با وجود عدم DOH دستورالعمل Duterte سفارشات خرید COVID-19 rapid test, کیت

PRESIDENT'S ORDERS. President Rodrigo Duterte holds a meeting with some members of the Inter-Agency Task Force on the Emerging Infectious Diseases on April 13, 2020. Malacañang photo

رئیس جمهور سفارشات. رئیس جمهور رودریگو Duterte دارای یک جلسه با برخی از اعضای درون سازمان نیروی کار در حال ظهور بیماری های عفونی در مارس 13 سال 2020 است. Malacañang عکس

مانیل فیلیپین – رئیس جمهور رودریگو Duterte دستور خرید سریع تست کیت در یک پیشنهاد برای افزایش فیلیپین’ تست ظرفیت برای coronavirus با وجود عدم وزارت بهداشت (DOH) دستورالعمل استفاده از کیت گفت:.

Duterte در شب دوشنبه 13 آوریل گفت که او “پاکسازی راه” برای سازمان های مربوط به تهیه rapid test, کیت “فورا”.

“من پاکسازی راه من خواهد پرسید که وزیر [فرانسیسکو] دوقو به صحبت کردن با مردم در پرداخت هزینه سی منشی [Carlito] گالوز [Jr] و آنها می توانند اقدام به خرید آن را بلافاصله. به عنوان سریع به عنوان شما می توانید واقعا خرید در این زمان” Duterte گفت: در اواخر شب سخنرانی در روز دوشنبه.

“شما می توانید پیش بروید و خرید آن بلافاصله شما من ترخیص کالا از گمرک,” او اضافه شده است.

DOH شده بود وظیفه به پیش نویس دستورالعمل استفاده از rapid test, کیت, یک روز قبل از آن در روز شنبه, مارس 14.

نه ادم: اما با وجود Duterte اولویت برای, rapid test, کیت ملی وظیفه نیروی COVID-19 رئیس مجری Carlito گالوز Jr گفت: دولت هنوز هم نیاز به خرید حداقل 900,000 بیشتر واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) بر اساس آزمون برای تایید صحت نتایج به دست آمده از استفاده از rapid test, کیت.

PCR آزمایش انتظار می رود که هزینه برخی از P3.2 میلیارد در حالی که یک ballpark را رقم هنوز در دسترس نیست برای سریع تست کیت. گالوز گفت: دولت به دنبال به خرید برخی از 2 میلیون rapid test, کیت تایید شده توسط FDA در ایالات متحده.

DOH زودتر حاضر به استفاده از توصیه rapid test, کیت گفت: این نه به اندازه کافی دقیق به بررسی coronavirus در بیماران است. آزمون سلامت خبرگزاری ماریا روساریو Vergeire زودتر گفت: تولید منفی کاذب یا نتایج مثبت کاذب.

پزشکان دیگر اما استدلال می کنند که سریع تست آنتی بادی است که یک “راه آسان و راحت برای تست” و تا حد زیادی کمک در جرم تلاش های تست.

دور زدن محدودیت: قبل از ساخت این اطلاعیه Duterte به ثمر رساند موانع قانونی که ممنوع DOH و فیلیپین بیمه درمانی شرکت (PhilHealth) از خرید سریع تست کیت.

Duterte با اشاره به نیاز ترخیص کالا از گمرک مورد نیاز از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) است که به همین ترتیب نیاز به یک ارزیابی از سلامت فن آوری و ارزیابی شورای HTAC).

ایجاد شده توسط مراقبت های بهداشتی جهانی قانون HTAC است یک گروه از کارشناسان بهداشت و درمان وظیفه با بررسی آخرین بهداشت تحولات و توصیه استفاده از آنها به DOH و PhilHealth. این گروه همچنین ارزیابی ایمنی و اثربخشی فناوری سلامت, دستگاه, دارو, واکسن, در میان دیگران و, بررسی, اجتماعی, اقتصادی و مسائل اخلاقی که با استفاده از این فن آوری.

“یک قاعده وجود دارد که ما می توانیم با استفاده از بودجه عمومی برای خرید لوازم پزشکی, داروهای بدون FDA سیگنال بنابراین na-گروگان ‘یونگ mga سریع تست های ما می خواهم به خرید (خیلی سریع کیت های آزمایش ما می خواهم به خرید برگزار شد خاموش). من ریسک کند…من پاکسازی راه های سفارش خرید” Duterte گفت.

کابینه وزیر Karlo Nograles که سخنگوی دولت coronavirus نیروی کار گفت: در این جلسه که دولت می تواند دور زدن نیاز ایمنی در محل تحت مراقبت های بهداشتی جهانی قانون به جای سفارش اداره دفاع مدنی یا تدارکات و خدمات اداره بودجه و مدیریت به منظور تسهیل در خرید.

فیلیپین’ coronavirus پاسخ تا کنون شده است و مانع کم تست ظرفیت باعث کارشناسان بهداشت و درمان به نگرانی وجود دارد نه به اندازه کافی اطلاعات جمع آوری شده به شکل یک تصویر دقیق از coronavirus’ گسترش در کشور است. دیگران از ترس این ویروس همچنین می تواند گسترش کشف نشده در جوامع است.

دولت coronavirus وظیفه نیروی قبلا گفته شد هدف به انجام برخی از 20,000 آزمون در روز 27 آوریل به تقویت این کشور در سیستم مراقبت های بهداشتی قبل از Luzon مستند به پایان می رسد در 30 آوریل.

فیلیپین روز دوشنبه شمارش 4,932 coronavirus موارد با 315 مرگ و میر و 242 بهبود. در سراسر جهان به ویروس مرگبار آلوده شده است بیش از 1.8 میلیون نفر و کشته شدن حداقل 114,000. – با یک گزارش از Agence France-Presse/Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de