آخرین مهلت برای تبدیل شدن به عضو برای رای گیری محافظه کار به رهبری مسابقه سرزمین جمعه

رای گیری برای انتخاب اندرو Scheer جایگزینی به عنوان رهبر حزب محافظه کار است که هنوز ماه دور اما یک نقطه عطف کلیدی می رسد جمعه — مهلت برای تبدیل شدن به یک عضو واجد شرایط برای بازیگران یک رای.

برش برای به دست آوردن آنلاین عضویت 11:59 p. m. ET.

“من مطمئن هستم که ما خواهید بود بر روی گوشی با مردم در اواخر شب فردا که میرم اجازه دهید آن را بروید تا آخرین لحظه گفت:” استیو Outhouse مدیر کمپین برای نامزد Leslyn Lewis.

“اما ما می خواهیم به آنها را در. پس از آن رفتن به یک دست در عرشه سناریو.”

این COVID-19 همه گیر است و لغو این مسابقه رهبری در بیشتر راه بیش از یک. این حزب در ابتدا برنامه ریزی شده به نام برنده در ژوئن 27. این طرح تا به حال به کنار گذاشته زمانی که بهداشت عمومی اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس به حالت تعلیق در اکثر فعالیت های انتخاباتی.

در حال حاضر این مسابقه خواهد بود تصمیم گرفت از طریق پست-در برگه های رای. آن خواهد شد به اعضا در دو موج در ماه ژوئن به یک مهمانی منبع صحبت کرد که به CBC News.

آخرین مهلت برای دریافت برگه های رای در Aug. 21. یک محافظه کار منبع و گفت: امید به اعلام رهبر جدید توسط Aug. 22 و یا در عرض چند روز از آن.

انجام سیاست در یک بیماری همه گیر

حزب مجبور به انصراف از برنامه ریزی رسمی رهبری رویداد در تورنتو به دلیل آن را نمی تواند خطر بسته بندی کنوانسیون سالن پر از اعضای حزب.

محافظه کار رهبری کمیته هنوز به دنبال در گزینه های برای اعلام نتایج — هر چیزی از یک زنده جریان آنلاین رویداد به برخی از نوع مجازی اعلام کرد که ویژگی های نامزد ایستاده در یک بسته کردن مرحله.

همه گیر نیز مجبور نامزدها را رها سنتی ترین تاکتیک های مبارزات انتخاباتی به نفع آنلاین جمع آوری اعانه و کمک رسانی.

سازمان دیده بان | ملی: نامزدهای محافظه کار تنظیم مبارزات انتخاباتی برای COVID-19 همه گیر

وجود دارد یک جمعه آخرین مهلت برای خرید عضویت در انتخابات پارلمانی محافظه کار به رهبری مسابقه که تا به حال به تغییر در چهره COVID-19 بیماری همه گیر. 1:34

“این معمولی نیست رفتن به کلیسا زیرزمین و ثبت نام افراد یا رفتن درب به درب. این یک نوع بسیار متفاوت از مبارزات انتخاباتی است که برای مطمئن” گفت: فرد DeLorey ملی مدیر کمپین برای ارین o’toole, کمپین.

“مانند امروزه بسیاری از مردم در حال انجام کارهای بیشتری را آنلاین. به طوری که قبلا شما انجام بسیاری از درب به درب, شاید, ثبت نام عضویت در باشگاه با چک. در حال حاضر آن است که بسیار آنلاین با کارت های اعتباری, و آن را بسیار آسان برای مردم را به انجام” گفت: محافظه کار ایالت دنیس Batters, Saskatchewan co-صندلی برای پیتر مککی مبارزات انتخاباتی.

در حالی که جمعه است روزی حیاتی برای مبارزات چون این آخرین شانس خود را برای متقاعد کردن مردم به خرید عضویت به بازیگران یک رای مسابقه را متوقف نمی وجود دارد. این حرکت پس از آن به اجبار فاز.

