دموکرات ها تلاش برای بلانت قوی کالیفرنیا نشان برای ساندرز

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — کالیفرنیا که بزرگترین جایزه در محاسبات هر دموکراتیک نامزد ریاست جمهوری, اما از آن به ندرت به نظر می رسد که راه.

اما هیچ کس underselling کالیفرنیا در این زمان. برنی ساندرز شده است و کار دولت برای سال سازماندهی و به شدت در میان Latinos و جوان رای دهندگان تولید کمپین مواد در هفت زبان رفتن به عنوان یک مشاور گفت: “جایی که اکثر نامزدها نمی رویم.” مایک بلومبرگ در تلاش است برای مقابله با ساندرز با اشباع تبلیغات از جمله خرید زمان در ایستگاه های تلویزیونی در آریزونا و نوادا و اورگان که همچنین رسیدن به کالیفرنیا. پیت Buttigieg برگزار شد سه رویدادهای عمومی در هفته گذشته به سرمایه گذاری در اوایل دولت حرکت است. جو بایدن و سناتور الیزابت وارن رقابتی باقی می ماند.

توجه نشان دهنده یک نگرانی رو به رشد در میان ساندرز’ رقبا که اگر او انجام می دهد به خوبی به اندازه کافی در کشور با آن 415 نمایندگان در خطر است, در سه شنبه 3 مارس که او می تواند در ساخت یک نماینده رهبری است که دشوار است برای گرفتن.

“کالیفرنیا یکی از این مکان های منحصر به فرد از آنجا که این انتخابات ریاست جمهوری نمی بازی کردن در اینجا اغلب” گفت: Ace Smith, یکی از دولت های شناخته شده سیاسی استراتژیست. “وجود دارد فقط یک تشنگی.”

رقابت در حالت ساده نیست; این خانه را به برخی از کشور گران ترین بازارهای رسانه ها وجود دارد حدود 20 میلیون رای دهندگان و نمایندگان تعلق می گیرد هر دو در سطح ایالت و در هر یک از 53 کنگره مناطق. یک نامزد باید آمار 15 درصد در سطح ایالت به یک سهم 144 نمایندگان. یکی دیگر از 271 اعطا با رسیدن به 15 درصد در کنگره منطقه با شدت دموکراتیک منطقه ارائه بیشتر نمایندگان.

ساندرز’ کمپین طولانی شمارش کالیفرنیا به عنوان مهم استقرار بیش از 80 کارکنان اینجا را در سال گذشته و ارسال ساندرز به طور منظم. او به برگزاری دو تظاهرات جمعه در شدت لاتین, مناطق بالای یک رویداد در اوایل این هفته در منطقه خلیج سان Francisco دموکراتیک دژ غنی با نمایندگان.

تبلیغات

او را در حال اجرا در تلویزیون تبلیغات در هر بازار است. کمپین کارکنان بودند تنها چند روز پس از رای گیری کاهش یافته و در فوریه. 3 ضربه زدن بر روی درب ارائه به جمع آوری آنها را در یک عمل حقوقی در کالیفرنیا و حوادث غرفه راه اندازی آنها را جمع آوری. و او در تلاش است تا نشان دهد که سازماندهی می شود قوی تر است که تبلیغات تلویزیون.

اسمیت که زد هیلاری کلینتون در سال 2016 عملیات در دولت گفت: سوال کلیدی برای ساندرز است که چگونه بالا را پشتیبانی می توانید بروید. اگر از آن بازدید نزدیک به 40 درصد از آن خواهد شد سخت تر برای چند رقیب دیگر را به نفع خود نمایندگان اجازه می دهد او را به اجرا میشه.

نظرسنجی های اخیر نشان می دهد ساندرز در مقابل دیگر نامزدها در دولت با بایدن بلومبرگ ، Buttigieg و وارن تمام معلق در هوا در نزدیکی آستانه برای دریافت داشت.

رافائل Návar ساندرز’ مدیر امور خارجه گفت: این کمپین معتقد است که او برنده خواهد شد نمایندگان در هر کنگره منطقه.

“ما تا به ترتیب اولویت که در آن بسیاری از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری نمی,” او گفت:.

بلومبرگ در ضمن نامحدودی هر تلویزیونی بازار در دولت با تبلیغات در علاوه بر این به کسانی که در خارج از کشور بازار است که رسیدن به کالیفرنیا بینندگان. او همچنین خرید تبلیغات در مجله هفتگی روزنامه ها در مناطق روستایی امید به آمار رای دهندگان که ممکن است گرفتن مقدار ارتباطات از دموکرات ها.

او در آخرین مبارزه در حالت on Feb. 3 روز آیووا قفقاز سفر از پایتخت ایالت ساکرامنتو به فرسنو در ایالت مزرعه کمربند و پایان روز را در خارج از لس آنجلس. دن Kanninen این کمپین متحده گفت که بلومبرگ به طور مشابه در تلاش برای برنده شدن نمایندگان در هر منطقه.

