دهلی نو چرخ دنده تا برای مهار overdrive به عنوان 10 جدید Covid-19 نقاط اعلام

دهلی نو: به عنوان coronavirus موارد در دهلی افزایش به 1,154 روز یکشنبه وزیر, Arvind Kejriwal, اعلام عظیم sanitisation رانندگی در شهر را مهار مناطق. هشتاد و پنج مورد مثبت و پنج مرگ و میر گزارش شده در این شهرستان در 24 ساعت گذشته.

در دیجیتال کنفرانس مطبوعاتی Kejriwal گفت: وجود خواهد داشت یک sanitisation رانندگی در مهار مناطق (منطقه قرمز) و در معرض خطر “نارنجی مناطق” از دوشنبه. دولت استفاده خواهد کرد 10 ژاپنی پیشرفته ماشین آلات و 50 دهلی جال هیئت مدیره ماشین آلات برای sanitisation درایو.

ده مطلب coronavirus نقاط شناسایی شده اند در دهلی نو طی دوره 24 ساعته. در میان آنها عبارتند از شرق کایلاش شیک مستعمره مسکونی در جنوب دهلی نو و همچنین مکان هایی مانند مدنپور Khadar ابوالقاسم فضل تحت محاصره Khadda مستعمره در Jaitpur فرمت بنگالی مستعمره در Mahavir محاصره و Shera Mohalla گڑھی.

رئیس جمهوری گفت: عملیات سپر انجام شده در شهرستان — متضمن مهر از مهار مناطق خانه قرنطینه انزوا و پیگیری بیماران تامین ملزومات محلی sanitisation و درب-به-درب چک کردن موفقیت آمیز بوده است.

“هیچ مورد جدیدی از Covid-19 گزارش شده در Dilshad باغ در 10 روز گذشته با توجه به عملیات سپر. آن را اجرا خواهد شد در تمام مناطق که اعلام شده است به عنوان مهار مناطق,” او گفت:.

“من می دانم که مردم را به صورت مشکلات در این مناطق اما لازم است برای نجات زندگی,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im