دهلی: دهلی رای یک بیانیه در برابر نفرت. این Bharatiya Janata Party (BJP) سعی در مبنای مشروعیت سخنرانی نفرت و تلاش برای تقسیم هندوها و مسلمانان بود اما جاروب دور در روز چهارشنبه توسط Aam Aadmi Party (AAP) بهمن.

بی جی پی صعود هشت نفر از 70 مونتاژ صندلی افزایش صرفا پنج از آخرین مجمع نظرسنجی در سال 2015.

بالا سوار در آموزش و پرورش, بهداشت و متعارف “bijli, sadak, paani” دستور کار وزیر Arvind Kejriwal را AAP بازگشت به قدرت در سبک برای بار سوم با 62 کرسی از دست دادن تنها پنج.

کنگره احساساتی وضع اسفناک ادامه داد: به عنوان آن را دوباره موفق به باز کردن حساب است. شصت و هفت نفر از کاندیداهای خود را (از جمله چهار متفقین) از دست آنها سپرده است. یک نامزد باید نظرسنجی حداقل یک ششم از کل آرا در نظرسنجی به اصلاح خود 10,000 سپرده است.

تکرار انتخابات اتلتیکو قرار دادن یک علامت سوال در گاندی قبیله رهبری نشان می دهد که هیچ تمایل با شل گرفتن آن است.

در نظر گرفتن یک حفاری در نخست وزیر نارندرا mann ki baat سابق متحد شیو سنا ارشد و ماهاراشترا سانتی متر Uddhav Thackeray توصیف AAP پیروزی به عنوان jaan ki baat.

برای BJP این انتخابات همه چیز در مورد اهریمنی ضد شهروندی (متمم) قانون (CAA) تظاهرات به ویژه در دهلی شاهین باغ و جامع Millia اسلامی و آن بالا دسیبل دسی کمپین متمرکز بود در حمله به جامعه مسلمان و معادل حزب رقیب با تروریست ها است.

برای فروختن آن jingoism و ضد اقلیت شعارهای بی جی پی به راه انداخته ارتش اتحادیه وزرای ارشد و وزرا و نمایندگان مجلس و کل RSS ماشین آلات تبدیل انتخابات به یک مبارزه بین هند و پاکستان است. دیوانه وار مطالب از “گلی maro ga****ko ro” تحت سلطه خود در مبارزات انتخاباتی, طراحی خفیف اقدام تنبیهی از کمیسیون انتخابات هند است.

تا وزیر یوگی Adityanath, چهره های تندرو Hindutva مبارزات انتخاباتی در دهلی 15 حوزه و خواست رای دهندگان به نصب BJP دولت در دهلی نو که ترویج همه ادیان اما افزود که “بلی (کلمات) کار نمی کند گلی (گلوله) می کند.” او در ادامه به توصیف بریانی به عنوان مواد غذایی ضد اتباع.

با کاهش رشد اقتصادی به سرعت در حال افزایش تورم و بیکاری بی جی پی به زمان و دوباره عقب افتاده در سیاست majoritarianism و polarising رای دهندگان پیش از انتخابات مذهبی خطوط.

آن بود که شاید برای اولین بار است که دهلی نو شاهد چنین زشت کمپین مملو از نفرت و بی پروایی نشان دادن تلاش به نوبه خود یک جامعه در برابر دیگر.

بی جی پی طریقی آن bigwigs در راه آن نه قبل از. حزب رئیس جمهور J. P. Nadda خطاب حداکثر تعداد تظاهرات و roadshows در دهلی نو — 62 — و به دنبال آن اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه 52.

ساعت مودی خطاب دو تظاهرات به عنوان بخشی از بی جی پی حمله رعد اسا از 6,577 نظرسنجی حوادث از جمله تظاهرات roadshows و جلسات. به عنوان مخالفان خود spewed زهر دهلی سانتی متر Kejriwal ماهرانه مخلوط توسعه با نرم Hindutva و عبور از خط پایان می روم بی جی پی دور پشت سر گذاشت و برای نفس نفس نفس زدن.

ضرب و شتم بی جی پی در بازی خود او خوانده هانومان Chalisa در یک برنامه تلویزیونی توییتی یک تصویری از خود را به عنوان یک “هانومان bhakt” وعده داده شده و برنامه درسی “desh bhakti” در مانیفست حزب. او نگه داشته و دور از شاهین باغ ساختن آن دشوار برای BJP به پیوند او را با ضد کا-NRC تظاهرات. یک نا امید BJP ادامه داد و به او اعتراض تهیه بریانی به معترضین و من&B وزیر Prakash Javadekar عملا او را به نام یک تروریست است.

Kejriwal نیست بیرون رفتن از راه خود را برای خواستگاری مسلمانان است. او می دانست که آنها تا به حال هیچ جایگزین اما به او رای. و آنها نقل مکان کرد و یکهو نسبت به او.

در حالی که پیش از زعفران شاهین یافت می شود صحبت کردن در مورد شاهین باغ و خارج می گردند ضد اقلیت زهر masterstrokes پس از تار و مار در دهلی نو با رهبران شروع به سوال “کارشناسی ارشد” در پشت درهای بسته. یک رهبر بی جی پی احساس کردند که رهبری “موفق به قضاوت در مورد طبیعت جهان وطنی از دهلی نو و سعی در فروش متنفرم.”

برخی از احساس بی جی پی را به بانک PM مودی و عدم به آمده تا با یک سانتی متر صورت نیز به آن تار و مار. در واقع حزب باقی مانده تقسیم بیش از یک سانتی متر صورت می شود. در حالی که برخی تحت فشار قرار دادند برای Manoj Tiwari دیگران می خواست Dr Harsh Vardhan.

نتایج در حال حاضر می تواند تاثیر در آینده انتخابات در بیهار و بنگال. AAP رهبران گفت: داوطلبان: “چه اتفاقی افتاد در دهلی نو می تواند گسترش به کل کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im