کاهش کسری بودجه را به صبر برای بهبود اقتصادی مقامات فدرال می گویند

به عنوان خرید اینترنتی از COVID-19 می افزاید: صدها میلیارد دلار به بدهی های ملی ارشد مقامات فدرال می گویند وجود خواهد داشت هیچ تهاجمی تلاش در کاهش کسری بودجه تا کانادا را بهبود اقتصادی است که به خوبی در جریان است.

در عوض فوری هدف خواهد بود برای نگه داشتن با استفاده از دولت ترازنامه به گسترش فدرال کمک برنامه ها و در نهایت سطح شیب دار تا محرک هزینه به جای تلاش به سرعت کاهش کسری بودجه.

“من فکر می کنم [کاهش کسری بودجه] واقعا نمی تواند اتفاق می افتد تا زمانی که شما می دانید چه حد پر از آسیب و تا زمانی که شما یک اندازه گیری از آنچه که این را به ما گفت:” یک مقام ارشد فدرال رسمی صحبت کردن در پس زمینه.

“اگر شما می خواهید این کار را به عنوان بدون درد که ممکن است برای مردم, شما نمی خواهد با عجله آن است.”

کسری بودجه فدرال است بالونی با توجه به ترکیبی از چند میلیارد دلار کمک برنامه ها و رکود اقتصادی که کوتوله های دیگر رکود اقتصادی در تاریخ مدرن است.

5.5 میلیون کانادایی در مشکل

مجلس بودجه افسر [PBO] ایو ژیرو پیش بینی کسری بودجه برای سال جاری به میزان حداقل 250 میلیارد دلار — در اصل بیش از یک دهه از ترودو دولت سالانه کسری در یک سال است.

به عنوان مشکل به عنوان کسانی که شماره های دیگر وجود دارد که نگرانی دولت بیشتر است.

تازه ترین اطلاعات از آمار کانادا نشان می دهد که 3 میلیون کانادایی خود را از دست داده مشاغل در اولین مرحله از این بیماری همه گیر. میلیون ها نفر بیشتر از دست داده اند بیشتر از ساعت کار خود را. در مجموع 5.5 میلیون نفر یا شغل خود را از دست و یا کار کرده اند بسیار کمتر از هفته آوریل 12.

“این اعداد به ما بگویید آنچه ما در حال حاضر می دانستند – که در حال حاضر کانادایی در حال صدمه زدن به دلیل این بیماری همه گیر” نخست وزیر جاستین ترودو در روز جمعه گفت.

صدمه به احتمال زیاد حتی عمیق تر از این اعداد نشان می دهد.

در حال حاضر 7.7 میلیون کانادایی در حال گرفتن چک از طریق کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند در حالی که 1.7 میلیون نفر از کارگران را برای واجد شرایط اضطراری فدرال یارانه دستمزد. بیش از 45 درصد از نیروی کار است که در حال حاضر دریافت برخی از مرتب کردن بر اساس از دولت فدرال پشتیبانی می کند.

تماشا کنید: این بیماری همه گیر و ضروری کارگران

در موضوع پانل مورد بحث و بررسی برنامه های دولت برای افزایش دستمزد برای کارگران ضروری و آیا این اقدامات موقت ممکن است دائمی شود. به علاوه در این extended edition, میزگرد نگاهی به شانس های قبلی فدرال انتخابات. 14:46

انتخاب بین بد و بدتر

حتی به عنوان برخی از استانهای اینچ نسبت به بازگشایی اقتصاد خود را وجود دارد, چند نشانه از سریع بهبود اقتصادی. به سازمان برنامه و بودجه دفتر پروژه های اقتصاد می تواند کوچک به اندازه 30 درصد در سه ماهه دوم.

در اخیر مقاله برای مجله سیاست سابق مجلس بودجه افسر کوین صفحه: سعید سرسام آور اقتصادی چپ دولت با دو گزینه های روشن: اجرا کردن بدهی برای کمک به خانواده ها و کسب و کار و افزایش شانس بازیابی و دراز مدت رشد — ارائه و یا کمتر کمک به حداقل رساندن بدهی رشد و کاهش شانس بازیابی.

“همه کشورها از خواب بیدار خواهد شد تا پس از همه گیر جهانی با خیلی بالاتر از سطح بدهی. کانادا خوش شانس است چرا که ما شروع بسیار پایین تر خالص بدهی به تولید ناخالص داخلی در سطح” صفحه نوشت. “اگر نرخ بهره پایین نگهداری می شوند وجود ندارد و سیاست خوب مورد عجله به ریاضت — یا کاهش هزینه و یا افزایش مالیات. بهبود اقتصادی خواهد شد به احتمال زیاد بیش از حد ضعیف و شکننده برای ریاضت.”