تبلیغات

“آن را زودرس برای قرار دادن یک عدد در آنچه ما امیدواریم که برای به دست آوردن” Kanninen گفت: اما او هشدار داد ساندرز می تواند فرار با نمایندگان اگر غیر ساندرز رای دهندگان نمی تحکیم پشت یک جایگزین. “رای دادن به یک نامزد که رفتن به دریافت 5% یا 6% دارای خطر ایجاد سناریو که در اطراف آستانه است که می تواند برنی منجر شود که تقریبا غیر قابل عبور است.”

بلومبرگ تبلیغات است رو به با حدود 300 کارکنان در زمین تا کنون بیشتر از هر مبارزه به رهبری استراتژیست عمیق کالیفرنیا تجربه. این کمپین را برگزار کرده اند 1,000 سازماندهی حوادث در کشور در مارس 3, سخنگوی مایک باکلی گفت: از جمله طاقچه دریافت togethers مانند “Surfers برای مایک” و “دانشمندان برای مایک.”

کالیفرنیا نیز به برخی از بزرگترین دموکراتیک اهدا کنندگان. بلومبرگ نیست در نظر گرفتن هر گونه کمک های مبارزات انتخاباتی اما او در مجموعه “رهبری کمیته” بود و اهدا کنندگان که برگزاری رویدادهای شبیه به جمع آوری اعانه که در آن مردم می توانند یاد بگیرند از بلومبرگ متحدان در مورد مبارزات انتخاباتی خود در برنامه ها و سیاست.

Buttigieg در خصوص انجام داده است به خوبی با کالیفرنیا اهدا کننده کلاس; او به طور منظم برگزار می شود جمع آوری اعانه در هالیوود مطرح شده است و نزدیک به 10 میلیون دلار از کالیفرنیا اهدا کنندگان بیش از هر کشور دیگر. چالش خود است که به ترجمه آن حمایت و رای.

او در بازدید از ساکرامنتو و کشاورزی در شهرستان دیب دیببا هفته گذشته و صرف پنج شنبه در یک سخنرانی تلویزیونی تاون هال در لس آنجلس رسانه های بازار است. برای داوطلبانی که نمی توانیم به پتو امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات, درآمد رایگان از طریق رسانه های کمپین وقایع حیاتی گفت: اسمیت کالیفرنیا استراتژیست.

Buttigieg انتخاباتی در حال برگزاری داوطلب سازماندهی حوادث در حداقل 47 کنگره بخش آخر این هفته سخنگوی بن هلی گفت. او کاهش یافته است به می گویند که شش منطقه نیست و در عین حال سازماندهی شده است.

Buttigieg انتخاباتی فرستاده است از یک یادداشت هشدار دهنده از یک شنبه سناریو که در آن ساندرز غالب. و او مانند بلومبرگ است استدلال او تنها بهترین نامزد برای رفتن سر به سر با Sanders. هر دو خواست دیگر به رها کردن.

بایدن در ضمن تنها برگزار رویدادهای عمومی دو بار در دولت از ماه نوامبر است و هیچ تبلیغات تلویزیونی هر چند او دیجیتال خرید. او را بیشتر به فوریت با تمرکز بر احیای خود مبارزه انتخاباتی در نوادا و کارولینای جنوبی که رای بعدی.

وارن به همین ترتیب سپری کرده است در هیچ زمان و در دولت در این سال هر چند او کمپین میزبانی حوادث متعدد با هدف قرار دادن رای دهندگان لاتین این هفته است و بیش از چهار ده کارکنان است. سخنگوی کاهش یافته است می گویند اگر او قصد دارد برای اجرای تبلیغات تلویزیون. Ctq عملا هیچ کمپین زیرساخت در دولت و مبارزات انتخاباتی او فقط اعلام کرد که هفت دولت سه شنبه آگهی خرید می کند که عبارتند از: کالیفرنیا. تام Steyer مسابقه دیگر میلیاردر و کالیفرنیا ساکن است نیز در امواج رادیو و تلویزیون.

تا کنون فقط 8 درصد از دموکرات رای دهندگان ایمیل بازگشته اند برگه های رای با توجه به پیگیری های سیاسی داده Inc. فقط کسری از دولت 5 میلیون مستقل رای دهندگان درخواست کرده اند که توانایی رای دادن در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات باعث ساندرز کمپین به برنامه جمعه کنفرانس مطبوعاتی برجسته و توضیح روند.

تقریبا 5 درصد از لاتین رای دهندگان که رای توسط ایمیل بازگشته اند آراء و کمتر از 5 درصد از کسانی که در سنین 18 تا 34 ساله را با توجه به سیاسی داده Inc.’s ردیابی است. هر دو کلید جمعیت برای ساندرز مبارزات انتخاباتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im