی آی است. در ماه ژانویه او نقل مکان به خارج از درخواست و اعلام بی گناهی خود را.

وزارت دادگستری (DOJ) کاهش یافته است و این مورد در مارس 7, اما ریاست قاضی منطقه مورچه سالیوان حاضر به قبول اخراج و اصرار بر بیشتر رسیدگی به پرس و جو در مورد اخراج.

فلین در اصل هدفمند توسط اف بی آی در ماه اوت 2016 به دلیل اتهام وابستگی به روسیه و به منظور تعیین اگر او اقدام به عنوان یک عضو جانشین برای مسکو است. اتهام بیشتر بود بر اساس این واقعیت است که فلین به پرداخت به دولت روسیه حمایت RT و تلویزیون با حضور خود در جشن سالگرد در مسکو در سال 2015. او گفت: این یکی از بسیاری از درگیری های زبان چیده شده برای او توسط یک بلندگو دفتر او قرارداد.

اف بی آی بود “به” فلین مورد در نوامبر 2016 به عنوان آن را “تا به حال نه دیده می شود همه چیز به نقطه اولیه موضوع” با توجه به Jan. 25, 2017, یادداشت های دست نویس از Tashina گوهر سپس-معاون دادستان کل در DOJ امنیت ملی بخش (NSD).

سپس در ماه نوامبر و دسامبر سال 2016 FBI بهبود فلین تلفنی با سرگئی Kislyak سپس-سفیر روسیه به ایالات متحده گوهر را یادداشت می گویند (pdf).

اداره شده “درخواست برای شرکای خارجی” و “اطلاعات آمد -> مشروع” یادداشت ها می گویند نشان می دهد که هیچ کس را دیدم چیزی نامطلوب در فلین را خواستار شد.

در واقع پس از FBI مدیر James Comey گفت: تماس “به نظر می رسد حلال” زمانی که او در جریان باراک اوباما رئیس جمهور و جو بایدن در Jan. 5, 2017, با توجه به یادداشت jotted توسط FBI رئیس ضد جاسوسی عملیات پیتر Strzok.

آن بایدن که به ارمغان آورد تا لوگان قانون تخلف در آن جلسه یادداشت ها نشان می دهد در حالی که اوباما گفته Comey “حق مردم” باید در این مورد.

لوگان عمل—یک برنامه به طور بالقوه قانون اساسی که هرگز شده است با موفقیت تحت پیگرد قانونی قرار—باعث می شود آن را غیر قانونی برای شهروندان به مذاکره با مقامات خارجی بدون اجازه از کاخ سفید است.

به نظر می رسد اف بی آی با استفاده از آن به عنوان زمینه ای برای نگه داشتن فلین مورد باز بر اساس فلین گفتگو با Kislyak. Strzok پیام های متنی نشان می دهد او درهم برای نگه داشتن پرونده باز از طرف FBI رهبری حتی به عنوان فلین مورد عامل در حال حاضر پیش نویس بسته شدن سند.

به DOJ, اما, ریخته و آب سرد روی آن منطق.

“جورج: هیچ منطقی جوانب مثبت انجام لوگان عمل” می گویند Strzok را Jan. 25, 2017, یادداشت معنی که جورج تسکس سپس-معاون دادستان کل در NSD اطلاع FBI است که هیچ منطقی دادستان را شارژ لوگان عمل نقض شده است.

این یادداشت فقط به عنوان کسانی که از گوهر, تتم جلسه ای با هشت دیگر DOJ و مقامات FBI یک روز پس از Strzok و نظارت FBI Special Agent جو Pientka مصاحبه فلین در کاخ سفید است.

با توجه به گوهر یادداشت فلین توصیف تماس های خود را با Kislyak نادرست در برخی از نقطه در طول این سوال اما عوامل “بر این باورند که F. بر این باورند که آنچه او گفت درست بود.”

فلین بود: “گفتن حقیقت به اعتقاد او آن را,” او نوشت.

“این اسناد ایجاد که در 25 ژانویه 2017—روز بعد از عوامل کمین او در کاخ سفید—عوامل و DOJ مقامات می دانستم که ژنرال فلین اظهارات نمی شد و مواد به هر, تحقیق که او باز و آینده’ با این عوامل است که او تا به حال هیچ قصد فریب آنها و معتقد است که او به طور کامل راستگو با آنها گفت:” فلین منجر وکیل سابق دادستان فدرال سیدنی پاول در یک روز 10 ژوئیه در دادگاه تشکیل پرونده (pdf).

“در کوتاه مدت وجود دارد هیچ جرم و جنایت برای بسیاری از دلایل. این اسناد شناخته شده بودند به وجود داشته باشد در بالاترین سطح وزارت دادگستری و مشاور ویژه و در عین حال آنها از دفاع به مدت سه سال.”

در میان اسناد جدید نیز پیش نویس Jan. 30, 2017 داخلی ضبط خبرنگاری گفت: اف بی آی “آیا باور نمی ژنرال فلین بود اقدام به عنوان یک عامل از روسیه است.”

برای برخی از این دلیل, با این حال تحقیقات در رفت و FBI بود و هنوز هم با تکیه بر لوگان عمل می کنند.

در مارس 30, 2017, پس از اقدام معاون دادستان کل دانا Boente memorialized آشکار جلسه توجیهی در روسیه بررسی است. او نوشت که محققان “آیا مشاهده [فلین] به عنوان منبع تبانی” اما مشخص شده دیگر مسئولیت مناطق فلین را به عنوان عوامل خارجی قانون ثبت (که به ندرت تحت پیگرد قانونی قرار) و همچنین لوگان عمل می کنند.

در ماه اوت سال 2017 پس از آن زمانی که معاون دادستان کل راد Rosenstein مشخص شده محدوده صلاحیت برای مشاور ویژه سابق رابرت مولر که در زمان بیش از روسیه پروب یکی از این مناطق بود که آیا فلین جنایات در تماس های خود با Kislyak که به نظر می رسد به یک لوگان قانون مرجع است.

در پایان مولر نمی شارژ فلین با لوگان عمل نقض شده است. دادستان گفت: در آن حتی نقش مهمی در تقاضای مذاکرات است.

فلین گفت: دادگاه در ماه ژانویه او تنها گناه التماس کرد چون مولر را تهدید دادستان به متهم پسرش. ایمیل های داخلی فلین سابق وکلا می گویند که دادستان ساخته شده یک راز طرف معامله به غیر روحانی کردن پسر در مقابل پدر همکاری است.

فلین مورد است که در حال حاضر در گیر در منطقه کلمبیا دادگاه تجدید نظر که به دستور فلین به پاسخ با 20 ژوئیه به درخواست اعاده دادرسي پرونده توسط قاضی سالیوان پس از تجدید نظر دادگاه 3-قاضی پنل دستور داد او را به قبول مورد اخراج ماه گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>