دهلی خشونت: بازگشت آرامش نسبی به عنوان اجساد قربانیان شورش بازگشت

دهلی نو: سکوت وهم آور خشونت-ضربه زدن, پیر Mustafabad شکسته بود با ناله به عنوان اجساد قربانیان شورش منتشر شده توسط مقامات شروع به ورود صبح روز شنبه. ترس هنوز ساقه نزدیک شیو Vihar در حال حاضر نابود شده که بیشتر ساکنان مسلمان پناه گرفته اند در نزدیکی چمن پارک ترس یک حمله دیگر. به عنوان شکننده صلح حل و فصل در شمال شرقی دهلی مقامات شروع به ارزیابی خسارت برای جبران خسارت.

اجساد برادران Aamir (27) و هاشم (17) بودند صید از نزدیک “nala” که در آن بدن دیگر یافت شد. برخی با گلوله نشانه برخی با قطع اندام و برخی در دو پاره. مرگ نمی آمد آسان آن ،

محل سوگواری مرگ و میر حتی به عنوان برخی از نگهداری انگشتان دست خود را عبور خود را که از دست رفته عزیزان خواهد به نوبه خود. خشونت ادامه داد: حتی پس از مشاور امنیت ملی agnew تور شورش آمار منطقه — دو بار.

“او (Doval) گفت: هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد اما در آن شب بنزین بمب پرتاب شد در خانه ما اصابت گلوله و اسید پرتاب” آصف گفت. ندیم گفت: بیش از 400 تماس ساخته شده بودند به پلیس اتاق کنترل در یک ساعت اما پلیس حاضر آمده است.

“‘شما می خواستم آزادی در حال حاضر آزادی” بود که چگونه آنها در پاسخ گفت:” ندیم. همسایه خود رام سینگ (تغییر نام) مرتب عبور امن برای بیش از 200 دام مسلمانان است.

“آنها خودی بلکه پسران محلی درگیر در آتش سوزی و غارت و خشونت است. من هرگز نمی تواند فکر می کنم که خود ما پسران را بکشند گفت:” رام سینگ شکستن را به عنوان او روایت وحشتناک سه روز. او مقصر ‘جناح راست’ گروه.

Shiv Vihar گلی را ندارد. 7 دچار فشار. آن است که ترکیبی از هندو ها و مسلمانان زندگی می کردند که در هماهنگی برای سال. در حالی که هندو خانه نیز تخریب دیگران به طور شگفت انگیزی در امان ماند.

“خانه های با Jai Shri Ram ناخوانا بودند دست نخورده. اما من کمک خواهد کرد که من مسلمان همسایه راه اندازی مجدد زندگی خود را زمانی که آنها بازگشت” گفت: Vishal. اموال خود را دست نخورده بود در حالی که این مسجد در کنار درب سوخته بود.

زنان آسیب دیده و ادعا وجود دارد اسید حملات و تجاوز.

“یک دختر تجاوز و از دست رفته است” ادعا کرد Nazma (تغییر نام) به او نشان داد عکس از یک اسید قربانی حمله.

میان پرده از دل تنگی وجود دارد امید. نه ماه باردار که تظاهر لگد در شکم تحویل یک نوزاد پسر در Al-Hind بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de