با وجود همه گیر کلیساها استقامت فشار در برابر نفس بیش از حد

به عنوان سیاستمداران و وکلا استدلال می کنند بیش از اورژانس قدرت ادعا توسط مقامات دولتی وفادار در حال پیدا کردن راه هایی برای مقابله میان تهاجمی بهداشت عمومی سفارشات است که آن را دشوار و یا غیر ممکن است به گرد هم می آیند در فرد برای عبادت.

به عنوان افراد مذهبی در مورد زندگی روزانه خود را در میدان جنگ در جنگهای مواج در دادگاه ها در سراسر زمین مورد تا چه حد دولت می تواند در تلاش های خود را برای مبارزه با CCP ویروس.

برخی از آمریکایی ها شده اند وحشت زده در آنچه آنها می گویند نمونه هایی از دولت نفس بیش از حد. قبل از عید پاک یکشنبه یک قاضی فدرال در کنتاکی امر به معروف لویی شهردار گرگ فیشر از اجرای گسترده اجتماعی-فاصله جهت است که ممنوع رانندگی در خدمات کلیسا.

در مارس 18, یک دادگاه فدرال در کانزاس اعطا دستور موقت در برابر یک مدیر اجرایی به منظور محدود کردن اجتماعات کلیسا به 10 نفر فاکس نیوز گزارش داد. نظم آمد و یک هفته پس از دولت دیوان عالی کشور حکم به نفع رژیم صهیونیستی است. لورا کلی یک دموکرات که منظور معکوس شد توسط یک جمهوری خواه به رهبری پانل از قانونگذاران.

کانزاس دادستان کل درک اشمیت جمهوری گفت: حمایت از دادگاه فدرال حاکم است که او گفت: “بسیار مورد نیاز یادآوری است که قانون اساسی است تحت اقامت-صفحه اصلی نظم و منشور حقوق نمی توان قرنطینه.”

او افزود: “قانون اساسی محافظت از آزادیهای ما به خصوص در زمان بحران از زمانی که تاریخ نشان میدهد دولت بیش از حد سریع به قربانی کردن حقوق چند برای آرام کردن ترس از بسیاری از.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جانبداری با کلیساها که استدلال می کنند متمم اول قانون اساسی حقوق بودن خلاصه با overreaching اجرایی سفارشات توسط فرمانداران و شهرداران.

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr شده است نظارت بر مقررات دولتی از خدمات مذهبی. در مارس 14, او وزن با صدور یک بیانیه.

حتی در زمان اضطراری “متمم اول قانون اساسی فدرال و قانونی قانون منع تبعیض علیه نهادهای دینی و مذهبی مؤمنان” Barr نوشت.

“بنابراین دولت ممکن است اعمال محدودیت های ویژه ای در فعالیت های مذهبی که نمی نیز اعمال می شود به مشابه nonreligious فعالیت است. … نهادهای مذهبی باید به طور خاص برای خاص بار.”

کری گوردون کشیش ارشد در بنای جهانی توسعه در شهرستان Sioux, آیووا گفت: در 18 آوریل که او برنامه ریزی شده برای رفتن به جلو با یک یکشنبه کلیسای خدمات روز بعد به عنوان او انجام شده است در هفته های اخیر.

“پس از این جمعه من یک جلسه با وکلای ما به بحث در مورد در حال حرکت به عقب در داخل به جای پارکینگ ما خدمات ما انجام شده است” گوردون گفت: بار عصر.

“ما تصمیم گیری خواهد شد بر اساس این بیماری در شهرستان ما. از آن خواهد شد ساخته شده توسط دولت است.”

گوردون برجسته رهبر مذهبی در آیووا مشترک افکار خود را آنلاین در مارس 20 بعد از مستندات مختلف آغاز شد و در سراسر کشور در بیانیه ای که برخی از رهبران مذهبی تکرار شده.

کشیش شد در پاسخ به یک مارس 17 حکم توسط آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز یک جمهوری خواه است که اعلام عمومی بهداشت و درمان اضطراری و منع تجمع جمعی از بیش از 10 نفر از جمله کسانی که در یک “جامعه, روحانی [یا] مذهبی” طبیعت است.

گوردون نوشت: “ما باید تغییر ما خدمات روز یکشنبه در یک راه است که به آرامی می پذیرد او مناسب تمایل به حفاظت از شهروندان در حالی که به طور همزمان رد خلاف قانون اساسی بخشی از همان مشکل و اعلام.

“ما نشان خواهد داد که چگونه یک کلیسای محلی است که کاملا قادر به اعمال عاقلانه دولت خود از دولت مدنی دخالت و جلسه با هم در یک راه است که محافظت از هر کس و نگه داشتن آنها را امن و سالم است.

“ما در حال گرفتن Coronavirus بسیار جدی و تمایل به همان اندازه و یا بیشتر از هر کسی برای اطمینان از ایمنی و سلامت در طول این زمان دشوار است. هنوز به بهت و حیرت برخی از ما معتقدم که ما باید با هم به کلیسا.”

برخی از churchgoers مشترک دیدگاه های خود را با بار عصر.

در تنسی اسکات Ballinger کرد و گفت: “دو پارتی/گزینه های جریان در صبح است.” کلیساها تعطیل شده اند در این دولت از رژیم صهیونیستی است. بیل لی یک جمهوری خواه صادر اقامت در خانه سفارش در ماه گذشته و “ما سپرده شده است به cyber-دخمه زمان”است.

کالیفرنیا ویکتوریا سیلوا هوارد گفت: کلیسا بود “هنوز هم زنده جریان اما اگر ما نمی رزومه به زودی من می گویند از آن زمان برای شروع خانه شدند. مسیحیان اولیه نمی تحمل محدودیت های خود را در عبادت و نه باید به ما.”

کاترین Schoonover های ویرجینیا بر اساس بنیانگذار سیاسی, سخنرانی رسانه های اجتماعی پلت فرم برای بحث سیاسی, گفت: اسقف محلی است به حالت تعلیق خدمات برای هم بودن.

“ما فردی کلیسا می رویم آنلاین,” او گفت:. “خانواده من نشانی از نماز صبح در یک کنفرانس تلفنی با هم بیش از حد.”

Marylander Stephen DeMauri گفت که او با استفاده از فن آوری خود را برای برآوردن نیازهای معنوی در طول بیماری همه گیر.

“با توجه به تعلیق عمومی توده ها من را به تماشای یک livestream و یا ضبط از جرم” با اشاره به این جرم ضروری است به او اعتقاد مذهبی.

یکی دیگر از مریلند ساکن Hyoun یونگ چو گفت آن را دشوار است به یک کلیسا برای بازدید از هر یکشنبه.

“من از دست همراهی و به میزان کمتر تنقلات,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im