DepEd نظر مرداد به عنوان کلاس باز برای سال تحصیلی 2020-2021

File photo of elementary students inside a pubic school in Marikina City

فایل عکس دانش آموزان ابتدایی در داخل یک ناحیه تناسلی در Marikina City

مانیل فیلیپین – وزارت آموزش و پرورش (DepEd) در روز شنبه, مارس 21 گفته است که بشار اسد به عنوان کلاس باز برای سال تحصیلی 2020-2021.

“Ang lumabas sa ating مشاوره ay karamihan nagsasabi, para ممکن است panahon tayo sa pagbabago ng edukasyon, pagbabago sa pamamaraan ng pagtuturo در saka para masigurado na malinis در امن ang ating kabataan, ay karamihan آی اوت,” DepEd, منشی, Leonor Briones گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در پخش دولتی PTV4.

(بر اساس رایزنی برای ما به زمان برای تغییرات در آموزش و پرورش فرمت, تغییر در شیوه های تدریس و مطمئن شوید که دانش آموزان ما در حال تمیز و امن ترین آنها گفت: شروع کلاس ها در ماه اوت.)

Briones گفت که این بر اساس رایزنی با مقامات دولتی و سایر ذینفعان.

Briones, اما گفت که آنها هنوز هم در نظر بگیرید توصیه به دولت نیروی کار در برابر coronavirus در باز کردن کلاس.

روز شنبه, مارس 18 DepEd منتشر شد یک نظرسنجی که با هدف اطلاع رسانی بهتر در مورد آن “سیاست ها و تصمیم گیری در باز کردن کلاس برای SY 2020-2021.”

این بررسی را می توان از طریق این لینک و بسته خواهد شد و در ساعت 5 بعد از ظهر روز شنبه, مارس 21. Briones گفت که تا کنون در حدود 700 ، 000 نفر شرکت کننده در این بررسی.

اگر کلاس سر گرفته خواهد شد در ماه اوت Briones داد و اطمینان داد که دانش آموزان ادامه خواهد داد به یادگیری از طریق یادگیری تداوم برنامه را برای این ماه است که آنها قادر به رفتن به مدرسه.

“Sila ay ine-تشویق natin na pumunta sa سایت natin. Ang محبوب ay itong DepEd عوام na ina-دسترسی ng mga estudyante در معلمان,” Briones گفت. (ما آنها را تشویق به بازدید از وب سایت ما. محبوب یکی DepEd عوام که دیده توسط دانش آموزان و معلمان.)

DepEd عوام است و آموزش آنلاین پلت فرم توسعه یافته توسط آژانس دولتی برای حمایت از جایگزین حالت یادگیری است.

دوشنبه, مارس 20 DepEd معاون نپموکنو Malaluan گفت: این سازمان با توجه به استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) سیستم عامل های تلویزیونی و رادیویی در ارائه درس در طول coronavirus همه گیر.

همانطور که از روز دوشنبه فیلیپین ثبت شده 6,459 موارد coronavirusبا 418 مرگ و میر و 613 بهبود. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im