DEA دستگیری 700 مستقر در ایالات متحده و مکزیک کارتل مواد مخدر اعضای

واشنگتن—در هماهنگ در سراسر کشور حمله اوایل صبح روز 11 مارس بیش از 250 نفر از اعضای مکزیک کارتل ده جلیسکو Nuevo Generacion (CJNG) بودند جاروب توسط اداره مبارزه با مواد مخدر (DEA).

بیشتر از 450 تا به حال در حال حاضر دستگیر شده و بیش از شش ماه گذشته در چه DEA دارای لقب “پروژه پایتون.” بسیاری از آنها به اتهام فدرال قاچاق مواد مخدر و جرایم.

در مارس 11, دستگیری عوامل نیز کشف و ضبط تقریبا 600 کیلوگرم (1,322 پوند) از مواد مخدر و بیش از $1.7 میلیون پول و دارایی. DEA به کشف و ضبط بیش از 20 میلیون دلار به صورت نقدی از کارتل در طول عملیات.

کارتل شخص مهم در میان یکدسته, Nemesio Oseguera سروانتس همچنین به عنوان شناخته شده “ال Mencho” است که هنوز هم در بزرگ; وزارت امور خارجه ارائه کرده است a 10 میلیون دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری او.

Epoch Times Photo
یک پوستر نشان می دهد که 10 میلیون دلار پاداش اخطار برای شخص مهم در میان یکدسته از Cartel de Jalisco Nuevo Generacion, Nemesio Oseguera سروانتس همچنین به عنوان شناخته شده “ال Mencho” در وزارت دادگستری در واشنگتن در تاریخ 11 مارس سال 2020 است. (شارلوت Cuthbertson/The Epoch Times)

“در دهه گذشته CJNG به سرعت در حال ظهور به عنوان یکی از خطرناک ترین در جهان است قاچاق مواد مخدر سازمان” اقدام DEA مدیر Uttam Dhillon گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 11.

DEA در نظر CJNG به دوم تنها به کارتل سینالوآ برای آن گسترده رد پای در ایالات متحده است.

“در حالی که CJNG ترافیک در انواع مختلف از مواد مخدر غیر قانونی است به ویژه فعال در تولید و توزیع ارزان, خالص, و کشنده متامفتامین” Dhillon گفت.

او گفت: CJNG عمل حداقل 100 عمده آزمایشگاه متامفتامین در مکزیک و همچنین تولید و توزیع هروئین, کوکائین, فنتانيل و تقلبی دارو.

“علاوه بر قاچاق مواد مخدر CJNG درگیر در طیف گسترده ای از دیگر فعالیت های جنایی از جمله پول شویی رشوه سلاح های قاچاق و فساد اداری” او گفت:. “آنها به شدت مسلح و به طور معمول شرکت در اعمال خشونت است.”

در سال 2015 این کارتل با استفاده از موشک انداز به شلیک کردن یک مکزیکی هلیکوپتر نظامی ارتش کشته و نه مردم.

Epoch Times Photo
یک تلویزیون صفحه نمایش نشان می دهد یک نقشه از محل بازداشت DEA در انجام عملیات خود در برابر مکزیک کارتل عامل در ایالات متحده در وزارت دادگستری در واشنگتن در تاریخ 11 مارس سال 2020 است. (شارلوت Cuthbertson/The Epoch Times)

Dhillon گفت: کارتل عمل در شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده به ویژه در توزیع آن هاب از لس آنجلس و نیویورک و شیکاگو و آتلانتا.

ال Mencho پسر روبن Oseguera گونزالس است که در انتظار محاکمه در دادگاه فدرال در واشنگتن در حالی که پدر شده است که مرکزی در پول شویی سمت سازمانی دستگیر شد در ایالات متحده دو هفته پیش.

Dhillon گفت: 700 دستگیری ها فقط در اولین مرحله از عملیات.

دنبال شارلوت در توییتر: @charlottecuthbo

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im