دلتا را تعلیق خدمات به 10 متحده فرودگاه شروع May 13

واشنگتن—Delta Air Lines, Inc. گفت: در روز جمعه آن را به حالت تعلیق خدمات به 10 متحده فرودگاه که در آن خدمات نزدیکی فرودگاه حداقل تا سپتامبر در میان گسترده سفر falloff با توجه به شیوع کروناویروس.

دلتا توقف پروازها به Chicago Midway; فرودگاه بین المللی اوکلند; هالیوود Burbank; Long Beach; مشیت R. I. Westchester County Airport; استوارت بین المللی; اکران-کانتون اوهایو; منچستر, N. H. و نیوپورت نیوز/ویلیامزبرگ حداقل تا سپتامبر.

دلتا برش پروازهای 85 درصد در سه ماهه دوم و به دنبال کسب اجازه از آمریکا تنظیم به حالت تعلیق پروازها به شهرهای دیگر است که می تواند در خدمت توسط فرودگاه های دیگر از جمله سه میشیگان شهرستانها.

دلتا می گوید: بین 1 آوریل-مارس 22, فقط یکی به 14 مسافر روزانه پرواز هواپیمایی هواپیما هر راه از کسانی که نه فرودگاه.

“توسط تحکیم عملیات در حالی که مشتری کم شدن ترافیک, ما می توانیم اجازه می دهد بیشتر مردم ما به ماندن در خانه مطابق با بهداشت محلی دستورالعمل” کمک های شنی Gordon, دلتا, معاون ارشد رئیس جمهور برای داخلی فرودگاه عملیات.

دلتا را در سه ماهه دوم کاهش شامل 80% کاهش در ایالات متحده داخلی ظرفیت و 90 درصد در سطح بین المللی.

در دو هفته گذشته ایالات متحده صنعت مسافرت هوایی و تقاضا افزایش یافته است خاموش خریده اما هنوز حدود 94% در مقابل سال گذشته است.

در اوایل این هفته در ایالات متحده حمل و نقل اداره گفت JetBlue Airways پارسیان و روح هواپیمایی شرکت می تواند به توقف برخی پروازها از طریق سپتامبر. 30.

JetBlue می تواند به توقف پروازها به 16 شهرستانها عمده ایالات متحده از جمله آتلانتا و شیکاگو و دیترویت, دالاس, هوستون, سیاتل و لاس وگاس در حالی که روح می تواند به توقف پروازها به شش فرودگاه از جمله شهر فینیکس, دنور, مینیاپولیس و سیاتل.

خطوط هوایی ایالات متحده در حال کاهش هزینه های, لغو پروازهای, پارکینگ هواپیما و تلاش برای شناور باقی می ماند. به عنوان شرط دریافت کمک های مالی فدرال آنها باید همچنان ترین موجود پرواز مسیرهای مگر اینکه آنها دریافت خاص تصویب از ایالات متحده تنظیم کننده.

توسط دیوید Shepardson

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de