دامداران در ویسکانسین مجبور به تخلیه کل تولید شیر—هر روز

ویسکانسین لبنی کشاورز مجبور شد به دور اطراف 56,000 پوند شیر در روز چهارشنبه 1 آوریل به دلیل وجود دارد هیچ کس خرید شیر در میان CCP ویروس همه گیر با توجه به گزارش های متعدد.

مارک مولر که صاحب مولر مزرعه های لبنی در Greenleaf, ویسکانسین گفت که یک عضو از دامداران آمریکایی اطلاع داد که او به خلاص شدن از شر تمام شیر با توجه به WFRV. در میان CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus همه گیر ساخته شده آن را غیر ممکن برای کشاورزان برای دریافت شیر خود به بازار است.

او مجبور شد به دور انداخته و خود را در یک گودال در اموال خود را. مولر گفت که تمام شیر ریخته داخل گودال خواهد پوسیدگی وجود دارد.

“آن را مانند اصل آن. شما با قرار دادن تمام است که کار و کار به شیر و نفرت شما را به دیدن آن بروید پایین تخلیه هنگامی که شما می دانید که وجود دارد مردم گرسنه در جهان و در کشور ما حتی. ما نفرت را به دور انداختن همه چیز,” مولر گفت: با توجه به WFRV.

مولر گفت که هر چند او را دریافت و او را مجبور به ادامه آزادسازی شیر در روزهای آینده به دلیل تعداد محدودی از شیر اجازه خرید در فروشگاه های مواد غذایی. مواد غذایی دیگر مربوط به مکان های مولر گفت: “احساس نمی مانند آنها تا به حال هیچ جایی برای همه کشاورزان شیر در حال تولید است.

بیشتر چه بسیاری دیگر از مزارع در ویسکانسین نیز مجبور به تخلیه خود را شیر. WFRV گزارش داد که J و J Pickart مزرعه در فوند دو لک شد آزادسازی اطراف 65,000 پوند شیر در روز است.

یک خانواده-اجرای مزرعه مجبور به تخلیه حدود 220,000 پوند شیر در روز—تا 6 آوریل با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. صاحبان هرگز فکر نمی کردم که این اتفاق می افتد.

“همه عجله برای فروشگاه مواد غذایی به دست آوردن مواد غذایی و ما باید مواد غذایی که به معنای واقعی کلمه ریخته بودن پایین تخلیه” صاحب رایان الب گفت.

“دامداران آمریکا” موافقت کرده است به بازپرداخت الب خانواده مزرعه برای تمام شیر که در حال تخلیه در حال حاضر به عنوان مزرعه بخشی از دامداران از امریکا است. حتی آنها در یک وضعیت دشوار با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

الب گفت که ضروری است به کشف کردن آنچه به انجام در حال حاضر و نه در چند هفته آینده.

با توجه به فاسد شدنی طبیعت لبنی محصولات تولید شده باید یک عمر. بنابراین اگر وجود ندارد هر یک از مشتریان خرید خود را از محصولات لبنی و کشاورزان خواهد بود مجبور به تخلیه محصولات خود را پایین تخلیه. مختلف کشاورزان در حال بسته شدن خود را پردازش گیاه و یا فقط در کم کردن میزان تولید اقلام لبنی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر ایالات متحده امروز گزارش شده است.

“من فکر می کنم که مقدار زیادی از شیر را همه از ناگهانی ریخته می شود. هر کس در سراسر صنعت است احساس مضطرب در حال حاضر. بیش از گذشته چند ساعت من شنیده ام این است که اتفاق می افتند. قطعا وجود دارد یک سویه در بازار در حال حاضر. کل ميزان مصرف شیر بسیار متفاوت تر از قبل از آن بود COVID-19” گفت: Julie Sweney که سخنگوی FarmFirst تعاونی لبنی در مدیسون ویسکانسین.

دانیل اسمیت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت تعاونی شبکه گفت که آنها امیدوار بود که اختیار از شیر می تواند اجتناب شود و آن را نگران کننده برای او به دیدن آن است که اتفاق می افتد با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. او گفت که حمایت داده شود نیاز به این دامداران به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و ملت ها و دولت برای کمک به.

“صنعت لبنی است در مواجهه با چالش های بی سابقه ای به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر. ضروری است که هر گونه حمایت شود و با توجه به ویسکانسین دامداران و تعاونی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. این حمایت باید شامل دولت افزایش خرید و توزیع محصولات لبنی” اسمیت گفت.

از NTD اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im