تصمیم بر لغو مستند چپ هستم اما هیچ مدارس و یا رویدادهای عمومی تا مارس 15

دهلی نو: این مرکز آموخته بود و با توجه به گسترش در سراسر کشور مستند فراتر از مارس 14 شامل گسترش Covid-19 بعد از درخواست چند دولت وزرای ارشد و کارشناسان بهداشت و درمان, اما آن را به یک تماس نهایی تنها پس از یک جلسه بررسی به ریاست نخست وزیر نارندرا مودی که می تواند محل در مارس 11 یا 12.

برترین منابع دولت گفت: دفتر نخست وزیر (PMO) در حال حاضر مشغول کار بر روی یک مدرج طرح بلند مستند در یک روش مرحله به مرحله. اگر هیچ کدام از موارد تازه تشخیص داده شده اند در هر کانون در 75 شناسایی مناطق می تواند به سهولت مستند در آن مناطق.

گروهی از وزیران (GoM) در Covid-19 به ریاست وزیر دفاع Rajnath Singh ملاقات کرد که در اوایل روز سه شنبه توصیه می شود این فرمت از بسته شدن تمام موسسات آموزشی و محدود کردن همه فعالیت های مذهبی با مشارکت عمومی تا مارس 15 بدون در نظر گرفتن دولت تصمیم نهایی در این مستند, منابع رسمی گفت.

تصمیم بر آن شد در این نشست همچنین با حضور وزیر خانه آمیت شاه و وزیر دارایی Nirmala Sitharaman, در میان دیگران, که, مذهبی, مراکز خرید, مراکز و موسسات آموزشی باید با توجه به رزومه کاری عادی برای حداقل چهار هفته از آوریل 14, هنگامی که زمان مستند با توجه به پایان, تا در اطراف ممکن است 15.

منابع گفت: در آن احساس می شد در GoM که یک آرامش نسبی می تواند تاثیر در مستند بود اما تا به این ساعت برای تصمیم گیری است.

به سازمان بنادر و دریانوردی کردم ورودی از تقریبا همه وزرای ارشد در کاهش این مستند پس از 14 آوریل با تقریبا همه به اتفاق آراء در مورد کاهش آن در مرحله راه است. با مودی مجموعه به بحث در مورد این موضوع با همه احزاب سیاسی در روز چهارشنبه یک جلسه نقد و بررسی برگزار می شود در آوریل 11 یا 12 که در آن می توانید یک تماس نهایی پس از به دنبال یک اجماع سیاسی.

منابع گفته این روزنامه که دولت شروع خواهد شد آزمایش تصادفی در سراسر هند از روز شنبه (8 مارس) برای بررسی شدت از گسترش ویروس و شناسایی بیشتر نقاط برای اجرای مدرج طرح است. دولت در حال حاضر شناسایی نقاط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im