مرگ و میر می رسد 23 از سال گذشته به جرم تیراندازی در, El Paso, تگزاس

شمار تلفات ناشی از تیراندازی و کشتار در ماه اوت گذشته در یک, El Paso, تگزاس, فروشگاه وال مارت صعود به 23 بعد از آخرین قربانی چپ بستری از داد و بیداد در برابر آسیب های خود را بیش از آخر هفته از بیمارستان گفت: در آوریل 26.

“پس از نزدیک به نه ماه مبارزه با قلب ما سنگین به ما گزارش Guillermo ‘یادداشت’ گارسیا گذشته ما باقی مانده بیمار تحت درمان از ال پاسو, تیراندازی, در گذشت” دیوید Shimp مدیر اجرایی دل سل مرکز پزشکی در شهر ال پاسو در بیانیه ای گفت.

گارسیا بود که جوانان و مربی فوتبال بود که در یک رویداد جمع آوری کمک مالی با تیم خود را در خارج از فروشگاه در صبح روز Aug. 3, 2019, هنگامی که یک مرد را آتش خریداران با AK-47 تفنگ در قتل دادستان مارک ضد هیسپانیک نفرت و جنایت.

حدود چهار ده نفر بودند اصابت گلوله و 20 نفر کشته شوند. دو بیشتر قربانیان از زخم های خود را دو روز بعد.

گارسیا باقی مانده بود در بیمارستان بستری و پس از بازداشت و تحت چند عمل جراحی و هزینه های تقریبا نه ماه در بخش مراقبت های قبل از او در شنبه شب درگذشت. او جان سالم به در برد با همسرش, جسیکا کوکا گارسیا که او نیز زخمی در تیراندازی و دو فرزند.

متهم مسلح, 21 ساله پاتریک Crusius که پلیس گفت: سوار 11 ساعت از زادگاه خود در حومه دالاس از آلن تگزاس به ارتکاب slayings همچنان در بازداشت به اتهام قتل پایتخت فدرال و جرایم ناشی از نفرت. او التماس کرد گناه نیست در هر دو مورد.

دادستان گفت: Crusius عمدا هدفمند مردم مکزیک میراث فرهنگی در این کشتار با استناد به یک ضد مهاجر مانیفست او گفته و نوشته شده آنلاین تماس با حمله “پاسخ به اسپانیایی تهاجم تگزاس است.”

این حمله در تگزاس مرز شهرستان دنبال شد فقط 13 ساعت بعد توسط یک جرم تیراندازی در دیتون اوهایو که در آن یک فرد مسلح کشته و نه نفر و زخمی شدن 27 نفر دیگر قبل از او کشته شده توسط پلیس.

پشت به پشت قتل عام برانگیخته سیاسی, اعتراض, با, El Paso بومی و پس از آن-حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری Beto o’rourke خواستار اجباری مصادره حمله به سبک تفنگ اغلب استفاده می شود در تیرباران های دسته جمعی.

ال پاسو تیراندازی نیز وادار پیشرو جمهوری خواهان تگزاس از جمله فرماندار گرگ ابوت و معاون فرماندار دن پاتریک به عقب نشینی تا حدودی در خود سرسخت دفاع از حقوق تفنگ.

توسط Julio-Cesar Chavez

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de