دهلی: دهلی دادگاه در روز دوشنبه دستور داد که چهار مجرم در Nirbhaya gangrape-پرونده قتل بود به دار آویخته شد در ساعت 6 صبح در مارس 3 پس از آن صادر تازه حکم مرگ گفت: به تعویق انداختن اجرای بیشتر خواهد بود “موهن بمقدسات” به حقوق قربانی.

دادگاه کارگردانی که چهار محکومین — Mukesh Kumar Singh, 32, Pawan Gupta, 25, Vinay Kumar Sharma, 26 و Akshay Kumar, 31, — دار آویخته از گردن در ساعت 6 صبح در مارس 3 تا آنها مرده است. این برای سومین بار است که حکم صادر شده علیه آنها. “بدینوسیله به کارگردانی که حکم رجوع شود به منظور مورخ 7 ژانویه 2020 در رابطه با محکومین Mukesh Pawan, Akshay و Vinay در حال حاضر باید انجام شود باعث محکوم محکومان به دار آویخته می شود تا زمانی که آنها مرده در مارس 3 در 6 هستم” گفت: جلسات اضافی قاضی Dharmender رعنا.

قاضی با اشاره به حکم مرگ بودند قبلا صادر شده در ژانویه 7 و اعدام شد و بعد از آن به تعویق افتاده دو بار در ژانویه 17 و 31 ژانویه ، “در حال حاضر به تعویق انداختن آن را هر بیشتر خواهد بود موهن بمقدسات به حقوق قربانی برای expeditious عدالت” او گفت:.

Nirbhaya مادر آشا دوی ابراز امیدواری کرد که این چهار مجرم در نهایت به دار آویخته در مارس 3. او گفت: “ما تلاش بسیار است. اما ما با ایمان کامل در قوه قضائیه. ما پیروزی واقعی خواهد بود که مجرم هستند و در واقع به دار آویخته شدند.”

Nirbhaya گفت: پدر این خانواده شده است دریافت پیامهای تبریک خود را بیان هفت سال مبارزه برای عدالت را در نهایت به پایان رسیده است. او گفت: حکم دادگاه نشان می دهد که دیر یا زود جنایتکاران به عدالت به ارمغان آورد.

Nirbhaya را وکیل خانواده سیما Kushwaha ادعا کرد که دفاع وکیل A. P. Singh بود و گمراه کننده مردم و محکومین’ خانواده ها به فکر او قادر خواهد بود برای نجات محکومین.

دو حکم مرگ صادر شده قبل از آن نمی تواند اجرا شود به عنوان مجرم در زمان آن را در نوبت به استفاده از هر قانونی از گزینه های در دسترس به آنها. اولین تاریخ اعدام 22 ژانویه به تعویق افتاد تا 1 فوریه توسط یک ژانویه 17 دادگاه. سپس دادگاه در ژانویه 31 ماند “تا سفارشات بیشتر” اعدام چهار نفر به عنوان آنها خسته شده بود تمام راه حل های حقوقی.

تازه حکم مرگ صادر شد پس از دهلی Tihar زندان مقامات مطلع در دادگاه که سه نفر از چهار مجرم خسته بود تمام گزینه های قانونی و هیچ یک از آنها هر گونه مکاتبه در انتظار در حال حاضر. Pawan تنها محکوم است که در زمینه درمانی دادخواست — آخرین درمان های قانونی موجود به یک فرد است که تصمیم در-اتاق — یا رحمت درخواست قبل از رئیس جمهور.

دادگاه گفت: “وجود دارد که تنها دو امکان استنتاج برای چنین سستی: 1) در هر دو صورت محکوم Pawan راضی است با حکم دیوان عالی کشور; یا 2) او است که به سادگی علاقه مند در به تاخیر انداختن دادگاه. در هر صورت او نمی تواند ادعا می کنند که اجرای این حکم باید با تاخیر بیشتر است.”

دادگاه اشاره کرد که دادگاه عالی دهلی داده بود “یک فرصت” به Pawan, “روشنی روشن به اعمال حقوق خود را در عرض یک هفته عدم آن شرط عمل باید آغاز شود و بدون هر گونه تاخیر بیشتر”. دادگاه گفت: Pawan نمی شود مجاز به شکست می رسد از عدالت به سادگی با امید بستن به باقی می ماند تنبل.

چهار مجرم در حال حاضر خسته از یک هفته مجاز توسط دادگاه عالی ورزش تمام گزینه های قانونی و نیاز به رفتن به دادگاه عالی به فرمت. Akshay مشاور در حال حاضر به دادگاه اطلاع داد که او آماده کرده است یک نسیم رحمت دادخواست به نقل مکان کرد و قبل از رئیس جمهور.

یکی از چهار مجرم, Vinay را آغاز کرده است hungerstrike در Tihar زندان پس از دادخواست خود را به چالش کشیدن رییس جمهور Ram, Nath Kovind طرد از رحمت او تقاضای پایین تبدیل شده بود توسط دیوان عالی کشور در هفته گذشته. محکوم کرده بود ادعا کرد که رئیس جمهور بود و نه در میان بیماری روانی خود را پس از شکنجه در زندان. این مرکز در حال تولید یک گزارش پزشکی مورخ 12 فوریه که نشان داد او ذهنی صدا. دادگاه به کارگردانی Tihar زندان سرپرست به مراقبت های مناسب از Vinay.

چهار مجرم روبرو خواهد شد طناب دار برای تجاوز و حمله وحشیانه به فیزیوتراپی کارآموز در شب دسامبر 16, 2012 در یک حرکت اتوبوس در جنوب دهلی نو است. او در اثر جراحات او دو هفته بعد در سنگاپور بیمارستان. شش نفر از جمله چهار مجرم رام سینگ و یک کودک بودند به عنوان متهم کرده است. محاکمه پنج بزرگسالان آغاز شد و در یک سرعت خاص پیگیری دادگاه در مارس 2013. رام سینگ نخست را متهم کرد که گفته می شود خودکشی توسط خود حلق آویز در Tihar زندان روز پس از محاکمه آغاز شد. این نوجوان که گفته شد به وحشیانه ترین حمله ، قرار شد در یک تادیبی خانه به مدت سه سال. او منتشر شد در سال 2015 و به محل نامعلومی نگرانی بیش از یک تهدید به زندگی خود را. زمانی که منتشر شد 20 سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im