دادگاه عالی دهلی نو شد به حکومت بر متجاوزان تاخیر تاکتیک

دهلی نو: چهار مجرم در Nirbhaya gangrape و قتل هستند “تلاش صبر و شکیبایی ملت” مرکز گفت: دادگاه عالی دهلی روز یکشنبه به چالش کشیدن دادگاه را جهت اقامت خود را اعدام است. این دادگاه که به نادر یکشنبه شنوایی برای این موضوع محفوظ است منظور خود را.

Nirbhaya مادر آشا Devi که بارها و بارها مورد سوال اگر تنها مجرم و نه قربانی جنایات حقوق امیدوار است که حکم تحویل داده خواهد شد در روز دوشنبه. “امید آن است که به نفع ما امیدواریم که آن را می شود به ما نزدیک به عدالت” او گفت.

چهار مردان — Vinay Sharma, Pawan Gupta, موکش سینگ و Akshay Singh — محکوم 2012-باند تجاوز به عنف و قتل یک زن 23 ساله پیراپزشکی دانشجو در دهلی نو به عنوان Nirbhaya قرار بود به اعدام در روز شنبه. اما حلق آویز شد به طور نامحدود به تعویق افتاد پس از یکی از محکومان, Vinay ثبت رحمت دادخواست قبل از رئیس جمهور رام نات Kovind. به عنوان درخواست تجدید نظر خود را پایین تبدیل شده بود دیگر محکوم Akshay ثبت رحمت خود را درخواست.

چهار مجرم به همراه دو نفر دیگر در حال تجاوز به زن جوان در یک حرکت اتوبوس در شب دسامبر 16, 2012. شکنجه با یک میله آهن و پرتاب کردن وسیله نقلیه او در 29 دسامبر در بیمارستانی در سنگاپور است. یکی از مهاجمان فقط کوتاه 18 زمانی که جرم و جنایت شد و متعهد شد پس از گذراندن سه سال در یک اصلاحات خانه. متهم اصلی رام سینگ داشت دار زدن در زندان است.

دادگاه قبلا ماند حکم اعدام چهار مجرم تا سفارشات بیشتر. با توجه به قوانین محکوم 14 روز داده شده است بین رد یک درخواست رحمت و اعدام او.

تاریخ اصلی اعدام چهار محکوم شد 22 ژانویه بود که معوق پس از Mukesh رحمت درخواست رد شد.

در حالی که درخواست دادگاه عالی به منظور اجرای حکم اعدام دو مجرم که خسته از همه گزینه های قانونی و که رحمت تقاضای پایین تبدیل شده است که وکیل-General Tushar مهتا به نمایندگی از این مرکز گفت : “مردم در حال از دست دادن ایمان در سیستم قضایی با توجه به تاخیر می اندازد. محکومین در حال آزمایش صبر و شکیبایی از کشور است. این یک جنایت است که کل کشور را تکان داد. آن را بسیار بد و غیر انسانی و جنایت.”

آقای مهتا گفت: اگر رحمت درخواست در حال بررسی است و پس از آن تاخیر در اجرای حکم اعدام فقط برای کسی که رحمت درخواست در حال بررسی است. “قوانین تنها حفاظت از این شرکت را متهم کرد که یک دادگاه تجدید نظر در حال بررسی است و قبل از دیوان عالی کشور است. حفاظت نمی تواند گسترش به انتظار رحمت دادخواست.”

متهم مجرم از “اقدام در پشت سر هم” به “نا امید بسیار هدف از مجازات” آقای مهتا گفت: Pawan شده است پر کردن همه نوع از تجدید نظر در دادگاه و نه رحمت دادخواست.

“Mukesh ظ تقریبا هفتمین اقدام قانونی در ژانویه 31. تا آن نقطه او هنوز ثبت رحمت خود را درخواست. این است که به عمد تاخیر انداختن اعدام است.”

مدافع A. P. Singh, که به نظر می رسد برای Akshay, Vinay و Pawan را مورد سوال ‘شتاب’ در این موضوع است. “چرا فقط در این مورد وجود دارد این است که عجله ؟ عدالت عجله عدالت است به خاک سپرده شد,” او گفت: “محکومین متعلق به فقیر روستایی و خانواده Dalit و از این رو نمی توان به تحمل فشار از ابهام در قانون است.”

Mukesh وکیل ربکا جان گفت: “من اینجا ایستاده ام امروز به دلیل حتی اعدام محکومین جنایات شنیع برخوردار هستند به حقوق خود است.”

“محکومین تحت هیچ قانون اساسی موظف به تسریع رسیدگی است. شما نمی توانید در محکوم کردن من برای استفاده از راه حل های حقوقی,” او اضافه شده است.

Ms جان استدلال کرد که این مرکز هرگز یک حزب در مورد اقدامات قبل از دادگاه.

“در حالی که دولت متهم محکوم تاخیر آن را تا از خواب بیدار شده تا دو روز پیش” او گفت:.

Ms جان معتقد بود که قربانی پدر و مادر نقل مکان کرد که دادگاه برای صدور حکم مرگ علیه محکومین. “در هیچ نقطه ای از دولت مرکزی یا دولت با نزدیک شدن دادگاه بلافاصله پس از صدور حکم مرگ.”

خانم جان گفت: “من یک فرد وحشتناک. من مرتکب بدترین جنایات قابل تصور, اما من هنوز هم حق حفاظت از قانون است. شما به من بگویید که شده است وجود دارد “محاسبه انفعال” در بخشی از من. من می خواهم به درخواست آنچه که دولت انجام داده است ؟ آیا شما فایل هر درخواست به عجله بسر می رسانید ،

خواندن CrPC او گفت: “دادگاه عالی به تایید حکم مرگ است. به منظور صدور حکم از دادگاه یکی از رایج سفارش برای تمام محکومین. این مجرم بودند محکوم به اعدام توسط یک کامپوزیت جهت بود که تایید توسط HC و SC. سوال من این است که آیا این طرح در ذهن مجسم delinking از محکومین? یک جمله مشترک و رایج اعدام است. که همه من امروز به دنبال.”

خانم جان گفت: “این مرکز دارای هیچ قدرت د-link جمله. هیچ جمله ای بیشتر از حکم اعدام است. مرکز ندارد قدرت به اجرای من به طور جداگانه. پس از رحمت من درخواست رد شد دادگاه تحت Tihar قوانین زندان 2018 شد موظف به من 14 روز تا اعدام. اما دادگاه نمی جداگانه سفارشات. اگر هیچ رحمت بود و در انتظار, چگونه سه تن دیگر دریافت سود در هنگام رحمت من رد شد. اعدام همیشه رایج است. نمی توان آنها را باز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im