‘خطرناکی اشتباه’: همین حالا تست نظامی آمریکا در طول همه گیر ائتلاف دشمنان

بالای رهبران نظامی هشدار داده اند دشمنان به آزمون ایالات متحده قدرت نظامی و حل و فصل در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“اگر دشمنان ما فکر می کنم این است که ما لحظه ای از ضعف آنها خطرناکی اشتباه گفت:” معاون وزیر دفاع David L. Norquist در 9 آوریل. “به کسانی که میخواهند به ما آسیب برساند اشتباه نکنید: حتی با چالش هایی که این بیماری را به سواحل ما به وزارت دفاع آمادگی خود را برای دیدار با هر گونه تهدید و دفاع از ملت ما است.”

Norquest یکی از چندین رهبران نظامی از جمله بالا به طور کلی به طور جداگانه ارائه تضمین دیروز در آمادگی نیروهای خود را برای مبارزه با.

کسانی که اطمینان می آیند پس از گرفتاری یک ویروس-آمار ناو هواپیمابر در اقیانوس آرام تحت فشار قرار دادند به ویژه با بحث حوادث است که به اوج خود رسید در استعفای اقدام نیروی دریایی ،

شده است وجود دارد هیچ نشانه ای از تغییر در فعالیت دیگر ارتش—اگر چه چین اجازه نمی دهد تا در آن معمول آزار و اذیت در اقیانوس آرام.

Epoch Times Photo
ناو هواپیمابر تئودور روزولت (CVN 71) گذر اپرا بندر به کشتی آماده به شمال افریقا در گوام در فوریه. 7, 2019. (عکس نیروی دریایی ایالات متحده توسط متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس ترنس Deleon, Guerrero)

Norquist گفت که ایالات متحده تا به حال “بازسازی” نظامی آن بیش از چهار سال گذشته. “ما باید به مردم بیشتر تجهیزات پیشرفته بیشتر مهمات و بهتر آموزش دیده است.”

یک پیام مشابه داده شد با دیگر رهبران نظامی از جمله وزیر دفاع و رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley.

Milley هشدار داد دشمنان خواهد بود “خیلی غم انگیز اشتباه اگر آنها فکر می کردند که … [آنها] می توانید با استفاده از هر فرصت … در زمان بحران.”

“ارتش ایالات متحده است که بسیار قادر به انجام هر عملیات لازم برای دفاع از مردم آمریکا” Milley گفت. “ما خودمان را وفق دهند به عامل در یک COVID-19 محیط زیست است. ما در حال حاضر در حال انجام آن است.”

Milley صحبت شد در یک آنلاین “تاون هال” نشست نیروهای همراه با وزیر دفاع علامت Esper.

“بسیاری از دشمنان ما … در حال تلاش برای بهره برداری از این بحران” Esper گفت. “بنابراین مهم است که ما با حفظ آمادگی کامل ایمان و اعتماد به نفس در فرماندهان ما.”

نیروی هوایی ژنرال جان E. Hyten معاون رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: آمادگی در تحت تاثیر قرار به طور کلی.

“ما سازمان دیده بان آمادگی نیروی هر روز. و آمادگی نیروی, در مجموع, است نه کاهش یافته است به عنوان ما را از طریق این رفته” Hyten گفت: مخاطبان آنلاین.

Hyten اذعان دارد که “جیب” از تخریب آمادگی جمله ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت.

مخمصه حامل

حامل در حال حاضر در کنار از ماموریت خود را به عنوان آن را به طور سیستماتیک تخلیه و ضد عفونی در پورت در گوام پس از شیوع CCP ویروس در هیئت مدیره آن را به عنوان بخار پز در سراسر اقیانوس آرام.

از دیروز با توجه به نیروی دریایی 416 از خدمه که تا کنون آزمایش مثبت برای این ویروس با 3,170 نتایج منفی. یکی از خدمه بود بستری در بخش مراقبتهای ويژه دیروز.

هواپیمای حامل قطعات کلیدی در جغرافیای سیاسی و نظامی بازی با چین است.

ایالات متحده حامل گروه “نهایی بیمه نامه” است که تضمین آزادی و استقلال تایوان, Robert J. پناهگاه کمکی تحقیقات استاد در دانشکده جنگ ارتش ایالات متحده قبلا گفته عصر فردا از طریق ایمیل. “این گروه همچنین اجازه می دهد که ایالات متحده به پروژه های خود قدرت نظامی و نفوذ خود را در سراسر دریای جنوب چین در حمایت از متحدان آن که در حال چالش گسترده و مداوم CCP رژیم ارضی اقیانوس با شتاب در حال وقوع است.”

USS Theodore Roosevelt
یو اس اس تئودور روزولت (CVN-71) دیده می شود در حالی که ورود به این بندر در دانانگ ویتنام, در تاریخ 5 مارس سال 2020 است.(ایسنا/خام/فایل عکس)

تحلیلگران گفت: Epoch Times که اگر فشار می آید به پرتاب در اقیانوس آرام نیروی دریایی می تواند بی اعتنایی تلقی کردن هر گونه استراتژیک معایب داشتن حامل کنار.

اگر حامل های دیگر در حال برخورد با شیوع بیشتر با این حال بسیاری معتقدند که این می تواند تحت تاثیر قرار معمول نفوذ ایالات متحده در منطقه است.

اگر چه حامل نیست و در حالت فوری آمادگی خواهد بود که این مورد برای هر کشتی در بندر با توجه به داکوتای چوب محقق ارشد در دفاع از برنامه های در بنیاد میراث.

“اگر آن نیاز به استقرار در یک وضعیت اضطراری را انجام دهید و نیروی دریایی است که توانایی به منظور تقویت خدمه اضافی ملوانان در صورت نیاز” او قبلا گفته بار عصر.

اگر بیشتر از ایالات متحده حامل و یا کشتی های دیگر زده هستند COVID-19 ایالات متحده تاثیر می تواند کاهش می یابد و چوب و گفت:. اما در این رویداد قریب الوقوع جنگ کشتی ها و ملوانان خواهد بود تغییرمسیر از دیگر ماموریت ها و کشتی ها در حال حاضر در منطقه شامل کسانی که در پورت او اشاره کرد.

“آنها ممکن است understrength برای یک دوره از زمان و در حالی که این امر می تواند بهتر به وضوح آن را نمی خواهد متفاوت از یک کشتی نیاز به مبارزه با برخی از خدمه آن زخمی شدند.”

“ارتش ایالات متحده خواهد انجام کارها در زمان جنگ وضعیت آن را نمی خواهد انجام این کار در زمان صلح” او گفت:.

دنبال سیمون در توییتر: @SPVeazey

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de