پلیس دهلی در دسترس زمانی که مورد نیاز نادیده گرفته پریشانی تماس: گزارش

حقیقت یابی گزارش حقوق مدنی گروه بر اساس گفته های شاهدان عینی از شورش-ضربه شمال شرق دهلی نو روز جمعه گفت که پرسنل پلیس گم شده بودند که مردم آنها مورد نیاز است.

به گزارش “اجازه بدهید ما را التیام ما Dilli’ منتشر شد پس از چهار عضو تیم از جمله فرح Naqvi, Sarojini N Navsharan Singh, Naveen Chander بازدید برخی از خشونت-مناطق ضربه مانند Bhajanpura, Chand باغ Gokulpuri, چمن, پارک, Shiv Vihar اصلی Mustafabad از جمله Bhagirathi Vihar و Brijpuri.

بر اساس این گزارش ساکنان مناطق آسیب دیده نمی دریافت هر گونه کمک از پلیس در مواقع اضطراری. آنها نیز ناراحت با دولت دهلی نو به صورت ایستاده و نه با قربانیان و مرکز برای تاخیر در استقرار نیروهای امنیتی.

در Mustafabad مردم گفت: دولت مرکزی مشغول بود با سفر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به جای تضمین اولیه استقرار نیروهای ارتش و پلیس در مناطق آسیب دیده که می تواند زندگی را نجات داد و خود را محافظت خواص. چهار عضو تیم بازدید در نظر گرفته شده بود به یک معنا از “انسان ساخته شده فاجعه” در این گزارش اضافه شده است.

این دیدار نیز به دنبال به درک آنچه بازماندگان بیشترین نیاز فوری به طوری که جمعی فشار قرار داده می شود در این دولت و دولت و همچنین جامعه مدنی و شهروندان در سراسر همه تقسیم می شود و بسیج برای رسیدن و کمک به مردم آسیب دیده.

“تلفات به مراتب کمتر اما هدف این است که واقعا ترسناک – که در آن یک فروشگاه سوخته است اما این دو در مجاورت مغازه ها در هر دو طرف هستند. کنار جاده ncmec در حال سوخته مساجد در فضای داخلی سوخته” به آن اضافه شده است.

دهلی سخنگو گفت که مرگ و میر در دهلی خشونت افزایش به 42 روز جمعه به عنوان وضعیت نشان داد برخی از نشانه هایی از بازگشت به حالت عادی و ابری از دود پاک به فاش کردن میزان آسیب از بدترین شورش در شهر در بیش از سه دهه است.

در مجموع 148 دپو شده اند ثبت نام و 630 مردم شده اند یا دستگیر و یا بازداشت تا کنون در ارتباط با خشونت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im