Daniel Dae Kim تست مثبت برای COVID-19 ارائه می دهد به کمک آنتی بادی اگر او می تواند

Daniel Dae Kim, شناخته شده برای نقش خود در مجموعه تلویزیونی “گمشده” و ” Hawaii Five-0,’ آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از CCP ویروس.

ستاره ماندن خوش است و گفت که او امیدوار است به منظور توسعه ایمنی نسبت به ویروس بنابراین او می تواند کمک های خود آنتی بادی به واکسن تلاش های تحقیقاتی.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

“سلام بر همه – دیروز من تشخیص داده شد با COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس” کیم گفت: در یک Instagram post. “به نظر می رسد مثل من بود اما من می خواستم به اشتراک گذاری سفر خود را با شما در امیدوار است که شما پیدا کردن آن مفید یا مفید است. امیدوارم که همه شما در امان ماندن آرام و بالاتر از همه سالم است.”

در این ویدئو همراه با پست 51 ساله گفت که او در راه خانه خود را به هاوایی پس از او در شهر نیویورک برای چند هفته از تیراندازی به یک نقش در یک مجموعه تلویزیونی ‘نیو آمستردام.’ تولید متوقف شد با توجه به این ویروس است.

کیم گفت که او احساس scratchiness در گلو او را به عنوان هواپیما لمس کردن در هاوایی و اشاره کرد که او بدون علامت تا پس از آن.

“زمانی که من فرود آمد من به نام پزشک خانواده در هاوایی و او به من گفت که برای نظارت بر علائم,” او گفت:. “به امن زمانی که من به خانه من قرنطینه خودم را در یک اتاق در خانه و تلاش برای استراحت در خود من است.”

او گفت که بعد از آن در همان شب او تجربه علائم قفسه سینه-تنگی بدن درد و چه احساس مانند درجه حرارت بالا شروع شده است.

کیم تست شده در عمومی جدید درایو از طریق مرکز آزمون در هونولولو. تشخیص خود آمد مثبت سه روز بعد. او گفت که خود دکتر نیز به او برخی از دارو اگر چه او نداد.

پدر دو اشاره کرد که او ادامه داد: خود قرنطینه از جمله اینکه در یک اتاق جدا از خانواده و مدیریت علائم خود را بدون رفتن به بیمارستان با کمک دارو استراحت در بستر مایعات و خانواده اش در یک فاصله.

“من شروع به احساس کمی بهتر است روز بعد از آن و امروز حتی اگر من 100 درصد من بسیار نزدیک است,” او گفت:.

تلویزیون ستاره پس از تبدیل پیام خود را به مردم به آنها را تشویق به پیروی از دستورالعمل های اجتماعی فاصله و مناسب اقدامات بهداشتی.

“برای همه کسانی که در خارج وجود دارد به خصوص نوجوانان و وای که فکر می کنم این است که جدی نیست, لطفا توجه داشته باشید که در آن است و اگر شما این درمان را بدون مراقبت, شما به طور بالقوه با به خطر انداختن زندگی میلیون ها نفر از مردم به خصوص شما عزیزان,” او گفت:.

کیم همچنین گفت که او امیدوار است که او می تواند ساخت تا ایمنی به COVID-19.

“با هر نوع شانس من خواهد شد که در واقع ساخته شده است تا ایمنی به این ویروس در زمانی که همه از این است که گفت و انجام می شود. بنابراین من در واقع ممکن است نیاز به واکسن هنگامی که آن بیرون می آید” او گفت:. “من امیدوارم که آن را به زودی هر چند و من با کمال میل کمک در هر راه من می تواند از جمله اهدای آنتی بادی ها در پیگیری, پیدا کردن یک واکسن برای همه است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه نشان می دهد که چینی رژیم کمونیستی است به سرزنش برای CCP ویروس است که به بیش از 160 کشور و منطقه در سراسر جهان به قتل هزاران نفر.

“این می تواند متوقف شده است حق که در آن از چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روز پنج شنبه. “جهان پرداخت یک قیمت برای آنچه که او گفت:” در اشاره به یک سوال در مورد CCP مقامات نمی های اطلاعات هر چه زودتر در مورد شیوع زمانی که آن آغاز شده است.

“آن شده اند که بسیار بهتر است اگر ما تا به حال شناخته شده در مورد این چند ماه زودتر” رئیس جمهور افزود که مقامات ایالات متحده می تواند نقل مکان کرد و با سرعت بیشتری اگر رژیم مشترک اطلاعات قبلی در مورد CCP ویروس که ظهور در ووهان.

-انسان به انسان انتقال COVID-19 اتفاق می افتد و حداقل از اواسط ماه دسامبر 2019 در ووهان با توجه به مقاله منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در Jan. 29.

این مقاله به بررسی داده ها از اول 425 موارد تایید شده در ووهان و متوجه شد که “شواهدی وجود دارد که انسان به انسان انتقال داده میان تماس نزدیک از اواسط دسامبر 2019.”

مقامات چینی را تایید نمی کند-انسان به انسان انتقال تا Jan. 20—تقریبا سه هفته بعد از بیماری بود, اولین گزارش رسمی در دسامبر. 31, 2019. اولین بیمار گزارش شده با این ویروس به نمایش گذاشته علائم on Dec. 1.

جک فیلیپس و کتی او کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im