DC عکاس بازگو عطریست با Covid19: من احساس یک سیم پیچ از ترس هم بزنید داخل

بمبئی: یک هفته پیش من آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. در هفته ها و روزها و حتی ساعت قبل از آزمون من برگشتم مثبت من شلوغ شده بود و در کار من به عنوان یک عکاس خبری برای دکن کرونیکل در بمبئی – تیراندازی کلیک کردن بر روی تصاویر از Covid-19 بیماران امکانات به آنها ارائه مهاجر گیر در کلان شهرهای مهر و موم شده ساختمان و انزوا امکانات ایجاد شده در سرعت خیره کننده.

آن را تکان دهنده لحظه برای من زمانی که من coronavirus گزارش آمد مثبت در مارس 20. من می خواهم فکر می کردم به نحوی سیستم ایمنی بدن به آن همه من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم که از طریق فرآیندهای من می خواهم دیده می شود دیگر بیماران از طریق رفتن.

چهار عکاس رسانه ای همکاران از ساختمان نیز یافت می شود مثبت است. ما سعی به آرام یکدیگر را حتی اگر در داخل احساس کردم یک سیم پیچ از ترس تکان دهنده.

چند ساعت بعد Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) مقامات ما به اطلاع ما خواهد بود معطوف به Goregaon اویو Township هتل. روز بعد به کابوس تبدیل شد بیشتر واقعی به ما.

ما در خدمت چای و poha برای صبحانه. در خدمت یک کلمه عجیب و غریب برای استفاده در اینجا اما کسی فقط نگهداری مواد غذایی در خارج از اتاق و در سمت چپ. هیچ کس آماده برای آمدن به ما نزدیک تر است. یک احساس قوی بودن رها شدیم در ذهن من است. من به نام به جهنم همسر من چندین بار به آرام کردن.

با تشکر از کمک برخی از دوستان روزنامه نگار قرار بود ما باید به اسکان بهتر بعد. اما طبق پروتکل من جدا از دیگران است. از آنجایی که من در دارو برای فشار خون, من نیاز به نگه داشته می شود در زیر مشاهده است.

به عنوان در هر دستورالعمل کسانی که آزمایش مثبت برای Covid-19 و رنج می برند از هر گونه بیماری زمینه ای مانند دیابت یا فشار خون بالا هستند در معرض خطر بیشتری از عوارض ناشی از کروناویروس و نگهداری می شوند و تحت موشکافی بیشتر.

طبق پروتکل BMC کارکنان مرتب آمبولانس از سرخس هتل به هفت تپه بیمارستان در Marol در حال حاضر یکی از بزرگترین Covid-19 امکانات درمان در بمبئی.

از آنجا که بدون تخت موجود در بیمارستان از ما خواسته شد صبر کنید تا تخت چیده بودند. آن را مصرف بیش از حد طولانی. من به نام یک دوست نزدیک به سلامت نگار مشهور در روزنامه برای کمک به ترتیب یک تخت برای من.

با کمک من یک تخت در بال از هفت تپه بیمارستان اجرا شده توسط Sir H. N. تکیه بنیاد که با همکاری BMC در حال اجرا است 56 Covid-19 تخت در SH, بیمارستان به عنوان بخشی از مسئولیت اجتماعی شرکت ها و ارائه درمان رایگان به تمام کسانی که بستری شده در مرکز.

از موقعیت بهتری از یک تخت ایزوله من می توانم ببینم مبارزه با کرونا از درون. پرستار آمد و پرسید: در مورد سلامتی من که غیر منتظره بود پس از من زودتر تجربه در یک اتاق هتل. صبح روز بعد در 5.30 من تست شده برای Covid-19 دوباره. آنها بررسی می شود من BP ECG و در زمان نمونه خون. در ساعت 7 صبح من در خدمت چای و بیسکویت. در 8 am شارپ, آنها خدمت, مربا, نان, dosa, ترشی, هندوانه, قطعات و برخی از چای بیشتر. هر روز آنها را در خدمت مواد غذایی مختلف و بررسی من ECG, BP. خوشبختانه من خون شد و تحت کنترل است.

به عنوان یک عکاس خبری, من نمی تواند یک لال تماشاگر در جنگ علیه Covid-19 وقوع در بیمارستان است. شروع کردم به صحبت کردن با پزشکان و پرستاران و بخش پسران. اعتقاد راسخ خود را برای مبارزه با Covid واقعا مرا شگفت زده. من یکی از آنها پرسید: آیا شما می ترسم نه از تاج? آنها گفتند: این برای کشور است که آنها در حال مبارزه با جنگ است. کارکنان بیمارستان داده شد تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). وجود دارد یک خط کشیده شده را مشخص تاج و بدون تاج منطقه است.

هر دو ساعت پرستاران پرسش در مورد سلامت من و اگر من نیاز به چیزی. بخش پسران خیلی مفید بود و پزشکان موجود در گوشی. من مدیون همه کارکنان بیمارستان برای خدمات و مراقبت از آنها.

پس از آن آمد یک قطعه از اخبار مثبت است. من تست منفی برای تاج و آماده تخلیه می شود. زمانی که من در حال آماده شدن برای ترک اتاق کارکنان بیمارستان آماده بود برای خداحافظی. آنها در زمان عکس ها و ویدئوها با من. آنها حتی به یک پیام از طریق ویدئو به همه مردم است که آنها در حال رزمندگان در برابر تاج و نمی دهد تا به راحتی. تنها کمی کمک آنها نیاز دارند از همه ما مردم است که برای ایمن ماندن در خانه های ما و نه سرمایه گذاری. کیف من بود sanitised قبل از ترک بیمارستان. کارکنان شروع به کف زدن و تشویق برای من وقتی که من سمت چپ.

واقعی روحیه دهنده لحظه ای که من متوجه شدم من تا به حال یک عطریست با هیولا در آمده بود پیروز است. اما خواهد بود برای همیشه لطفا برای در بدهی از کسانی که در حال حفاظت و درمان ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de