دالاس سالن مالک که حاضر به بستن کسب و کار محکوم به 7 روز در زندان

دالاس سالن مالک که به مبارزه طلبیده دستور دولت برای بستن مغازه خود را در میان CCP ویروس همه گیر شده است محکوم به هفت سال زندان و دستور به پرداخت $500 برای هر یک از هفت روز در سالن باز شد.

شلی لوتر کسب و کار, سالن, a la Mode باز شده است به طور معمول پس از 24 آوریل در نقض تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت پناهگاه در محل سفارشات به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از شهرستان و مسئولان شهرستان منع سالن مو و دیگر به اصطلاح “غیر ضروری” کسب و کار از عامل در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

با توجه به اسناد دادگاه لوتر محکوم به هفت سال زندان برای نقض موقت سفارش محدود به کسب و کار خود و جریمه 500 دلار در روز برای هر روز سالن باز مانده است.

اسناد دولتی که در سالن تا به حال چندین مشتریان یک روز و کارکنان در تماس مستقیم با مشتریان نادیده گرفتن شهرستان و شهر مورد نیاز (و مراکز کنترل بیماری توصیه می شود دستورالعمل) که افراد احترام 6-پا اجتماعی فاصله منطقه است که در آن افراد دیگر را وارد کنید.

“متهمان اگر چه داشتن داده شده است یک فرصت برای انجام این کار ابراز کرده اند هیچ ندامت ندامت یا پشیمانی برای خود تحقیر عمل” دادگاه سند اعلام کرد.

Texas Governor Greg Abbott
تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت امور خارجه کنگره آمریکا در Austin, تگزاس, در تاریخ 29 مارس سال 2020 است. (تام فاکس-استخر/گتی ایماژ)

Dallas County قاضی رس جنکینز گفت لوتر در روز سه شنبه است که او را در نظر بگیرید کمتر قوی حکم اگر بازرگان اعتراف کرد او اشتباه و عذرخواهی به مقامات منتخب برای او “خودخواه” اقدامات و برای قرار دادن “منافع خود پیش از آن در جامعه است که در آن شما زندگی می کنند” با توجه به تگزاس کارت امتیازی.

اما لوتر گفت: او مخالفت با قاضی چرا که او دارای یک خانواده به ارائه و کارکنان که قادر به تغذیه کودکان خود را با توجه به زمان عدم اشتغال است.

“من باید به مخالفت با آقا شما وقتی به شما می گویند که من خودخواه, دلیل تغذیه بچه ها من این است که خودخواه نیست. من آرایشگران که گرسنه هستند چرا که آنها می خواهم به جای خوراک بچه های خود را. پس آقا اگر شما فکر می کنم قانون مهم تر از بچه های تغذیه پس لطفا برو جلو با تصمیم خود را, اما من قصد ندارم به بسته سالن,” او گفت:.

قاضی جنکینز پس از آن گفت: لوتر باید خدمت هفت روز کیفری برای تحقیر دادگاه و هفت روز برای عمران تحقیر از دادگاه هر دو به خدمت به صورت همزمان. محل زندان او را خواهد گرفت توسط Dallas County sheriff.

او همچنین جریمه 500 دلار در روز به مدت هفت روز او شده است باز پرداخت می شود و ظرف 30 روز از دادگاه نظم و جریمه خواهد شد $500 در روز ممکن است از 5 تا 7 مه. با توجه به اخبار CBS لوتر وکیل گفت: او را بلافاصله درخواست تجدید نظر تصمیم گیری.

در روز سه شنبه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام کرد مو سالن آرایشگری ناخن سالن و برنزه کسب و کار می تواند بازگشایی در مارس 8, اما باید به دنبال مناسب اجتماعی فاصله دستورالعمل. او همچنین توصیه می شود که هر دو کارکنان و مشتریان پوشیدن ماسک. ورزشگاه و میله می تواند دوباره به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 18. ابوت قبلا اجازه, رستوران ها, مراکز سینما و خرده فروشان بازگشایی و خدمت به مشتریان در داخل ساختمان خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de