دهلی آتش خدمات دریافت 19 تماس در هشت ساعت از شمال شرقی دهلی

Family members of Rahul Solanki, who was killed during clashes between Hindu mobs and Muslims protesting a contentious new citizenship law, weep outside a mortuary in New Delhi. PTI photo

اعضای خانواده از Rahul Solanki که کشته شد در درگیری اوباش هندو ها و مسلمانان در اعتراض به ستیز جدید قانون تابعیت, گریه در خارج از سردخانه در دهلی نو. PTI عکس

دهلی آتش رئیس خدمات Atul Garg گفت: بخش دریافت 19 تماس از 12 نیمه شب تا 8 صبح روز پنج شنبه از خشونت-مناطق آسیب دیده از شمال شرق دهلی نو و فوق العاده افسران و آتش مناقصه شده اند به خدمات فشرده.

“ما دریافت کرده اند 19 تماس از 12 نیمه شب تا 8 صبح امروز از خشونت-مناطق آسیب دیده از شمال شرق دهلی نو است. بیش از 100 آتش نشانی مستقر شده اند. چهار ایستگاه آتش نشانی در این مناطق ارائه شده با آتش مناقصات. و افسران ارشد در حال بازرسی مناطق آسیب دیده,” او گفت:.

“این زمان است که پرسنل ما نیست در صورت هر گونه خشونت در حالی که انجام این عملیات در مناطق آسیب دیده,” او گفت: ANI.

حداقل 32 نفر کشته شده اند در خشونت فرا گرفته شده است شمال شرق دهلی نو از روز یکشنبه. در حالی که 30 نفر فوت کرده اند در گورو Teg بهادر بیمارستان دو نفر در Lok نایاک Prakash Narayan بیمارستان.
خشونت به حال فوران در دهلی نو در یکشنبه شب بعد از گروه های معترض در برابر تابعیت متمم قانون (CAA) و کسانی که حمایت از آن را زیاده روی در سنگ-pelting در هر یک از دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im