دهلی نو: اگر نظرسنجی به باور Aam Aadmi Party است که همه مجموعه ای برای بازگشت به قدرت در سرمایه های ملی که در آن نظر سنجی به همه 70 کرسیهای مجلس برگزار خواهد شد در روز شنبه. اما اگر یکی می رود عضو کمیته نیروهای مسلح سنا و سپس BJP به نظر می رسد مجموعه ای به طلیعه چیزی بودن در یک فصل جدید در دهلی نو و تشکیل دولت شهر دولت خود به خود پس از 22 سال است.

دو نظرسنجی منتشر شد یکی در روز شنبه و دیگری در اوایل روز دوشنبه تا روز به وضوح نشان می دهد که AAP نمی خواهد بود قادر به حفظ 67 کرسی را به دست آورد در انتخابات 2015 اما قادر خواهد بود برای تشکیل دولت خود را در آن. آنها را 10 تا 14 کرسی به BJP. اما خانه وزیر Amit Shah دهکدهای ادعا کرد که حزب او خواهد بود و برنده شدن بیش از 45 نفر. زعفران حزب برنده در فقط سه حوزه در سال 2015 که کنگره نمی تواند حفظ یک صندلی.

با توجه به ABP News-CVoter بررسی, Arvind Kejriwal را AAP پیش بینی شده است برای برنده شدن 42 تا 56 کرسی است. این ایپسوس-زمان شرکت در نظرسنجی بر اساس حجم نمونه 7,321 رای دهندگان می گوید: AAP است به احتمال زیاد به هر چیزی بین 54 و 60 کرسی بی جی پی از 10 به 14 کرسی در حالی که کنگره ممکن است در قرعه کشی های خالی و یا برنده شدن در بهترین حالت دو صندلی. تنگ اقدامات امنیتی در محل قرار داده شد به خصوص در مناطق حساس مانند شاهین باغ, برای, صلح آمیز, رای گیری که در آن دهلی 1.47 کرور رای دهندگان تصمیم می گیرید اگر آقای Kejriwal می شود یک دوره دیگر به عنوان رئیس جمهوری برای توسعه کار انجام شده و وعده داده شده و یا بی جی پی که مبارزات انتخاباتی در “ضد شاهین باغ” ناسیونالیسم زمین را فرصتی در قدرت است.

Manish Sisodia OSD برگزار شد برای پیوند

بانک مرکزی را دستگیر کرده است دهلی معاون وزیر Manish Sisodia را OSD (افسر وظیفه ویژه), گوپال کریشنا م. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط یک واسطه که گفته جمع آوری رشوه از حمل و نقل از طرف او در انتخابات گفت: در روز جمعه.

بازداشت م. ساخته شده توسط آژانس در یک عملیات پنجشنبه شب جلوتر از مهم دهلی انتخابات پس از واسطه Dheeraj گوپتا دستگیر در فوریه 5, ادعا کرد که او جمع آوری پول از طرف افسر.

منابع گفت که آژانس یافت نشد آقای Sisodia دخالت در این مورد تا کنون.

“CBI را دستگیر کرده است Dheeraj گوپتا که مقیم دهلی نو و گوپال کریشنا Madhav این GST افسر در تجارت و مالیات بخش دولتی از NCT دهلی نو است که اطلاعات روی صفحه به معاون سانتی متر از دهلی نو در مورد رشوه خواری از `2.26 لاخ” یک نوبت به سخنگوی گفت.

در طول بازجویی Gupta ادعا کرد که او جمع آوری رشوه برای دستیابی دهلی, Andaman and Nicobar جزیره مدنی مسئول خدمات در تجارت و بخش های مالیاتی, مقامات گفت.

“آن ادعا شده بود که شخص خصوصی (گوپتا) بود اقدام به عنوان یک واسطه از طرف برخی از GST گروه افسران از جمله برای بنده (م.) برای جمع آوری غیر قانونی ارضاء از حمل و نقل برای شارژ GST از آنها” سخنگوی گفت. م. بود بلافاصله به ستاد که در آن او سوال شد در جزئیات توسط CBI افسران و مقامات گفت.

گوپتا فرستاده شده به قضایی بازداشت توسط یک دادگاه ویژه در حالی که Madhav تولید خواهد شد قبل از دادگاه در روز جمعه گفتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de