“بدیهی است که COVID ساخته شده است آن را به طور کامل غیر ممکن است به سفر در سراسر کشور و دیدار با مردم در فرد است. پس از آن شده است بسیاری از مجازی کمپین یک مقدار زیادی از ویدئو کنفرانس teleconferences, فرد, تلفن, تماس, ایمیل, اجتماعی, رسانه ها تعامل,” Outhouse گفت.

دوم انتخاب می تواند بحرانی

محافظه کار رهبری مسابقه خواهد بود تصمیم گرفت با یک رتبه انتخابات. اعضای حزب خواهد رای برای نامزدها — MacKay o’toole, Lewis and Derek اسلون — منظور از اولویت خود را.

دوم و سوم انتخاب موضوع. در واقع آنها می تواند خیلی مهم است. نظرسنجی ها نشان می دهد در یک مسابقه بین مک کی و o’toole — که بدان معنی است که هیچ نامزد می تواند در نهایت با مورد نیاز 50 درصد به علاوه یک آرا در اولین انتخابات.

اگر وجود دارد هیچ برنده در اولین انتخابات نامزدی که قرار داده شده آخرین حذف خواهد شد. آراء بازیگران که نامزد توزیع خواهد شد بر اساس حامیان runner-up را انتخاب کند.

“شما همیشه برای انتخاب اول و اگر نه شما سعی می کنید برای متقاعد کردن آنها است که آنها را قرار داده و شما دوم یا سوم” DeLorey گفت.

دوم-جای دان Maxime Bernier تبریک اندرو شیر بعد از شیر اعلام شد برنده 2017 محافظه کار به رهبری نژاد.

دوم-ترین-محبوب انتخاب یک تعداد کافی از اعضای حزب می تواند یک استراتژی برنده است. در مارس 2017 محافظه کار به رهبری مسابقه Scheer squeaked توسط Maxime Bernier در 13 و نهایی انتخابات با حمایت از اعضای که برای اولین بار انتخاب شد و شخص دیگری — حتی اگر Bernier را از طریق 12 اول دور رای گیری.

بنابراین نامزدی که می تواند نگه دارید به زمان در حالی که حامیان wooing اجتماعی محافظه کاران انتظار می رود به بازگشت لوئیس و اسلون می تواند بود. Batters که او نیز مشغول به کار در Scheer رهبری تیم گفت: او فکر می کند مککی “بزرگ چادر” رویکرد او را در بهترین موقعیت برای انجام این کار است.

“در پیتر مککی انتخاباتی تیم, در واقع, ما باید مردم را از همه انواع, انواع محافظه کاران است. اجتماعی محافظه کاران محافظه کاران مالی برخی از حزب محافظه انواع آزادی خواهان مردم از همه نوع از طیف محافظه کار” او گفت:. “بنابراین مهم است که ما را همه احساس خوش آمدید.”

اما اوتول کشیده شده تاییدیه از برخی محافظه کارانه تر طرف حزب از جمله آلبرتا برتر جیسون کنی که ارسال یک ایمیل به انفجار روز شنبه اصرار o’toole, حامیان به ثبت نام برای رای دادن و شعار o’toole, فرانسه-مهارت های زبان.

“او تنها نامزد در این مسابقه که روان دو زبانه است و می تواند صحبت می کنند برای فرانسوی زبان ها در زبان خود را دارند اما من هم می دانم که او هرگز متوقف خواهد شد مبارزه برای یک معامله منصفانه برای غرب کانادا گفت:” پیام کنی.

نهایی فعال مرحله از مسابقه را شامل مبارزات رسیدن به اعضا به یادآوری آنها را به ایمیل خود را از برگه های رای به عقب در زمان برای Aug. 21 مهلت —یک COVID-19-عصر پیچ و تاب و سنتی فشار به خارج شدند.

تماشا کنید: محافظه کار استراتژیست بحث رهبری این حزب نژاد و اندرو Scheer رهبری

محافظه کار استراتژیست Kory Teneycke و Jenni بایرن بحث جریان محافظه کار به رهبری نژاد و اندرو Scheer عملکرد به عنوان حزب سرپرست در طول بیماری همه گیر. 10:21

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de