ایالت نیویورک فرماندار اندرو کومو گفت: دولت سیستم مراقبت های بهداشتی است که در تلاش برای منبع مناسب تعداد تنفسی, پنکه, یک وسیله ضروری مورد نیاز برای درمان coronavirus بیماران.

“اصلی ما تقلا در حال حاضر برای طرفداران” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در نیویورک در دولت COVID-19 پاسخ. “این شماره است که ما باید بسیار بالاتر است.”

به عنوان تعدادی از شدت بیمار بیماران همچنان به افزایش و مقامات کار برای افزایش تعداد تخت کومو گفت که افزایش تعداد هواکش ضروری است.

“این است که تعداد یک دستگاه است که ما نیاز داریم چرا که ما می توانیم بیشتر, تخت, اما آن را به معنای واقعی کلمه عرضه بیشتر هواکش در حال حاضر” کومو گفت:, و اضافه کرد که این ملی نیاز و دستگاه نیاز به افزایش تولید.

با توجه به اطلاعات انطباق با جان هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی بیمارستان در ایالات متحده 62,000 کامل ونتیلاتورهای مکانیکی و دیگری 98,000 هواکش هستند که نه به طور کامل اما می تواند کمک های اضطراری.

“با این حال نیاز به تهویه خدمات در طول یک شديد همه گیر می تواند به سرعت پایمال کردن این روز به روز قابلیت های عملیاتی” گفت: مرکز گفت.

به گفته مرکز کنترل بیماری ها (CDC) حفظ ملی ذخایر هواکش و این هواکش دریافت مستقر در درخواست و سوابق از سال 2010 نشان داد ملی ذخایر حداقل 8,900 هواکش. مرکز گفت که “مشخص نیست که آیا این دستگاه در حال تولید در ایالات متحده و یا در جای دیگر.”

تیموتی Meyers, یک درمانگر تنفسی و کسب و کار رئیس افسر از انجمن آمریکایی برای مراقبت تنفسی گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که این آمار از سال 2010 ممکن است دقیق و امروز که بیمارستان را به احتمال زیاد بیشتر اضافه شده. او گفت: عرضه در کشور است که هنوز هم کمتر از 100,000.

“تعدادی از فن های بسیار زیبا آینه تعداد تخت ICU در این کشور گفت:” Meyers.

“مشکل این است که بسیاری از این بیماران هستند که تهویه به صورت متعدد روز. برخی از آنها در سه تا چهار روز. دیگران برای چند هفته. این است که در آن شما را وادار به عرضه و تقاضا موضوع است.”

بر اساس تخمین های انجمن بيمارستان های آمریکا 960,000 آمریکایی ها ممکن است نیاز به مکانیک برای کمک به تنفس در طول آشکار COVID-19 بیماری همه گیر.

جان هاپکینز مرکز سلامت و امنیت به نقل از یک مطالعه است که گفت: بیشتر در مورد عامل در ارائه تنفسی درمان در یک وضعیت همه گیر است و نه فقط تعداد هواکش اما همچنین تعدادی از دسترس درمانگران تنفسی.

“برای مبارزه با این مشکل American Association for Respiratory Care (AARC) با همکاری CDC SNS [استراتژیک ملی ذخایر] برای آموزش درمانگران تنفسی در عامل انبار ونتیلاتورهای مکانیکی در طول اضطراری برای بهداشت عمومی ،

دنبال ونوس در توییتر: @venusupadhayaya

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de