تصمیم گیری در مورد بازگشایی مدارس در 14 آوریل و پس از بررسی وضعیت ویروس

دهلی نو: دولت را به یک تصمیم در مورد بازگشایی مدارس و کالج ها در 14 آوریل و پس از بررسی coronavirus وضعیت در کشور, اتحادیه HRD وزیر رامش Pokhriyal ‘Nishank’ روز یکشنبه گفت:.

در مصاحبه با PTI او گفت: ایمنی دانش آموزان و معلمان از بیشترین اهمیت برای دولت و وزارت او آماده است برای اطمینان از هیچ دانشگاهی از دست دادن به دانش آموزان اگر مدارس و کالج ها نیاز به باقی می ماند بسته فراتر از تاریخ 14 آوریل.

“آن را دشوار است برای گرفتن یک تصمیم در لحظه. ما در بررسی این وضعیت در آوریل 14 و بسته به شرایط تصمیم گرفته خواهد شد که آیا مدارس و کالج ها می شد در حال حاضر یا باید بسته به زمان بیشتری” Pokhriyal گفت: زمانی که خواسته خود را در مورد وزارت پست-مستند طرح است.

“وجود دارد 34 کرور دانش آموزان در کشور بیش از آمریکا جمعیت. آنها ما بزرگترین گنج است. ایمنی دانش آموزان و معلمان از اهمیت به دولت,” او اضافه شده است.

21 روز در سراسر کشور مستند به پایان می رسد در تاریخ 14 آوریل. شده اند وجود دارد نشانه ای از دولت که این مستند ممکن است تمدید شود.

این کلاس ها در مدارس و کالج ها در حال حاضر به حالت تعلیق قبل از این مستند اعلام شد.

“این کلاس در حال حاضر در حال انجام آنلاین با استفاده از سیستم عامل های مختلف دولت مانند Swayam. ما آماده هستند تا اطمینان حاصل شود هیچ علمی دست دادن به دانش آموزان اگر نیاز ناشی می شود به نگه داشتن مدارس بسته شده پس از تاریخ 14 آوریل.

“من به طور منظم بررسی طرح اقدام که به دنبال آن مدارس و کالج ها در طول مستند. یک طرح نیز آماده برای انجام دستور امتحانات و ارزیابی به عنوان به زودی به عنوان این وضعیت را بهبود می بخشد و مستند برداشته است” Nishank گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de