کومو: مدرسه تابستانی در ایالت نیویورک خواهد بود آنلاین

نیویورک—مدرسه تابستانی دانش آموزان نخواهد بود گزارش به کلاس درس. شهر نیویورک ارائه خواهد شد 1 میلیون وعده غذا در روز برای مبارزه با گرسنگی در طول شیوع بیماری است. دولت مقامات نیروی کار ضربه با سیل بیکاری برنامه می گویند که آنها در حال کار را از طریق جمع شدن.

CCP (دیروز) ویروس تحولات در نیویورک:

مدرسه تابستانی

مدرسه تابستانی در نیویورک انجام خواهد شد از راه دور, رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت on May 21, با استناد به خطرات ناشی از بازگشت کودکان به درس.

فرماندار گفت: آن را خیلی زود به تصمیم گیری در مورد ترم پاییز. ساختمان مدرسه در نیویورک بسته شده اند و از ماه مارس.

“مدارس بدیهی است که مطرح خطرات. آنها مکان های جمع آوری است. آنها در اتوبوس. آنها در کلاسهای درس” کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه. “چگونه می توانم به شما در کاهش تراکم در کلاس درس? چگونه می توانم به شما در کاهش تراکم در یک کافه تریا در یک اتوبوس مدرسه, et cetera? شما چطور کودکان به پوشیدن ماسک?”

کومو همچنین با اشاره به افزایش آگاهی و نگرانی در مورد سندرم موثر بر کودکان است که تصور می شود مربوط به COVID-19. اطفال multisystem سندرم التهابی بر عروق خونی و اندام و دارای علائمی از جمله تب طولانی درد شکم و استفراغ.

نیویورک در حال بررسی 157 مورد از سندرم است که گزارش شده است در بیش از ده کشور جهان است. دو پسر جوان و 18 سال مبتلا به این سندرم مرگ در ایالت نیویورک است.

برنامه غذا و مراقبت از کودک برای کارمندان ضروری است ادامه خواهد داد در طول تابستان جلسه کومو گفت.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio روز سه شنبه گفت: آموزش در این شهر مدارس دولتی خواهد بود آنلاین در این تابستان.

اعداد

وجود 105 جدید مرگ و میر گزارش شده در سطح ایالت مستقیم چهارم بعد روزانه مرگ و میر اتحاد ماند کمی بالاتر از 100 است. مرگ شمارش به اوج خود رسید و در 799 در 8 آوریل.

وجود دارد 5,187 COVID-19 بیماران بستری در سطح ایالت افت 383 از روز قبل.

بیکاری

کومو را دولت می گوید این پیشرفت در آن پرونده در انتظار بیکاری برنامه های کاربردی.

نیویورک پرداخت بیش از 10 میلیارد دلار در منافع به بیش از دو میلیون نفر کار دولت کمیسر روبرتا Reardon گفت. که از $2.1 میلیارد دلار پرداخت می شود که در مجموع در سال گذشته است.

منتقدان می گویند دولت سیستم شده است خیلی آهسته به کمک کارگران بیکار. در پاسخ وزارت کار اصلاحی وب سایت خود را ساخته شده و تغییرات دیگر.

کومو دولت نگاه بیش از یک میلیون برنامه های کاربردی ارائه شده قبل از مارس 22 و دولت نیست فرآوری 7,580 ادعا می کند که اطلاعات از دست رفته.

یکی دیگر از 15,831 در حال رفتن را از طریق پردازش های نهایی که شامل یک بررسی برای سرقت هویت و تقلب با توجه به Reardon. دولت فرآوری شده یکی دیگر از 20,801 ادعا می کند اما هنوز نمی منتشر شد کسانی که منافع زیرا افراد نمی فرستاده شده فدرال هفتگی گواهینامه.

“ما ادامه خواهد داد سعی کنید با هر کسی که اعمال می شود بنابراین ما می توانیم آنها را در ارتباط با منافع آنها واجد شرایط برای” Reardon گفت.

اورژانس مواد غذایی

شهر نیویورک در نشست CCP ویروس با بحران عظیم اضطراری برنامه کمک غذایی و ارائه خواهد شد 1 میلیون وعده های غذایی روزانه هفته آینده با یکی دیگر از 500,000 وعده های غذایی روزانه در دسترس برای وانت در مدرسه, سایت, شهردار, بیل د Blasio گفت.

“ما به شما اجازه هیچ نیویورکر گرسنه, دوره,” de Blasio گفت. “این قابل قبول نیست بدون توجه به آنچه ما در مقابل هستید که هر کسی خواهد بود گرسنه در این شهر است.”

شهر-ارائه وعده های غذایی هستند و قرار است برای دیدار با دستورالعمل های تغذیه و حلال حلال و مواد غذایی گیاهی است که قرار بود در دسترس برای کسانی که درخواست آن را.

این شهرستان دارای اخراج دو تن از فروشندگان که وعده سقوط کوتاه از این استاندارد گفت: کاترین گارسیا, بهداشت کمیساریای که د Blasio نام به عنوان “مواد غذایی تزار” در طول بیماری همه گیر.

“فقط روشن شود در اینجا چیزی است که من را تحمل کند در این برنامه: هر منقضی شده مواد غذایی, وعده های غذایی است که همین حالا دیدار ما دستورالعمل های تغذیه, دیر یا گم شده تحویل و وعده های غذایی مختلف از شما به دستور” گارسیا گفت.

بستری شدن در بیمارستان تا

مناطق شمال ایالت نیویورک شده اند از دیدن بیشتر افراد بستری با COVID-19 از جمله بخش هایی از دولت به تازگی پاک برای بازگشایی.

تعداد کل افراد بستری شده است به آرامی در حال کاهش ایالت از اواسط ماه مارس رانده شده تا حد زیادی توسط تعداد پایین در شهر نیویورک و downstate منطقه است.

اما مرکزی نیویورک منطقه که شامل سیراکوس رفت و از مجموع 52 بستری شدن در بیمارستان در مارس 9 به 80 روز شنبه. که از منطقه ای بالا از 84 روز قبل از. منطقه دریاچه انگشت رفت از 124 بستری شدن در بیمارستان به 175 بیش از مدت مشابه. انگشت دریاچه آمار منطقه ای بالا از 180 روز دوشنبه.

جیم Malatras که خدمت در فرمانداری CCP ویروس نیروی کار گفت: آنها نظارت بر آنچه که او به عنوان مشخصه کوچک upticks. او اشاره کرد که برخی از افزایش محدود به مسائل خاص مانند شیوع اخیر در یک گلخانه در مدیسون کانتی.

“نرخ انتقال است که هنوز هم نسبتا کم اما بعد از چند روز ما می دانیم” Malatras گفت.

کومو گفت: وجود حدود دو هفته تاخیر در میزان بستری شدن پس از آن نمی تواند مربوط به برخی از مناطق بازگشایی جمعه.

COVID-19 علائم به نظر می رسد به طور متوسط پنج تا شش روز پس از قرار گرفتن در معرض ویروس هر چند آنها می تواند تا دو هفته با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

توسط کارن ماتیوز مارینا Villeneuve و Michael Hill, Epoch Times کارکنان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de