دهلی خشونت: شاه با برگزاری جلسه با Lt و آنهم Kejriwal, بالا, پلیس, کانگ, BJP رهبران

دهلی نو: به عنوان تازه خشونت را در شمال شرقی دهلی نو که در آن هفت نفر از جمله یک پلیس سر پاسبان کشته شدند به عنوان Hindutva شنیدها انداخته ترور در اکثریت مسلمان محلات Jaffrabad, Maujpur و چند باغ و مسلمانان در اعتراض کا انتقام در دوشنبه اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در روز سه شنبه برگزار می شود جلسه به بحث در مورد وضعیت حاکم. دهلی معاون فرماندار آنیل Baijal ارشد وزیر, Arvind Kejriwal, کمیسر پلیس Amulya Patnaik, کنگره رهبر Subhash چوپرا, BJP را Manoj Tiwari و Ramvir Bidhuri در جلسه حضور داشتند.

اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla, مدیر اداره اطلاعات Arvind Kumar نیز حضور داشتند.

این حرکت پس از آمد خانه وزیر بررسی وضعیت نظم و قانون در سرمایه های ملی سه شنبه شب ،

وزیر Arvind Kejriwal گزارش شده توسط PTI عنوان کرد و گفت وجود دارد که نیاز به مهر و موم مرزها برای جلوگیری از خارجی ها از آمدن به دهلی نو برای دامن زدن بیشتر مشکل و که او نشان می دهد آن را به شاه که تحت اقتدار پلیس دهلی توابع.

روز دوشنبه حتی به عنوان فیلم را به دور از رسانه های اجتماعی نمایش عظیم جمعیت فریاد Jai Shri Ram شوم این عمدتا مسلمان محلات و مردم نشان داده شده جمع آوری سنگ شب قبل به سهام خود سنگ pelting آرسنال روز بعد حتی به عنوان یک مرد دستگیر شد, اخبار سازمان های در شفاف مشاهده و عکسبرداری از یک تپانچه در دوشنبه پلیس دهلی است که دیده می شود همراه با غارتگری جمعیت در برخی از فیلم های صادر شده دیگ بخار ورق اظهارات که نیروی انجام شد همه چیز آن می تواند اوضاع را تحت کنترل.

وزیر Kejriwal گفت: پلیس قادر به اقدام بدون دستور از بالا.

خشونت که شکست به عنوان کشور میزبان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سرمایه های ملی یک روز پس از BJP رهبر Kapil Mishra تحریک BJP هواداران گفت: اعتراض مسلمانان باید با زور و اجبار برداشته می شود از جایی که آنها به حال شده است برای نشان دادن مسالمت آمیز تا پس از آن.

و به این ترتیب برای سومین روز متوالی در روز سه شنبه اوباش در ادامه به خرابگری توقیف مغازه ها و pelt سنگ در شمال شرقی دهلی نو به عنوان رهبران احزاب مخالف سیاسی صرفا بیان platitudes.

دود دیده می شد که در برخی از مکان ها و خیابان ها از جمله در کانون مشکل Maujpur بودند آشغال با سنگ و آجر و سوخته لاستیک شهادت به فزاینده خشونت و خونریزی است که در زمان در یک جامعه لکه دار کردن در روز دوشنبه و مجروح شدن حدود 150 نفر است.

مدارس بسته شدند با امتحانات که به تعویق افتاد و ترس ساکنان ماند در داخل خانه به عنوان منطقه smouldered با تنش است.

Prohibitory دستور منع مجلس از بیش از چهار نفر بودند اعمال شده در روز دوشنبه و ادامه خواهد داد تا در نیروی تا مارس 24.

ساکن در Maujpur گفت که او شاهد یک شورش مانند وضعیت مانند این برای اولین بار در 35 سال است. “این منطقه تا به حال همیشه صلح آمیز باقی مانده است,” او گفت: PTI, درخواست ناشناس ماندن.

به گفته پلیس و منابع 48 پرسنل پلیس و 98 غیرنظامی در روز دوشنبه درگیری بین مخالفان و هواداران کا گروه در Jaffrabad, Maujpur, Chandbagh, Khureji خاص و Bhajanpura. سه آتش نشانی نیز دریافت صدمات در حالی که dousing شعله های آتش در این منطقه است.

شمار کشته شدگان در خشونت صعود به هفت — شش غیر نظامی و پلیس دهلی سر پاسبان راتان لعل — در روز سه شنبه یک مقام ارشد پلیس گفت:. در حالی که لعل جان از آسیب های پایدار در طول سنگ pelting در Chand باغ, آن است که هنوز روشن نیست چه به کشته شدن دیگران است.

با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در شهر دهلی پلیس ramped تا امنیت در این منطقه است. آن است که با کمک شبه نظامی پرسنل.

مقامات گفت: پرسنل پلیس در حال صحبت کردن به محلی صلح کمیته در تلاش بازگرداندن amity.

“مفسدان هستند که با برخورد به شدت در نقطه” یک مقام ارشد گفت.

شده اند وجود دارد هیچ بازداشت نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im