وزیر دفاع Lorenzana تست منفی برای coronavirus

NEGATIVE. Defense Secretary Delfin Lorenzana at the Senate hearing on the proposed 2020 budget of the Department of National Defense and its attached agencies on September 30, 2019. File photo by Angie de Silva/Rappler

منفی است. وزیر دفاع Delfin Lorenzana در سنا جلسه در پیشنهاد 2020 بودجه وزارت دفاع ملی و خود متصل آژانس در تاریخ 30 سپتامبر سال 2019. فایل عکس انجی de Silva/Rappler

مانیل فیلیپین – وزیر دفاع Delfin Lorenzana آزمایش منفی برای رمان coronavirus او به خبرنگاران گفت: در جمعه شب 31 مارس است.

“بچه ها من آزمون بیرون آمد امروز. من منفی از COVID-19 ویروس. در مشاوره دکتر من را کامل من قرنطینه تا آوریل 6,” او گفت: در یک پیام برای دفاع از ضرب و شتم خبرنگاران.

Lorenzana رفت و در خود قرنطینه شروع تاریخ و زمان آخرین جمعه, مارس 27 بعد از نیروهای مسلح فیلیپین (AFP) رئیس ستاد کل Felimon سانتوس جونیور آزمایش مثبت برای ویروس.

دفاع رئیس گفت که او و سانتوس به حال تماس نزدیک قبلی یکشنبه, مارس 22 و 23 مارس زمانی که آنها با حضور در حوادث در اردوگاه اگوینلدو و در Malacañang.

Lorenzana است یکی از چهره های کلیدی در تلاش های دولت برای مبارزه با این بیماری همه گیر. او صندلی و فرمانده ملی نیروی کار (NTF) COVID-19 که استخدام ملی کاهش خطر بلایا و مدیریت شورا (NDRRMC) ساختار سازمانی بسیج سازمان های مختلف.

به عنوان دفاع رئیس Lorenzana است رئیس NDRRMC و او نظارت کرد.

او از مردم خواست دعا برای وزیر کشور ادواردو Año که آزمایش مثبت برای این ویروس در اوایل روز سه شنبه. Año است معاون صندلی NTF COVID-19.

سانتوس بدون علامت

سانتوس در ضمن بدون علامت از COVID-19 AFP سخنگوی سرتیپ Edgard Arevalo گفت Rappler در یک پیام.

“حقیقت را بگویید که او در بسیاری از مسائل برای تصمیم گیری ، اجرا و نظارت و نه محدود به COVID-19. خبرگزاری فرانسه دیگر عملیاتی از اولویت های است که نیاز به توجه خود را برای کنترل و مدیریت” Arevalo گفت.

سانتوس در صفحه اصلی قرنطینه در محل اقامت خود در داخل اردوگاه اگوینلدو در Quezon City.

نظامی است که در میان دولت frontliners در پاسخ به همه گیر با یک نقش برجسته در زیر به تازگی شکل گرفته NTF COVID-19.

علاوه بر این خبرگزاری فرانسه است در محافظت در برابر کمونیست به رهبری جدید ارتش خلق (NPA) حتی در میان آتش بس با توجه به همه گیر. اگر چه NPA ملحق به آتش بس نظامی باقی می ماند که با احتیاط چریک ممکن است تجدید قوا و حمله نیروهای دولتی اگر آنها ناگهان گرفتار.

همانطور که از شنبه, فیلیپین دارای 2,084 coronavirus موارد با 88 کشته و 49 بهبود. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im