DeSantis: فلوریدا موفقیت در برابر COVID-19 آمد وجود ندارد صدور ‘شدیدی سفارشات

موفقیت فلوریدا دیده است در برابر COVID-19 نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر از ریشه “طراحی شده و اندازه گیری رویکرد” رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: متضاد اقدامات خود را با “شدیدی دستور” صادر شده توسط بسیاری دیگر از فرمانداران.

فلوریدا تا به حال کمتر از 500 COVID-19 بيمار در هواکش که از دوشنبه شب و پایین تر یا قابل مقایسه با اعداد در مقایسه با کشورهای که در آن اقدامات شدیدتر اعمال شدند.

DeSantis در برابر صدور اقامت در خانه سفارش تا 1 آوریل بارها و بارها با تاکید بر این که بخش عمده ای از دولت موارد در چند زمینه.

“شما نگاهی به برخی از مهمترین و سخت گیرانه دستور آن صادر شده است در برخی از این کشورها و مقایسه فلوریدا در شرایط بستری شدن در بیمارستان در هر 100000 نفر در نظر ما مرگ و میر در هر 100000 نفر” DeSantis گفت: پس از دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است. “هر کس در رسانه ها شد و گفت که در فلوریدا قرار بود به مانند نیویورک یا ایتالیا و که اتفاق افتاده است.”

مقامات قابل درک است که فلوریدا است بزرگ و متنوع است و شیوع نبود مدرسه در سراسر کشور. ترین استان ها در بخش شمالی کشور را مورد شمارش در صدها و چند مرگ و میر.

People are seen at the beach in Jacksonville Beach
مردم دیده می شود در ساحل در جکسنویل بیچ فلوریدا., در 17 آوریل سال 2020 است. (سام وود/گتی ایماژ)

“ما تا به حال طراحی شده و روش اندازه گیری شده است که نه تنها کمک ما اعداد توان از راه های زیر چه کسی پیش بینی کرد اما هم آسیب کمتری به دولت ما رفتن به جلو,” او گفت:.

COVID-19 یک بیماری ناشی از CCP (دیروز), ویروس, یک رمان coronavirus پدید آمده است که از سرزمین اصلی چین در سال گذشته است.

DeSantis یک جمهوری خواه در دوره اول خود را گفت: آوریل 11, منظور مسدود کردن بسیاری از بازدید کنندگان از خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی کمک بنیادی بیشتر شیوع بیماری از اتفاق می افتد و همچنین سفارش کارکنان در دراز مدت امکانات پوشیدن ماسک و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی.

دولت با استفاده از چهار مجموعه های مختلف از تیم های متمرکز به ترتیب در آموزش مردم در عفونی کنترل و ارزیابی آن در دراز مدت کمبود امکانات حال ارسال تجهیزات به امکانات و انجام تست در آنها.

فلوریدا بخش مدیریت اضطراری فرستاده تقریبا هفت میلیون ماسک تقریبا یک میلیون و 160,000 لباس به امکانات و خانه های که با هم تعداد بیش از 3,700 در دولت است.

سرعت نورد درایو از طریق تست سایت و برخی امکانات نیز کمک حاوی ویروس DeSantis گفت و همچنین به عنوان کمک به مقامات اطلاعات در مورد این بیماری است.

Epoch Times Photo
یک مرد مبادلات خود را کوپن خریداری شده آنلاین برای تضمین یک نقطه برای نشان دادن بلیط t Ocala رانندگی در تئاتر در اوکالا در فلوریدا در مارس 25 سال 2020 است. (از طریق Micolucci/خبرگزاری گتی ایماژ)

DeSantis منظور این است که میله میله به پایان می رسد در 30 آوریل و او برنامه ریزی شده است به جزئیات در مراحل بعدی در بازگشایی دولت در روز چهارشنبه.

“فلوریدا برای رفتن از جایی که ما در حال حاضر به فاز یک است نه یک جهش بزرگ است. ما در حال رفتن به آن را نزدیک به یک اندازه گیری بسیار متفکر و داده محور راه” فرماندار گفت.

به عنوان از آوریل 28 فلوریدا 32,846 تایید COVID-19 موارد است. این روشن نیست که چگونه بسیاری از این بیماران بهبود یافته اند. اکثر بیمارانی که قرارداد CCP ویروس بازیابی خارج از بیمارستان.

بسیاری از CCP ویروس بیماران هرگز نشان می دهد علائم و ساخت تعداد واقعی موارد بالاتر است.

دولت 5,222 مجموع بستری شدن در بیمارستان. در این زمان تعدادی از بیماران در بیمارستان ها نمی افشا شده توسط مقامات دولتی.

فلوریدا 1,171 مرگ و میر مرتبط با COVID-19 است که 0.1 درصد از جمعیت این ایالت و 3.5 درصد از موارد تایید شده.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im