TIK TOK DOC. This handout selfie courtesy of Dr. Jason Campbell known as Tik Tok Doc shows him posing with with program nurse Grace Choi on March 18, 2020 at the Oregon Health & Science University Hospital in Portland. Photo by Dr. Jason Campbell/AFP

TIK TOK DOC. این جزوه عکاسی از خود حسن نیت ارائه میدهد از دکتر جیسون کمپبل به عنوان شناخته شده Tik Tok Doc او نشان می دهد که نما, با, با برنامه, پرستار گریس چوی در 18 مارس سال 2020 در اورگان بهداشت و دانشگاه علوم بیمارستان در پورتلند. عکس دکتر جیسون کمپبل/AFP

لس آنجلس, ایالات متحده آمریکا – آمریکا, دکتر, رقص جنسی پست شده در رسانه های اجتماعی ثابت کرده اند فقط داروی مناسب برای صدها هزار نفر از مردم از جمله کارکنان مراقبت های بهداشتی که در حال تشویق او برای بلند کردن روح خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

لقب “Tik Tok Doc” پس از محبوب فرم کوتاه تصویری برنامه دکتر جیسون کمپبل اینترنت توسط طوفان گرفته شده با کلیپ های او و همکارانش انجام “کرونا پا لرزش” با “cha-cha اسلاید” و دیگر رقص حرکت می کند.

31-در سال بیهوشی پزشک مقیم در اورگان بهداشت و دانشگاه علوم بیمارستان به خبرگزاری فرانسه گفت او شده است تحت الشعاع پاسخ مثبت از جمله از کارکنان مراقبت های بهداشتی در نیویورک این کشور در کانون COVID-19 بیماری همه گیر.

“هنگامی که شما در پزشکی شما ببینید بسیاری از جدی غمگین, همه چیز در همه زمان ها” کمپبل گفت:. “و بنابراین ما بیش از حد نیاز به یک راه باقی می ماند و انسان سالم ماندن و یک شانس فقط لبخند یا خنده, حتی اگر آن را فقط پنج دقیقه از 12 ساعت در روز است.”

کمپبل گفت: او در ابتدا شروع به ارسال فیلم برای تشویق نوجوانان به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار جوانان به دنبال رویاهای خود را و می دانم که آنها بیش از حد می تواند تبدیل به پزشکان است.

کلیپ اما به سرعت رفت و ویروسی با طنین بسیار گسترده تر مخاطبان به وضوح نیاز به تشویق در طول این دوران تاریک. خود را “تاج پا لرزش” تصویری را به تنهایی دیده شده است چهار میلیون بار.

“من یک پیام امروز (جمعه) از کسی که همسرش گفت: یک متخصص قلب و عروق کار با COVID-19 پاسخ تیم ها و ویدئوها تا طراوت” کمپبل گفت:.

پیام دیگری آمد از سرطان ریه بیمار است که او را برای ساخت خود را قرنطینه قابل تحمل تر.

“پاسخ قاطع بوده است ‘با سلام من در شهر نیویورک و من عاشق دیدن ویدئو های خود را پس از روز طولانی'” کمپبل گفت:. “دیگران بگو: سلام من از اعضای خانواده دارای ویروس و ما به تماشای این فیلم ها با هم در حالی که آنها بهبود می یابند.'”

کمپبل گفت: همکار پزشکان و پرستاران در بیمارستان در پورتلند در ابتدا تمایلی به نظر می رسد در ویدئوها, اما پس از دیدن واکنش های مثبت را در سرگرم کننده پیوست.

مقامات بیمارستان را تحسین ابتکار عمل.

“دکتر کمپبل انرژی و جاذبه های عفونی است,” گفت: دکتر رنه ادواردز, بیمارستان افسر ارشد پزشکی. “یک پزشک ماهر, او در بر داشت یک راه منحصر به فرد به عنوان سمبل قدرت مثبت به کار روزانه خود را کمک به بلند کردن ارواح از بیماران و همکاران به طور یکسان.”

فیلم را مورد ستایش قرار داد توسط دولت فرماندار و حتی جلب توجه محبوب ضبط هنرمند جانت جکسون که ترجمه یکی از دکتر TikToks.

کمپبل که نوشته شده در مورد ده ویدئوها از آغاز ماه مارس گفت: بعد رقص روال در حال حاضر در حال تمرین بود که در پاسخ به یک درخواست ویژه از همکاران’ بچه ها.

“این رفتن به یک حرکت آهسته چالش با یکی از همکار دختر,” او گفت:. “این حرکت های متعدد که در آن شما رفتن آهسته در ابتدا و سپس سرعت آن را به عقب به زمان واقعی است.”

همانطور که برای برنامه های خود را هنگامی که این بیماری همه گیر است که بیش از کمپبل گفت: او به هیچ وجه قصد توقف است ،

“تمرکز باقی خواهد ماند در اتصال با سیاه و سفید, جوانان,” او گفت:. “و کار به منظور افزایش تنوع در پزشکی طولانی مدت است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im