دموکرات ها تعویق انداختن کاخ سفید نامزدی کنوانسیون به ماه اوت بیش ویروس

POSTPONED. In this file photo, the fiserv.forum, the site of the 2020 Democratic National Convention, is seen in Milwaukee, Wisconsin on March 11, 2019. Photo by Kamil Krzaczynski/AFP

به تعویق افتاد. در این فایل عکس fiserv.فروم, سایت 2020 دموکراتیک ملی کنوانسیون دیده می شود در میلواکی ویسکانسین در تاریخ 11 مارس 2019. عکس توسط کمیل Krzaczynski/AFP

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – دموکرات ها در پنج شنبه, 2 آوریل به تعویق افتاد و خود را در کنوانسیون ملی تا 17 اوت به بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس هل دادن به عقب 5 هفته گردهمایی که نامزد این حزب نامزد به چالش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“در آب و هوای فعلی ما عدم اطمینان ما معتقدیم باهوش ترین روش این است که به زمان بیشتری برای نظارت بر چگونگی این وضعیت آشکار بنابراین ما می توانید در بهترین موقعیت حزب ما به صورت امن و موفق کنوانسیون” دموکراتیک ملی کنوانسیون کمیته سر جو Solmonese در بیانیه ای گفت.

این تصمیم پس از این حزب به احتمال زیاد نامزد جو بایدن گفت: این کنوانسیون در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 13-16 در Milwaukee, ویسکانسین, خواهد احتمال زیاد نیاز به تاخیر اجازه می دهد تا برای یک شانس بیشتری برای برگزاری امن در شخص جمع.

این بیماری همه گیر در حال حاضر به کشته شدن بیش از 5,300 نفر در ایالات متحده که در جهان پیشرو چوب خط حساب کردن بیش از 226,000 تایید عفونت.

حدود 9 در 10 آمریکایی ها تحت اقامت در خانه سفارشات و متناوب از 10 میلیون نفر در کشور باید زمینه برای مزایای بیکاری در دو هفته گذشته.

آمریکا نامزدی حزب دموکرات نژاد دارای آب پز را به معاون سابق رئیس جمهور بایدن روشن frontrunner و خود را تنها باقی مانده رقیب لیبرال سناتور برنی ساندرز.

اما معمولی بر روی زمین مبارزه منجمد شده است برای برخی از 3 هفته در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروسی.

کنوانسیون برنامه ریزی تیم استفاده خواهد کرد هفته آینده به منظور بررسی همه گزینه ها برای کاهش خطرات به سلامت عمومی است.

“این گزینه ها شامل همه چیز از تنظیم کنوانسیون فرمت به اندازه جمعیت و برنامه های” دموکراتیک بیانیه ای گفت:.

“رهبری به این معنی که قادر به انطباق و این دقیقا کاری است که حزب ما در حال انجام” DNC صندلی تام پرز گفت.

“در نهایت سلامت و ایمنی ما کنوانسیون شرکت کنندگان و مردم میلواکی اولویت ما است.”

کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای شروع اوت 24.

با وجود کنوانسیون دموکراتیک را به تعویق ویسکانسین است که هنوز برنامه ریزی برای برگزاری انتخابات مقدماتی بعدی سهشنبه, مارس 31 هجوم مطالبات از مقامات سیاسی و از ساندرز – که رای بود به تعویق افتاد.

چندین ایالت دیگر در حال حاضر آنها به تعویق افتاد مقدماتی که در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مارس و آوریل است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im