دهلی نو HC می گوید ما نمی توانیم اجازه دهید یکی دیگر از 1984-مانند شورش

دهلی نو: در شدت دقت پیام را به دولت هر دو در مرکز و در دهلی به همکاری با یکدیگر برای مبارزه با خشونت بی امان که آمار بخش هایی از پایتخت کشور برای چهارمین روز متوالی دادگاه عالی دهلی نو در گفت و آن را “نمی توانید اجازه دهید یکی دیگر از 1984-مانند شورش اتفاق می افتد” در کشور است.

دادگاه همچنین با بیان “غم و اندوه” در طول پلیس دهلی را شکست به ثبت نام دپو در برابر اتهام نفرت سخنرانی توسط سه BJP رهبران در CAA-مرتبط با خشونت درخواست کمیسر پلیس به یک “تصمیم آگاهانه” در آن روز.

دادگاه خواسته ویژه کمیسر پلیس که در حال حاضر در این جلسه به فورا انتقال آن “غم و اندوه” به کمیسر و مشاهده شده است که این شهر تا به حال دیده می شود به اندازه کافی خشونت و لازم نمی بینم دیگر 1984-نوع ضد سیک شورش وضعیت.

“ما نمی توانیم اجازه دهید یکی دیگر از 1984 سناریو اتفاق می افتد در این شهر; نه تحت تماشای این دادگاه” عدالت S. Muralidhar مشاهده و اضافه کرد: “ما شنیده ام که یکی IB افسر حمله شده است. این چیزها باید بلافاصله به در نگاه کرد.”

دادگاه با اشاره به ضد سیک شورش که به کشته شدن بیش از 3000 نفر را در دهلی نو به تنهایی.

یک نیمکت از قضات Muralidhar و Talwant سینگ گفت: زمانی که پلیس می تواند ثبت نام 11 فیرث در حوادث مانند آتش سوزی غارت و سنگ-pelting چرا آن را نشان نمی دهد نشاط را به اتهام نفرت سخنرانی توسط سه BJP رهبران — Anurag Thakur (همچنین یک اتحادیه وزیر), MP, Parvesh ورما و سابق دهلی وزیر Kapil Mishra.

روی نیمکت گفت: “چرا شما نشان داده نمی شود نشاط وقتی که می آید به ثبت نام از شاه در این موارد ؟ … ما می خواهیم صلح به پیروز. ما نمی خواهیم این شهرستان شاهد یکی دیگر از 1984 شورش. این شهر دیده می شود به اندازه کافی خشونت و غم و اندوه. اجازه دهید آن را تکرار 1984.”

دادگاه نظر آمد و پس از آن به تماشای یک ویدیو از میشرا که دارای سابقه ساخت نفرت پر از جمعی از مطالب را در عین حال یکی دیگر از آتش زا گفتار در شمال شرقی دهلی Maujpur محله در بعد از ظهر یکشنبه و پس از آن عمده فوران خشونت در این منطقه است.

این دادگاه که در آن جهت است که ویژه کمیسر Praveer Ranjan مطمئن است او را به نشستن با کمیسر پلیس در روز چهارشنبه خود و مشاهده همه کلیپ های ویدئویی و گرفتن یک تصمیم آگاهانه در مورد مسئله مسکن از دپو و انتقال آن به دادگاه در روز پنج شنبه.

آن را روشن ساخته است آن نه محدود به رسیدگی به این ویدئو کلیپ از این سه BJP رهبران و دادگاه نگاه کنید به کلیپ های دیگر نیز هست.

در یک دادگاه محلی به پلیس دهلی گفت: پریما نظر هیچ cognisable جرم پیدا شد برای اسکان فیرث در برابر Thakur و ورما برای خود ادعا نفرت سخنرانی در رابطه با ضد کا تظاهرات در شاهین باغ.

ارسالی ساخته شده بودند در یک اقدام گرفته, گزارش, ظ قبل از اضافی ارشد شهری دادرس Vishal Pahuja بود که با شنیدن شکایت توسط شاخص تورم مصرف کننده(M) رهبر Brinda قیراط به دنبال فیرث در برابر Thakur و ورما.

دادگاه که محفوظ سفارشات مارس 2 در مورد اینکه آیا به طور مستقیم پلیس به تسلیم دپو کرده بود در فوریه 5, کارگردانی آن را به یک فایل ATR.

در ATR ظ روز شنبه پلیس گفت: نظر حقوقی تا به حال شده است در پی این موضوع و درخواست به دادگاه برای اعطای زمان بیشتر به فایل گزارش نهایی دادگاه گفت: منابع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im