مرگ و میر به علت COVID-19 روز افزایش خارج از چین

پکن: ترس های نصب شده در شنبه بیش از رشد گسترش عفونت در خارج از چین از شیوع کروناویروس که سازمان بهداشت جهانی هشدار داد کاهش پنجره برای جلوگیری از گسترش این بیماری کشنده.

هشدار آمد به عنوان دو اروپاییان درگذشت از COVID-19 سویه است که در حال حاضر به بیش از 25 کشور و ناشی از بیش از یک دوجین مرگ و میر در خارج از چین است.

78 ساله, ایتالیایی, مرد درگذشت و پس از آزمایش مثبت برای ویروس. شخص دوم در ایتالیا درگذشت از عوارض ناشی از کروناویروس جدید, ایتالیایی, خبرگزاری ANSA گفت: در روز شنبه. موج جدیدی از موارد در ایتالیا مناطق شمالی باعث بسته-فراز از مغازه ها و دفاتر و مراکز جامعه.

یک نفر کشته در کره جنوبی مقامات گزارش روز شنبه همراه با افزایش نزدیک به 150 عفونت های جدید با بسیاری از موارد مرتبط به یک بیمارستان و یک فرقه مذهبی.

شیوع این بیماری در حال حاضر ادعا 2,345 فتح کرد گرفته شد در چین زندگی می کند و آلوده بیش از 76 ، 000 مردم است.

در چین تعداد موارد جدید در خارج هوبئی شده است به طور کلی کاهش اگر چه شیوع بیماری های جدید پدید آمده در چند زندان ها و بیمارستان ها.

روز شنبه مقامات چینی گزارش داد نزدیک به 400 تازه موارد در سراسر کشور کمتر از نیمی از روز قبل و فقط 31 خارج هوبئی.

اما نگرانی ها افزایش یافته است در مورد قابلیت اطمینان از اطلاعات رسمی پس از هوبئی مقامات تغییر روش شمارش موارد و اصلاح آمار و ارقام خود را.

در عین حال که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد که “پنجره فرصت” برای جلوگیری از بین المللی گسترش شیوع بود “باریک” به عنوان موارد یافت در سراسر خاورمیانه و کره جنوبی است.

او هشدار داد که اگر کشورهای نداشت به سرعت بسیج برای مبارزه با رسیدن به ویروس “این بیماری می تواند در هر جهت. آن حتی می تواند کثیف است.”

یک که رهبری تیم از کارشناسان برای بازدید ووهان در استان در روز شنبه.

بین المللی گسترش

موارد ویروس کشنده گزارش شده در طیف وسیعی از کشورها در خاورمیانه از جمله موارد برای اولین بار در اسرائیل و لبنان است.

ایران گفت: پنج نفر در آنجا کشته شده بود و 28 آلوده شده است.

عراق و کویت که به مرزهای ایران بودند در بالا alert به صورت بالقوه شیوع پس از ممنوعیت سفر به و از جمهوری اسلامی اگر چه آنها را تایید نمی کنند هر گونه موارد در داخل کشور.

نزدیک به 350 نفر آلوده شده اند در کره جنوبی از جمله دو مرگ, و آن را سخت ترین ضربه از کشور چین.

ما توصیه به شهروندان برای جلوگیری از سفر بوش کروز در آسیا به دلیل آن گفت: عروق عمل به عنوان تقویت کننده ویروس.

آخرین گروه از مسافران متحرك از coronavirus زده الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن در روز شنبه.

چندین کشته و اسرائیل تخلیه در اوایل این هفته پس از پاک در ژاپن آزمایش مثبت برای coronavirus در فرود را در کشورهای خود را — سوخت و پرکن-سوال در مورد توکیو از سیاست های سابق اجازه می دهد مسافران برای بازگشت به خانه.

دو نفر از مسافران ژاپنی در 80s فوت کرده اند.

دولت بریتانیا در توییتر تایید کرد که یک تخلیه پرواز چپ ژاپن روز شنبه با 32, انگلیسی, اروپایی و مسافران در هیئت مدیره.

به عنوان ترس از گسترش ویروس در ژاپن, توکیو 2020 برگزارکنندگان المپیک به تعویق افتاد آموزشی برای ارتش خود را از داوطلبان با توجه به شیوع کروناویروس-اما گفته بود که “بدون در نظر گرفتن” از لغو بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de