دهلی خشونت پلیس و انجام هیچ چیز می گویند وحشت Bhajanpura-Yamuna Vihar ساکنان

دهلی نو: ساکنان Bhajanpura-Yamuna Vihar منطقه صحبت کرد و از ترس و باریک نتواند آنها مواجه می شوند همه از طریق پنج شنبه شب و صبح روز سه شنبه به عنوان مهاجم اوباش wreaked ترور بر مردم اینجا.

یک مرد مسن بود که نام توسط خبرگزاری PTI التماس کرد با دست خورده قبل از تظاهر به فراغت او را به عنوان او در بازگشت از یک بیمارستان که در آن نوه اش است که تحت درمان است.

“من از بازگشت از Ganga رم بیمارستان جایی که من نوه بستری شده است. آن را واقعا دشوار است برای رسیدن به خانه برگشت. من تا به حال به اعتراف با دست خورده با هر دو گروه که در حال حاضر در جاده ها پس از هر چند قدم.

“تنها من می دانم که چگونه من موفق به بازگشت به خانه” سالمندان مرد ساکن بلوک C در Yamuna Vihar گفت PTI.

یک پمپ بنزین نیز به آتش در Bhajanpura در روز دوشنبه.

ساکنان گفت: اوباش marauded نه تنها از طریق جاده های اصلی اما در داخل خطوط و bylanes در مناطق مسکونی و در حالی که پلیس و دیگر نیروهای امنیتی مستقر شدند تنها در جاده اصلی که منجر به Bhajanpura, Rohini یک و لونی Ghaziabad از طریق Gokalpuri روگذر از سوی دیگر است.

“نیروهای ناکافی هستند. همچنین آنها وجود دارد اما هیچ کاری انجام نمی…من موفق به درک چرا,,” گفت: یکی دیگر از Yamuna Vihar مقیم گفت: درخواست ناشناس ماندن.

باندهای رفت و در داد و بیداد در بازار, مکان, مجموعه ای از مغازه ها را به آتش حتی به عنوان گروه های زیادی gheraoed خانه های مردم حمله اصلی خود گیتس با چوب و سنگ.

“خانواده و خانه در محله مورد هدف قرار گرفت توسط اراذل و اوباش از اطراف 200 در شب. آنها را نگه داشته و تماس با ما و دیگران برای کمک به. آنها به نام پلیس ، اما هیچ کس می تواند به آنها کمک کند.

“این روز صبح آنها را به من نشان داد یک فیلم از حمله گرفتار در دوربین های مدار بسته و آن را ترسانده است. هر کس در اینجا می ترسم” برجسته مقیم Yamuna Vihar گفت: درخواست گمنامی او به عنوان “ترس” از دادن نام خود را می تواند قرار داده و خود را “خانواده به مشکل”.

حداقل هفت نفر از جمله یک پلیس سر پاسبان روز پس از جمعه به عنوان باندهای رفت و در داد و بیداد در Maujpur, Jaffrabad, Babarpur, Bhajanpura, Yamuna Vihar, Chandbagh مناطق در شمال شرق دهلی نو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im