دهلی خشونت: تلفات افزایش می یابد به 10 مقررات منع رفت و آمد اعمال شده در چهار محل

دهلی نو: تعدادی از افرادی که فوت کرده اند, در این خشونت ها در سرمایه های ملی بالا رفته است, به 10, به عنوان خشونت همچنان برای سومین روز این مرکز که مسئول نظم و قانون در شهر فراموش ارزش کمی اوضاع را تحت کنترل.

پلیس دهلی که زير اتحادیه خانه وزارت در روز سه شنبه ادعا کرد که اوضاع تحت کنترل در حالی که رسانه های اجتماعی بود که با آب گرفتگی تصویری تجدید نظر برای کمک به مسلمانان در ظاهر به دست پاچه که Hindutva اوباش در تلاش بودند برای ورود به خانه های خود.

پلیس دهلی ادعا کرد که 11 دپو شده در زمینه بررسی موارد آتش سوزی در شمال شرقی دهلی نو دیروز و امروز. یک مقام پلیس همچنین گفت که تلفات افزایش یافته بود به 10 کشته در خشونت.

پلیس افزود که کافی نیروهای مستقر در شمال شرقی دهلی نو است. “ما مستقر RAF, CRPF ارشد افسران پلیس نظارت بر وضعیت” و افزود: “ما در پاسخ به حوادث مربوط به ضد عناصر اجتماعی.”

در ضمن یک ویدیو در توییتر نشان داد یک هندو اوباش صعود بالای یک مسجد در شمال شرقی دهلی نو, از بین بردن فلز هلال ماه در بالای آن گنبد و عمل بالا بردن یک هندو پرچم در محل عبادت مسلمانان. در یک عکس ارسال شده در اجتماعی, رسانه ها, مغازه ها با مسلمان نام آنها دیده می شود تخریب در حالی که مغازه ها با هندو نام هایی که به اشتراک گذاشتن یک دیوار با آسیب دیده فروشگاه شده اند در سمت چپ دست نخورده.

گزارش های خبری گفت که GTB بیمارستان دریافت کرد و چهار نفر را که آورده بودند کشته و 35 زخمی در روز سه شنبه. یک پزشک در بیمارستان به نقل شد که 50 درصد از صدمات بودند زخم گلوله.

وزیر Arvind Kejriwal ملاقات چند از جانبازان بستری در GTB و حداکثر بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im