خارج شده در حومه دنور است که اجازه بازگشایی پس از آن دستور داده شد به طور موقت نزدیک زمانی که سه نفر متصل به فروشگاه درگذشت COVID-19 بیماری و حداقل شش کارمندان آزمایش مثبت است.

مقامات در Tri-County Health Department (TCHD) اعلام کرد مارس 26 که خارج Supercenter در 14000 شرق نمایشگاه در آرورا کلرادو اجازه داده می شود به بازگشایی پس از آن تمیز و ضد عفونی توسط یک شخص ثالث پیمانکار بیش از آخر هفته.

در یک مصاحبه مطبوعاتی این اداره گفت فروشگاه “خوب اجتماعی فاصله اقدامات علامت در سراسر, افزایش, اندازه گیری خریداران به فروشگاه یک راه ترافیک از طریق جزایر کارکنان سیستم های ارتباطی و استفاده از ماسک و قوی کارمند بیماری غربالگری و گزارش روند استفاده از ابزار ارائه شده توسط TCHD.”

فروشگاه دستور داده شد بسته شده در آوریل 24 پس از مرگ یک کارمند از CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus. شخص ثالث پیمانکار و کارکنان عضو خانواده نیز درگذشت از این بیماری است. در آن زمان TCHD گفت: وجود شش اضافی موارد تایید شده در میان کارکنان به علاوه یکی دیگر از سه زندگی موارد مشکوک در انتظار آزمایشگاه تایید.

اما در یک به روز رسانی مطبوعاتی در روز یکشنبه این اداره گفت: وجود 11 موارد اضافی از CCP ویروس نیز مربوط به شیوع اگر چه آن اشاره کرد که اکثر کارکنان که تست مثبت شده اند در محل کار برای بیش از یک هفته است.

مرگ شامل 72 ساله کارمند زن از او 63 سال که کار نمی کند در فروشگاه; و 69 سال که مشغول به کار برای یک شرکت امنیتی مستقل.

در میان مرگ و میر TCHD گفت: آن را به حال نیز موفق به دریافت چندین شکایت در مورد فروشگاه وال مارت از کارکنان و خریداران با توجه به عدم اجتماعی فاصله و بیش از حد بسیاری از مردم که در فروشگاه در یک زمان. ادعا شد همچنین در مورد کارکنان با پوشیدن ماسک یا پوشش صورت به عنوان توصیه شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

“فروشگاه مدیریت و کارکنان گرفته اند و این بسیار جدی و خوب ایمنی و بهداشت اقدامات در محل” گفت: John M. Douglas, جونیور, MD, مدیر اجرایی Tri-County Health Department.

در بیانیه ای به سی ان ان روز جمعه خارج سخنگو گفت: “کلرادو بوده است و آمار به خصوص سخت COVID-19 و چند تن از همکاران در این فروشگاه دارای آزمایش مثبت است. متاسفانه یکی از همکاران ما در گذشت. به طور موقت بسته خواهد شد اجازه می دهد شخص ثالث کارشناسان تمیز کردن بیشتر تمیز و بهداشتی فروشگاه.”

“ما می دانیم چقدر سخت این است که برای همکاران ما در آرورا و همه تحت تاثیر این وضعیت دشوار است. ما می خواهم به انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از آنها در این زمان. ما همچنان به همکاری نزدیک با Tri-County, وزارت بهداشت و درمان و مراحل اضافی به عنوان مورد نیاز برای بازگشایی فروشگاه” سخنگوی اضافه شده است.

کلرادو است که در روز 30 ایالت اقامت در خانه سفارش از مارس 26. منظور تمام شده در مارس 26. روز یکشنبه رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس صادر کرد “امن تر در خانه” اجرایی به منظور ارائه مشاوره به جمعیت های آسیب پذیر از جمله سالمندان به ادامه ماندن در خانه تنها ترک زمانی که لازم است.

خرده فروشی کسب و کار می تواند بازگشایی با منظقه وانت در روز دوشنبه و داوطلبانه یا انتخابی پزشکی, دندانپزشکی و دامپزشکی عمل جراحی و روش ممکن است رزومه اگر امکانات زیر مورد نیاز پروتکل های ایمنی. مغازه های خرده فروشی خواهد شد و سپس مجاز به بازگشایی درهای خود را به مشتریان در روز جمعه با سخت احتیاطی.

در مه 4, تجاری, کسب و کار می تواند باز با 50 درصد از کارکنان شاغل در شخص به عنوان طولانی به عنوان بهترین شیوه های در حال اجرا برای حفاظت از سلامت و ایمنی کارکنان است.

با این حال کسب و کار هستند را تشویق به کارکنان اجازه می دهد برای ادامه راه دور در سطوح بالاتر در صورت امکان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im