کله خر در تلاش برای اثبات زمین مسطح است, می میرد در پرتاب موشک

لس آنجلس, ایالات متحده آمریکا – یک آماتور آمریکایی فضانورد که گفت که او می خواست ثابت کند که زمین مسطح است, شده است, کشته در سقوط خود در خانه موشک در کالیفرنیا گفت: علم کانال که فیلم برداری راه اندازی.

“مایکل ‘Mad Mike’ هیوز غم انگیز در گذشت, امروز در تلاش برای راه اندازی خود را در خانه موشک” کانال است که بخشی از Discovery Channel گفت: در توییتر. “افکار ما & donating به خانواده و دوستان در طول این زمان دشوار است.”

بدلکاری حرفه ای هیوز, 64, راه اندازی خود را روز شنبه در یک بخار مجهز به موشک است که او ساخته شده در حیاط خلوت خانه اش در برستو, کالیفرنیا. مارک های مختلف حمایت مالی این پروژه است.

هدف او گفت: مطبوعات محلی شد برای صعود بیش از 1500 متر (در حدود یک مایل) ثابت کند که زمین گرد است اما به شکل یک Frisbee.

خود را سخنگوی دارن شوستر گفت: لس آنجلس تایمزاین است که زمین مسطح ادعا صرفا به طبل تبلیغات برای راه اندازی.

“من فکر نمی کنم به اعتقاد او آن را” شوستر گفت. “او باید برخی از دولتی تئوری های توطئه است. اما اشتباه نکنید این که زمین مسطح چیز. که یک شیرین کاری روابط عمومی ما خواب.”

تصاویر از راه اندازی انجام شده در صحرا در مقابل جمعیت وحشت زده شاهد منتشر شده در رسانه های اجتماعی پنج شنبه, مارس 23.

چتر نجات را می توان پاره دور از موشک لحظاتی پس از پرتاب به عنوان فضاپیما حلقه نزولی و سقوط چند صد متر از راه اندازی سایت نزدیک بارستو 110 مایل (180 کیلومتر) در شمال شرقی لس آنجلس.

“این همیشه رویای خود را به انجام این کار راه اندازی و علوم کانال وجود دارد به وقایع سفر خود گفت:” کانال که فیلم برداری برای راه اندازی یک سری جدید به نام , در خانه, فضانوردان.

لباس پوشیدن و در لباس قرمز و فضای سیاه و سفید کت و شلوار و نما در مقابل موشک هیوز اعلام کرده بود قصد دارد برای راه اندازی در کانال دیسکاوری.

توضیح داد که چرا او آن را انجام دهد, او گفت:, “فقط برای متقاعد کردن مردم است که آنها می توانند انجام کارهای فوق العاده ای با جان خود… شاید آن را الهام بخش شخص دیگری است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im