حیدرآباد: آشفتگی در درون جوامع مهاجرت خانواده ها از نا امنی در مناطق شلوغ و بازارها به طور ناگهانی تنک کردن در حالی که مردم را سنگین خرید از مقررات — آنها به طور معمول شاخص از دم مشکل است که باید زحمت هر افسر پلیس است.

اما پلیس دهلی با آن بدترین عملکرد در دهه پس از شورش در شمال شرقی دهلی چپ 38 کشته و بیش از 300 زخمی به نظر می رسد شکست خورده اند در اصول اولیه پلیس.

آن پرداخت توجه کمی به پیشبرد شاخص رو به وخامت وضعیت. آن را شکست خورده را به یک ارزیابی سریع از “جمعیت روانشناسی” است که نقش کلیدی در کنترل جمعیت است. آن را شکست خورده را به پایبندی به “شورش مته” که در آن گزینه نهایی برای باز کردن آتش. این نیز موفق به حفظ یک رابطه دوستانه بالای برنج و مردان بر روی زمین نشان می دهد رهبری ضعیف.

این خودنمایی ساقط آمد تا برای بحث و گفتگو در جلسات برگزار شده بین مقامات ارشد پلیس با اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه و مشاور امنیت ملی agnew.

منابع ضروری برای تحولات پس از Doval را “سفر” به شورش-آمار مناطق گفت: Deccan Chronicle که با حضور رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده اش در دهلی نو “را به شدت وزن” در ذهن برتر برنج که هیچ شفافیت در نحوه برخورد با یک سرعت در حال توسعه اوضاع فقط کیلومتر دورتر از جایی که Melania Trump شد حضور ‘شادی کلاس.’

در حالی که مردان بر روی زمین تا به حال تصوری که تمام شد به خوبی بالا برنج رهبری کمیسر پلیس Amulya Patnaik شد بنا به گزارش اشتباه تا آخرین لحظه که منجر به عدم تفاهم. “این یک رایگان برای همه, که در آن گروه به زودی دارای عقاید به اوباش و رفت و در داد و بیداد — کشتار مردم و سوزاندن خانه ها و موسسات و رفتن در داد و بیداد — به طور کامل بلامنازع,” منابع گفت.

“جامعه بی اعتمادی بود و احساس توسط پلیس در زمین, اما آن را نمی شود به استراتژی برای مقابله با این وضعیت است. نه ارزیابی جمعیت روانشناسی برای سنجش چگونه تهاجمی جمعیت بود به خصوص با شواهدی وجود دارد که خشونت بود و از قبل برنامه ریزی شده است به پایان رسید تا در مرگ و نابودی است. پلیس دهلی شهرت هرگز این پایین” منابع میگویند که کوانتومی از زور و تلاش مورد نیاز افزایش می دهد به تدریج با تاخیر.

“شورش مته می گوید که پس از این گزینه ها از گاز اشک آور و چوب زنی پلیس بر روی زمین می تواند آتش باز اگر اوباش جا می رود. عجیب است که در یک وضعیت که در آن ده ها تن کشته شدند پلیس تصمیم به باز کردن آتش که اجازه اوباش رایگان اجرای” شهادت” ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de