داوائو سیتی منطقه افزایش یافته جامعه قرنطینه تمدید مارس 26

پنج منطقه 6 استان را در مجموع 95 coronavirus موارد به عنوان چهار شنبه, آوریل 15. تنها داوائو Occidental است staved کردن شیوع.

منتشر شده 1:25 AM, مارس 16 سال 2020

به روز شده در 1:43 AM, مارس 16 سال 2020

In their colorful coveralls, medical frontliners of the Southern Philippines Medical Center in Davao City (SPMC) cheer on their patient who recovered from the coronavirus disease. Photo by DOH Davao Center for Health Development

در رنگارنگ بارانی یا روپوش پزشکی frontliners از جنوب فیلیپین به مرکز پزشکی در شهرستان داوائو سیتی (SPMC) تشویق بیمار خود که بهبود از بیماری کروناویروس. عکس از DOH داوائو مرکز توسعه سلامت

DAVAO CITY, Philippines – The داوائو سیتی منطقه ادامه خواهد داد به افزایش جامعه قرنطینه (ECQ) حتی پس از آوریل 19, Davao City شهردار سارا Duterte گفت.

Duterte گفت: در روز چهارشنبه 15 آوریل است که گسترش ECQ تا مارس 26 تصمیم گرفته شد بر فرمانداران و سایر مقامات دولت محلی در 5 استان داوائو.

“ما نیاز به گسترش ما ECQ. ما خواهد شد آماده سازی سند برای جزئیات بیشتر. در حال حاضر ما تنها تحت ECQ,” او گفت:.

در میان منطقه, استان, Davao del Norte ترین coronavirus موارد با 9 نفر و 4 بهبود; داوائو شرقی دارای 3 coronavirus موارد و 3 بهبود; Davao del Oro دارای 2 مورد و یک بازیابی و Davao del Sur دو مورد و دو بهبود.

داوائو سیتی Occidental که حفظ بدون ورود به سیاست از ماه مارس باقی می ماند رایگان از coronavirus بیماری است.

Duterte ساخته شده پس از اعلام وزارت بهداشت (DOH) گفت که 53 از 95 COVID-19 نفر در این منطقه بهبود یافته اند که از روز شنبه.

تنها 26 بیماران باقی می ماند تحت درمان در حالی که 16 نفر دیگر تسلیم به این بیماری است.

داوائو سیتی ثبت 3 جدید COVID-19 موارد یکی مرگ و یکی بازیابی در چهارشنبه DOH داوائو سیتی منطقه گفت: در Facebook به روز رسانی.

داوائو سیتی شهر دارای بیشترین تعداد از موارد در 79 پس از شیوع این ویروس در کشور است. از این تعداد 43 بهبود بود در حالی که از 16 سالگی درگذشت.

بسیاری از موارد و مرگ و میر در منطقه بودند هفته کشتی در ماتینا Gallera در ماه مارس است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im