‘سر خوردن و راه اندازی’

فدرال بوروکرات ها در وسط یک بررسی همه گیر کمک های مربوط به برنامه در درجه اول برای دیدن اگر آنها نیاز به بهینه سازی و یا افزایش یافته است. چه چیزی می تواند از آن ظهور فرایند ارشد چه رسمی به عنوان “سر خوردن-و-راه اندازی فاز” که در آن برخی از مستقیم برنامه های کمک به آرامی حرارت پایین در حالی که برنامه های محرک اقتصادی در حال راه اندازی شد.

ترودو نشان داد یکی از اولین مراحل است که نقد و بررسی در روز جمعه زمانی که او اعلام کرد که یارانه دستمزد برنامه ادامه خواهد داد فراتر از ماه ژوئن به کمک پا زدن شروع بازگشایی استانی اقتصاد و اجازه می دهد مردم را به حرکت از CERB به کار پرداخت می شود.

“ما باید یک اقتصاد برای بازگشت به, و مستقیم به حمایت از یک بخش کلیدی است که گفت:” مالی رسمی صحبت کردن در پس زمینه. “همه چیز باید تا حد زیادی وابسته به آن هستیم و آنچه نیاز دارد.”

پیام ‘نگران نباش’ نقاشی شده است در سوار کردن ویندوز از یک بسته فروشگاه در ونکوور در چهار شنبه, مه 6 سال 2020 است. (Darryl Dyck/کانادا مطبوعات)

اما حتی به عنوان دولت فدرال آماده برای مرحله بعدی از آن همه گیر پاسخ, آن را هنوز هم مشغول تلاش برای مقابله با موج اول از چالش است. در حال حاضر تمدید دستمزد یارانه است که هنوز هم در گرفتن پول-out-the-درب فاز. همچنین وعده unfulfilled مستقیم کمک مالی برای سالمندان به آدرس. و سخت ضربه بخش هایی مانند شرکت های هواپیمایی انرژی و مهمان نوازی را نیاز به برخی از نوع بخش خاص سهیم خواهد بود.

“کسب و کار بزرگ یونان است و یکی از سخت ترین به انجام همه آنها گفت:” ارشد فدرال رسمی. “چگونه می توانم شما را پل مردم را به زمان بهتر و چه چیزی شما را در بازگشت برای که؟”

خطرات سیاسی از کمک مالی کسب و کار

بخشی از نگرانی دولت در اینجا این است که خطر دیده شدن نجات شرکت های که با استفاده از پناهگاه های مالیاتی و یا شرکت در اجتناب از مالیات. وجود یک تمایل در سطح فدرال به مطمئن شوید که هر گونه کمک مالی شامل یک مدرک عمومی نظارت و پشتیبانی می کند این استدلال که آن را انجام داده بود در منافع عمومی است.

“ما خواهد شد بیش از روزهای آینده شروع به نگاه خاص بخشی از پشتیبانی” ترودو در روز جمعه گفت. “اما حتی پس از آن تمرکز ما را بر کارگران و … و نه در شرکت رفاه صنعت یا بخش.”

و در حالی که شرکت های هواپیمایی وعده داده شده نوعی از کمک شرکت های حمل و نقل عمومی نیز ضربه زدن در اتاوا ، این ترودو دولت یک تقویت کننده از توده های حمل و نقل عمومی و spender وقتی که می آید به سرمایه گذاری برای افزایش ظرفیت حمل و نقل.

اما حمل و نقل عملیات تا حد زیادی در شهرداری مسئولیت. اتاوا در تلاش است برای پیدا کردن یک راه برای کمک به این بخش بدون تبدیل شدن به یک طولانی مدت بازیکن در سیاست حمل و نقل.

‘ما در حال صحبت کردن در مورد محرک’

به عنوان این بحران همچنان ادامه دارد قضایی خطوط مات. بسیاری شهری و استانی بودند که در طول تاریخ شرایط مالی رفتن به این بیماری همه گیر خواهد شد و حتی بیشتر آسیب پذیر به عنوان آنها را از آن پدیدار شود. بانک مرکزی کانادا در حال حاضر راه اندازی کرده است یک چند میلیارد دلار برنامه برای خرید استانی دولت اوراق قرضه به دلیل استانها مانند نیوفاندلند و لابرادور تا به حال مشکل گرفتن وام در بازار آزاد.

همه از این نیاز به اتاوا توجه هنگامی که گرد و غبار حل و فصل — و میلیاردها دلار بیشتر در هزینه های دولت فدرال ممکن است لازم باشد. ارشد لیبرال ها در حال حاضر به اذعان آنها ممکن است نیاز به رفتن آهسته تر و کمتر تهاجمی در مبارزات انتخاباتی خود تعهدات به این دلیل که ویروس به ارائه آنها را با یک فوری مجموعه جدید از اولویت های.

“ما در حال صحبت کردن در مورد محرک” ترودو گفت. “ما هنوز هم بسیار در حمایت و اورژانس فاز در حال حاضر.”

اما این هزینه ها را حفظ خواهد کرد در حال رشد است. ما هنوز هیچ ایده روشنی از چقدر این کشور هزینه خواهد شد. و دولت در نظر است که آن را هنوز هم خیلی زود به بحث در مورد این لایحه پرداخت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de