دموکرات Kweisi Mfume برنده ویژه انتخابات برای کنگره آمریکا در مریلند در روز سه شنبه و جایگزین خواهد شد اواخر تشکر. الیاس کامینگز (D-Md.) برای بقیه مدت خود را در دولت 7 منطقه.

کامینگز که ریاست مجلس نظارت کمیته درگذشت 68 در اکتبر 2019. دفتر خود گفت: رسانه های خبری که او به دلیل “عوارض مربوط به دیرینه سلامت چالش است.” پس کامینگز مرگ بیش از 30 نفر—از جمله برخی از دو ده دموکرات—اعلام مناقصه برای صندلی او برگزار شده بود از سال 1996.

Mfume شکست خورده جمهوریخواه کیمبرلی Klacik برای برنده شدن در این صندلی با آسوشیتد پرس خواستار نژاد بعد از 8 p. m. به وقت محلی. 71 ساله از حزب دموکرات بود زودتر برگزار می شود صندلی برای پنج ترم از سال 1987 تا 1996 و قبل از او در سمت چپ کنگره و ریاست انجمن ملی برای پیشرفت رنگین پوست (NAACP) حقوق مدنی گروه از سال 1996 تا سال 2004. NAACP مستقر در بالتیمور.

Mfume خواهد شد در حال حاضر در خدمت کردن مانده از Cummings مدت به پایان می رسد که در ژانویه. او ممکن است دوباره اجرا در دولت 2 ژوئن اولیه به امید برنده شدن انتخاب مجدد در ماه نوامبر به خدمت یک دوره کامل است. اولیه در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل بود اما به تعویق افتاد توسط رژیم صهیونیستی. لری هوگان با توجه به CCP ویروس.

همه رای دهندگان در 7th کنگره منطقه بودند به شدت خواست برای رای دادن از طریق پست و با توجه به همه گیر ناشی از CCP (دیروز), ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus. مریلند مدیره از انتخابات تا به حال مجاز پست الکترونیکی-در برگه های رای و ارسال برگه های رای هفته در پیش است. سه فرد در مراکز رای گیری شد و هنوز هم افتتاح شد در روز سه شنبه برای کسانی که قادر به بازیگران یک ایمیل به رای گیری از جمله کسانی که بدون آدرس پستی و یا رای دهندگان که نیاز به کمک ویژه.

Epoch Times Photo
دموکرات Kweisi Mfume حذف یک ماسک صورت قبل از پرداختن به خبرنگاران در طول یک شب انتخابات در کنفرانس خبری پس از او برنده 7th کنگره منطقه ویژه انتخابات روز شنبه, مارس 28 سال 2020 در بالتیمور. (Julio کورتز/عکس از آسوشیتدپرس)

Mfume گفت: هواداران پس از برنده شدن در انتخابات است که بسیاری از مردم در حال “مبارزه در این ساعت برای مبارزه با این بیماری وحشتناک از coronavirus.”

“به آنها و خانواده های آنها و خانواده های بسیاری دیگر که از دست داده اند و زندگی در موعد مقرر به این بیماری من می خواهم همه شما را به می دانم که از همه توجه من همه انرژی من و تمام تمرکز من در کنگره ایالات متحده خواهد بود و با استفاده از علم داده و حس مشترک برای کمک به ملت ما از طریق این ساعت تاریکی در تاریخ ما” Mfume گفت.

دموکرات ها بیشتر جمهوری خواهان بیش از 4-1 در مریلند 7 منطقه را پوشش می دهد که بخش هایی از بالتیمور و مرکزی مریلند. متنوع منطقه شامل مناطق بالتیمور که مبارزه با فقر و جرم و جنایت خشونت آمیز و مرفه تر مناطق و از جمله نشانه به عنوان بیمارستان جانز هاپکینز.

Mfume اواخر روز سه شنبه همچنین صحبت در مورد مسائل مانند فقیر شهری در مناطقی که دسترسی محدود به قیمت مناسب و مغذی, مواد غذایی, کمبود حمل و نقل و نیاز به نوسازی ساختمان مدرسه.

“من به شما قول می دهم که خود را به عنوان نماینده کنگره من را با استفاده از هر توانایی که من را در مورد این تغییر” Mfume گفت.

سابق NAACP صندلی نیز پشتیبانی قوی تر تفنگ-اقدامات کنترلی از جمله reauthorizing فدرال حمله ممنوعیت سلاح های که منقضی شده در سال 2005. بالتیمور تا به حال 348 قتل در سال گذشته پنجمین سال متوالی با شکوه 300 ساخت این شهر خشن ترین سال تا کنون سرانه.

Klacik عضو Baltimore County جمهوریخواه کمیته مرکزی بود مبارزه کرد و در توسعه اقتصادی و کمک به تلاش قطعات بالتیمور از طریق فدرال “فرصت مناطق” برنامه.

پس از او با شکست مواجه شد Klacik در توییتر نوشت: “این یک بار زمانی که سخت کار نمی پرداخت. شاید یک روز منطقه 7 را می خواهید تغییر دهید. افتخار من تیم و کار کردیم.”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de