قبرس گزارش اول 2 coronavirus موارد همه کشورهای اتحادیه اروپا در حال حاضر آمار

تمام 27 عضو اتحادیه اروپا آمده اند و در حال حاضر گزارش شده عفونت

منتشر شده 12:07 AM, مارس 10 سال 2020

به روز شده در 12:33 AM, مارس 10 سال 2020

FIRST CASES. Israeli Prime Minister Benjamin Netayahu stands in front of a screen showing the president of Cyprus, Nicos Anastasiades, during a video conference with European leaders in order to discuss challenges and cooperation between various countries in dealing with the coronavirus, at the Foreign Ministry in Jerusalem on March 9, 2020. Photo by Menahem Kahana/AFP

مورد اول است. نخست وزیر اسرائیل بنیامین Netayahu می ایستد در مقابل یک صفحه نمایش جمهور قبرس نیکوس آناستاسیادس در طی یک ویدئو کنفرانس با رهبران اروپایی به منظور بحث در مورد چالش ها و همکاری بین کشورهای مختلف در برخورد با کروناویروس در وزارت امور خارجه در اورشلیم در 9 مارس سال 2020 است. عکس Menahem Kahana/AFP

نیکوزیا, قبرس – قبرس در روز دوشنبه 9 مارس گزارش داد که دو مورد تأیید رمان coronavirus این معنی است که همه 27 عضو اتحادیه اروپا آمده اند و در حال حاضر گزارش شده عفونت.

وزیر بهداشت Constantinos Ioannou گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که این دو نفر هر دو قبرس مردان بود که به تازگی از سفر خانه از خارج از کشور.

یکی از مردان با سن 25 و اخیرا در بازگشت از سفر به میلان, ایتالیا, در حالی که دیگر 64 سال بهداشت حرفه ای شاغل در یک بیمارستان دولتی در نیکوزیا بود که در بازگشت از سفر به انگلستان است.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) سایت در روز دوشنبه بعد از ظهر تمام 26 اروپایی دیگر عضو اتحادیه در حال حاضر موارد گزارش شده از جدید کروناویروس در خاک خود.

جزیره مدیترانه ای تقسیم شده است بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا جمهوری قبرس و جدایی طلب جمهوری ترک قبرس شمالی به رسمیت شناخته شده تنها توسط آنکارا.

قبرس مقامات در 29 فوریه بسته 4 از 8 ایستگاه های بازرسی در خط تقسیم جزیره “برای اطلاعات بیشتر موثر در کنترل بر نقاط ورود,” جرقه عصبانی شد.

پلیس آخرین چهار شنبه, مه 6 اسپری گاز اشک آور به عنوان چند صد نفر از مردم در اعتراض به بسته شدن 4 گذرگاه در خط آتش بس بیش از coronavirus نگرانی. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im