دهلی نو: خو Arvind Kejriwal را به پشت سر هم کراکر, Aam Aadmi party کادر پشت سر هم از رنگ آبی و سفید برای جشن حزب خود پیروزی قاطع در انتخابات دهلی در روز سه شنبه.

حمل بالن buntings و cutouts از رهبر خود Kejriwal و جروفنج به مبارزات انتخاباتی خود را song ‘Lage Raho Kejriwal,’ صدها AAP کارگران رفت و به حالت جشن به عنوان وعده داده شده روند چشم انداز تکرار جارو تمیز در 2015.

به عنوان حزب را شمارش رفت تا AAP حامیان بغل یکدیگر و ارائه ‘laddoos’. چندین حامیان آویخته خود را در Tricolour و دیدم علامت پیروزی به عنوان غول صفحه نمایش نشان داد این حزب را افزایش.

“دهلی نو باخ گایا” گفت: 21 ساله رامش Sharma یک مهندس و یک داوطلب که مبارزات انتخاباتی برای این حزب برای سه ماه.

“ما به سختی به خواب در چند ماه گذشته است. من می توانم به شما بگویم که چقدر خوشحال و راضی هستیم. آن را با ارسال یک پیام مهم است که تنها توسعه کار می کند هیچ چیز دیگری,” او گفت:.

یک مرحله تزئین با بادکنک و گل بود و همچنین راه اندازی بر روی سقف دفتر حزب از کجا Kejriwal است که انتظار می رود به آدرس کارگران پس از نتایج نهایی اعلام می شود.

همراه با استراتژیست سیاسی Prashant Kishor ارشد و رهبران حزب Gopal رای و سانجی سینگ وزیر بود در دفتر حزب زیر روند اما نمی آمد.

با توجه به کمیسیون انتخابات (EC) اعداد موجود در 3.30 ساعت, Aam Aadmi Party برنده شده بود و یا پیشرو در 63 کرسی در حالی که BJP پیش در 11.

“ما آن را می دانستند. ما باید تغییر سیاست های این کشور است. در حال حاضر آن است که دهلی نو بعدی آن است که هند گفت:” خیلی خوشحال Sanjeev سینگ یک داوطلب از هری نگر.

“ما امیدواریم که ما می مانند اکثریت روشن است که پیام می رود که انجام سیاست هندو و مسلمان را نمی خواهد کار هر بیشتر” اضافه شده یکی دیگر از داوطلب Fareen خان.

AAP ستاد بودند تزئین شده با رنگ های آبی و سفید بالن و برش از Kejriwal قرار داده شد.

یک پوستر بزرگ گفت: “Acche honge paanch سال هایده, دهلی نو, mein toh Kejriwal’ قرار گرفت. AAP Rajya سبها MP سانجی سینگ اختصاصی این پیروزی را به مردم دهلی نو است.

“Hindustan jeeta hai (هند برنده است). من می خواهم برای تشکر از دو کرور مردم دهلی نو برای ساخت پسر دهلی نو پیروز” سینگ گفت.

“مردم از دهلی نو نشان داد راه را برای این کشور است که توسعه تنها آثار آن را به جلو و نه سیاست هندو و مسلمان. همه نوع از سیاست تفرقه رد شده است توسط مردم دهلی نو و پیروز خواهیم شد 70 از 70 کرسی” گفت: Sushil گوپتا AAP Rajya سبها MP.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su