سناتور دموکرات اصرار DOJ برای جلوگیری از همه گیر مرتبط با ضد آسیایی, تبعیض

سناتورهای دموکرات به نام برای وزارت دادگستری ایالات متحده را (DOJ) حقوق مدنی بخش به انتشار یک برنامه ریزی دقیق به آدرس coronavirus مرتبط با جرایم ناشی از نفرت و تبعیض علیه آسیایی-آمریکایی و جزایر اقیانوس آرام.

ایالات متحده سناتور جک رید (D-R. I.) و شلدون وایتهاوس (D-R. I.) همراه با سناتور Mazie K. Hirono (D-هاوایی), Cory Booker (D-N. J.) و 12 سناتور با ارسال نامه ای به معاون دادستان کل اریک Dreiband ابراز خود “نگرانی عمیق” و درخواست از دولت برای اجرای یک طرح روشن برای محافظت از آمریکایی های آسیایی تبار از تبعیض و حملات با توجه به همه گیر.

“این مهم است که حقوق مدنی بخش اطمینان حاصل شود که مدنی و حقوق اساسی همه آمریکایی ها محافظت می شود در این بیماری همه گیر” 16 سناتور نوشت.

سناتور گفت: دفتر تحقیقات فدرال (اف بی آی) به این نتیجه رسیدند که”نفرت حوادث جرم علیه آمریکایی های آسیایی تبار به احتمال زیاد خواهد شد افزایش در سراسر ایالات متحده با توجه به گسترش بیماری کروناویروس … به خطر انداختن آسیایی آمریکایی جوامع است.”‘

سناتور گفت که گزارش ها از تبعیض علیه آسیایی ها افزایش یافته و پس از همه گیر آغاز شد.

دانشگاه کالیفرنیای جنوبی Dornsife مرکز پژوهش اجتماعی و اقتصادی (CESR) بررسی نشان داد که 14 درصد از ژاپنی “به احتمال زیاد به تجربه حداقل یک شکل از تبعیض و درمان ناعادلانه با توجه به افراد دیگر فکر آنها ممکن است coronavirus” نسبت به سفید پوستان در 4 درصد و اسپانیایی و 6 درصد است.

رئیس جمهور تهمت صحبت کرده است به شدت در برابر هر گونه تبعیض نسبت به آسیایی-آمریکایی است.

“به نظر می رسد که وجود دارد می تواند یک کمی تند و زننده نسبت به زبان های آسیایی-آمریکایی ها در کشور ما و من نمی خواهم که در همه. … آنها در حال ساخت اظهارات به شهروندان آمریکایی رخ داده است که باید از میراث آسیایی. و من قصد ندارم به اجازه دهید که اتفاق می افتد” در مارس 23 خبری.

قانونگذاران گفت که “2 میلیون (آسیایی آمریکایی جزایر اقیانوس آرام) AAPI افراد در حال کار در خط مقدم از COVID-19 pandemic به عنوان مراقبت های بهداشتی کارگران و اجرای قانون عوامل اولین پاسخ دهندگان و ضروری دیگر ارائه دهندگان خدمات.”

مرکز کنترل بیماری ها (CDC) قرار دادن یک هشدار است که آسیایی ها و گروه های دیگر ممکن است بیشتر در معرض تبعیض در طول بیماری همه گیر.

با توجه به CDC برخی از گروه های که ممکن است تجربه ننگ به دلیل COVID-19 شامل افرادی از تبار آسیایی, کسانی که سفر کرده اند و پاسخ گوی اضطراری و یا مراقبت های بهداشتی حرفه ای است.

این سناتور پرسید DOJ به اقدام عملی برای جلوگیری از تبعیض علیه آسیایی-آمریکایی است.

قانونگذاران خواست گروه برای تعیین یک مقام رسمی خواهد بود که متهم با بررسی تبعیض موارد مربوط به COVID 19 برابر آسیایی ها که پس از آن گزارش مفصل خلاصه ای از این موارد به کنگره به صورت ماهانه.

نمایندگان مجلس همچنین خواستار توسعه و آموزش و پرورش برای جلوگیری از تبعیض در این بیماری همه گیر.

“پژوهش های گسترده ای توسعه در همکاری با سازمانهای مبتنی بر جامعه و به طور منظم ملاقات با AAPI رهبران جامعه و توزیع مواد تبيين حقوق مدنی حمایت در زبان های گوناگون مورد استفاده توسط AAPI جوامع” سناتور نوشت.

“ما همچنین درخواست که حقوق مدنی بخش پاسخ توسط مارس 15 سال 2020 به اطلاع کنگره چه مراحل تقسیم گرفته است در پاسخ به این پرش در ضد آسیایی تبعیض و جرایم ناشی از نفرت از COVID-19 شیوع آغاز شد” سناتور نوشت.

رئیس جمهور تهمت روشن ساخته است که بدون تبعیض در برابر آسیایی ها قابل تحمل است.

“این بسیار مهم است که ما کاملا حفاظت از ما آسیایی آمریکایی جامعه در ایالات متحده و در سراسر جهان است. آنها شگفت انگیز مردم و گسترش ویروس تقصیر خود را در راه هر شکل یا فرم. آنها در حال همکاری نزدیک با آمریکا برای خلاص شدن از آن. ما پیروز خواهد شد با هم!” رئیس جمهور تهمت نوشت: در مارس 23, توییتر, ورود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net