دارن Espanto جدید جوانان حامی برای UNDP فیلیپین

“این واقعا یک افتخار به بخشی از این و من امیدوارم که به خدمت از طریق این تلاش’ می گوید دارن

منتشر شده 7:30 AM, مارس 16 سال 2020

به روز شده در 7:30 AM, مارس 16 سال 2020

UNDP YOUTH ADVOCATE. Darren Espanto is the latest artist to join as an advocate for the United Nations Development Programme in the Philippines. Screenshot from Instagram/@undp.ph

UNDP جوانان حمایت کند. دارن Espanto آخرین هنرمند برای پیوستن به عنوان یک مدافع برای برنامه توسعه سازمان ملل متحد در فیلیپین. تصویر از Instagram/@undp.ph

مانیل فیلیپین – سازمان ملل متحد برنامه توسعه (UNDP) در فیلیپین اعلام کرد در چهار شنبه, مارس 15 خواننده دارن Espanto به عنوان جدیدترین جوانان حمایت کند.

“UNDP فیلیپین استقبال جوان خواننده مشهور دارن Espanto به عنوان جدید خود جوانان برای حمایت از اهداف توسعه پایدار! ما هیجان زده به شما پردازنده دارن!”

“برنامه توسعه سازمان ملل متحد به رسمیت می شناسد جوان مردم را بالقوه به عنوان عوامل تغییر! ما با همکاری با افراد جوان سازمان جوانان و بازیگران از جامعه مدنی و خصوصی ترویج متمرکز و رهبری جوانان در توسعه این سازمان گفت: در آن Instagram صفحه.

ارسال همان عکس دارن خود نوشت Instagram account: “در این زمان از عدم قطعیت و مشکل آن است که تعهد ما به دنبال پس از هر یک و به مطمئن شوید که ما در حال انجام بخشی از ما را برای کمک باشد. در این رابطه من می خواهم به همه اطلاع داد که من در حال حاضر رسما جدیدترین جوانان حمایت برنامه عمران ملل متحد. آن است که واقعا یک افتخار به بخشی از این و من امیدوارم که به خدمت از طریق این تلاش است.

برنامه عمران ملل متحد در فیلیپین مشغول به کار شده است در برنامه های متمرکز بر از بین بردن فقر و برابری جنسیتی و مسائل زیست محیطی در میان دیگران.

دارن با 18 گل رز به شهرت زمانی که او برنده 1st runner-up به Lyca Gairanod در اولین نسخه از صدای بچه ها در فیلیپین در سال 2014. او پس از تبدیل شدن به یکی از فیلیپین بالا, نوجوانان نوازندگان آواز پاپ در سال 2015 peforming در کارنگی هال در سال 2014 و آواز “دنیای جدید” با Morissette برای فیلم علاءالدین در سال 2019. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im