TERMINATE VFA. In this file photo, President Rodrigo Duterte delivers a speech during the oath-taking ceremony of newly-appointed government officials at Malacañang on February 6, 2020. File photo by Toto Lozano/Presidential Photo

خاتمه VFA. در این فایل عکس رئیس جمهور رودریگو Duterte ارائه یک سخنرانی در طول سوگند-گرفتن مراسم تازه منصوب دولت در Malacañang در فوریه 6 سال 2020 است. فایل عکس هم رفته Lozano/ریاست جمهوری عکس

مانیل فیلیپین هجوم هشدارهای صادر شده توسط امنیت و امور خارجی مقامات جمهوری رودریگو Duterte دستور وزارت امور خارجه (DFA) برای قرار دادن در ایالات متحده رسمی متوجه شد که او فسخ دو کشور در بازدید از نیروهای قرارداد (VFA).

سخنگوی ریاست جمهوری سالوادور Panelo در جمعه, فوریه 7, گفت Duterte کارگردانی دبیر اجرایی سالوادور Medialdea به اطلاع وزیر امور خارجه Teodoro اهسته Jr خود را سفارش دهید.

“PRRD (رئیس جمهور رودریگو Roa Duterte) توسط آموزش ES (Medialdea) بگویید SFA (صد) به ارسال اخطار فسخ به دولت ایالات متحده” Panelo گفت.

Duterte آخرین حرکت می بیند فیلیپین یک گام نزدیک تر به abrogating این VFA رغم قبلا گفته است که او به ما یک ماه به اقدام است.

Duterte اعلام کرد در ژانویه 23 که او می خواست VFA اوراق پس از دولت آمریکا لغو ویزا از اولین رئیس پلیس و در حال حاضر سناتور رونالد “باتو” dela رزا.

Panelo گفت Duterte و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نیز برنامه ریزی برای یک تماس تلفنی “به زودی” اگر او را فاش نمی کند چه خواهد بود مورد بحث قرار گرفت.

امنیت ملی در خطر است. Duterte آخرین سفارش می آید با وجود مقامات بالا مانند سیلک و وزیر دفاع Delfin Lorenzana هشدار از پیامدهای گسترده اگر فیلیپین بودند به لغو VFA.

اهسته گفت: VFA خدمت کرده است به عنوان یک عامل بازدارنده برای خشونت در غرب دریای فیلیپین; تسهیل و کمک در حوادث بزرگ; کمک نظامی فیلیپین نوسازی و مبارزه با ترور و ترویج روابط اقتصادی نه تنها با ما بلکه متحدان آن است. (بخوانید: با تهدید به قراضه VFA, Duterte قمار فیلیپین’ امنیت)

صد و تحت فشار قرار دادند برای بررسی VFA به جای آن آشکار ابطال.

DFA رئیس گفت که در حالی که رئیس جمهور را حق “تداوم توافق تلقی می شود بیشتر به نفع فیلیپین در مقایسه با هر گونه مزایای شد آن را به فسخ شود.”
(متن کامل: صد در ارزیابی تاثیر VFA ختم)

Duterte تصمیم حرکت از مقامات اصرار برای بحث بیشتر قبل از حرکت رو به جلو با ریسک بالا تصمیم گیری است.

اهسته زودتر گفت که او تا به حال متوجه در حال حاضر آماده در واشنگتن و او آن را تنها پس از دستور مستقیم از Duterte خود را. ختم برگزار خواهد شد 180 روز پس از ما دریافت اطلاع کتبی – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im