دهلی نو برنز به عنوان دیوانه وار اوباش را بیش خیابان

دهلی نو: به عنوان بی جی پی به رهبری دولت جهان پرجمعیت ترین دموکراسی به راه انداخته عظیم سراب خوش آمدید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمهور جهان بزرگترین دموکراسی دهلی سوخته.

سرمایه های ملی باقی مانده بر روی لبه برای سومین روز متوالی در روز سه شنبه به عنوان جمعی از آتش سوزی بیش از تابعیت (متمم) قانون (CAA) و ثبت ملی شهروندان (NRC) در ادامه به خشم شمعی نه فقط شمال شرقی دهلی بلکه Ghaziabad در اوتار پرادش.

پلیس دهلی مقامات صحبت کردن در شرایط نه نام بودن گفت که “شلیک در نگاه” سفارشات صادر شده است بصورتی پایدار و محکم برای مقابله با کسانی که غرقه شدن در لندن ،

مقررات منع رفت و آمد, اما, بوده است نه تحمیل. بخش 144 از CrPC در نیروی باقی مانده در شورش-آمار مناطق موجب تجمع بیش از سه نفر ممنوع است. مرگ و میر در سه شنبه نصب شده به 13 و بیش از 150 مجروح شده اند. برخی از گزارش ها گفت که حدود 70 نفر دریافت کرده اند گلوله صدمات.

به عنوان شمال شرقی دهلی سوخته, روزنامه نگاران تلاش برای گزارش و فیلم خشونت نیز هدف قرار دادند.

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه به ریاست یک نشست سطح بالا و ملاقات نمایندگان تمام احزاب سیاسی.

روز سهشنبه اما BJP دبیر کل (سازمان) B. L. Santosh صادر روشن, عمومی هشدار به تظاهر کنندگان گفت: آنها باید درس. او در توئیتر خود نوشت: “Jaffrabad مترو در اعتراض به منطقه کاملا پاک شده است. بازی شروع می شود در حال حاضر. تظاهر کنندگان نیاز به تدریس یک درس یا دو تا از قوانین” و با هشتگ #PlannedDelhiRiots.

او دارای قدرتمند ترین پست در BJP پس از ریاست حزب J. P. Nadda و RSS است نماینده حزب.
علاوه بر تنظیم خانه در آتش اوباش به آتش کشیدند ماشین ها و موتور های پارک شده در این منطقه است. در شب دوشنبه Gokulpuri تایر در بازار به آتش کشیده شد.

تقریبا همه مغازه ها بودند سوخته در آتش این بار آن را تحت کنترل در آورده و توسط آتش نشانی. Gokalpuri را صور بازار واقع شده است و در پشت Gokalpuri ایستگاه مترو و بسیاری از مغازه ها متعلق به مسلمانان است.

در روز سه شنبه تظاهر کنندگان از هر دو این جوامع دیده می شد در حال حرکت در اطراف با شمشیر lathis سنگ به طور کامل و بدون کنترل. دیوانه وار اوباش شعار آتش زا شعار — Jai Shri Ram و نرا-e-tadbeer Allah hu Akbar — پرتاب سنگ و بمب بنزین در هر یک از دیگر.

اوباش نیز از کار اخراج خواهد شد در هر یک از دیگر. به عنوان اوباش زد amock در بسیاری از اماکن پلیس باقی مانده قطع تماشاگر.

پیش از آن آموخته است که دهلی نو رئیس پلیس Amulya Patnaik ظاهرا گفته این مرکز که پس از آن کشیده شد به این حد با توجه به رییس جمهور بازدید از آن را نمی تواند این وضعیت را تحت کنترل “بلافاصله”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im