کومو می گوید باید “هوشمند” در بازگشایی رزین 4 فاز طرح

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: بازگشایی دولت خواهد بود سخت تر از قفل کردن آن هشدار COVID-19 ارتجاعی اگر محدودیت ها برداشته بیش از حد سریع یا خارج از هوشمند روند.

در یک صدای جیر جیر در دوشنبه کومو گفت: “بازگشایی دولت ما است به مراتب پیچیده تر از تعطیل شد. اگر شما برای باز کردن بیش از حد به سرعت شما می توانید بلافاصله یک واکنش.”

با استناد به تجربه برخی از کشورهای دیگر که لغو محدودیت های اعمال شده تنها برای دیدن یک تجدید حیات او گفت: “ما باید هوشمند باشد.”

روز دوشنبه در جلسه توجیهی روزانه در حزب کمونیست چین (CCP) ویروس coronavirus پدید آمده است که در چین و باعث COVID-19, Cuomo, مشخص, چهار فاز طرح برای بازگشایی.

فاز یک را باز ساخت و ساز و تولید و بخش هایی از زنجیره تامین است که در معامله عمده فروشی و خرده فروشی را انتخاب کنید با منظقه وانت.

“آنها در حال ضروری ترین و با کمترین خطر,” او گفت:.

فاز دوم خواهد دوباره فعال خدمات حرفه ای از جمله بیمه و امور مالی, خرده فروشی, اداری و پشتیبانی و املاک و مستغلات.

فاز سه خواهد اجازه دهید مواد غذایی خدمات و تسهیلات—رستوران ها و هتل ها—دوباره بر روی خط.

و هنر و سرگرمی را راه اندازی مجدد در فاز چهار به عنوان تفریح و سرگرمی و آموزش و پرورش.

مناطق خواهد بود مدرج در تجدید حیات خطر مقیاس با بیشتر آزادانه جمعیت بخش هایی از دولت تعیین شده پایین تر خطر در حالی که در مکان های شلوغ مانند شهر نیویورک تاریخ “بالاتر از خطر است.”

“بازگشایی سخت تر است از نزدیک به پایین. نزدیک به پایین نسبتا ساده بود,” او گفت: در این جلسه.

Epoch Times Photo
فرماندار نیویورک اندرو کومو می دهد روزانه CCP ویروس توجیهی در, Albany, New York در تاریخ 17 آوریل سال 2020 است. (متی Cavanaugh/گتی ایماژ)

نیویورک امور خارجه اقامت در خانه سفارش در محل پس از اواسط ماه مارس است با توجه به منقضی on May 15. کومو گفت: قبلا که در برخی از مناطق خارج از منطقه شهر نیویورک با یک نسبتا کم تعداد موارد می تواند شروع به بلند کردن محدودیت های بعد از آن تاریخ است.

او مشخص نکرد که در مناطق باز خواهد بود اما در جلسه نشان داد یک اسلاید با روستایی شمالی و مرکزی بخش هایی از دولت به عنوان برچسب “کاهش-خطر مناطق” در مقایسه با “بالاتر از خطر مناطق” که شامل پرجمعیت شهر نیویورک است.

“تراکم است دوست شما اینجا اجتماعات بزرگ نیست دوست خود گفت:” کومو. “که در آن ویروس تمایل به گسترش است. به همین دلیل آن شرایط خواهد بود را در پایان.”

کومو بعد به اشتراک گذاشته شده در توییتر یک نمودار با یک تجزیه منطقه ای و نوشت: “برخی از مناطق نیویورک در حال نزدیک شدن به بازگشایی بیش از دیگران است. در حال حاضر هیچ منطقه با تمام الزامات لازم برای بازگشایی با خیال راحت و ایمن.”

“وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام,” او اضافه شده است.

کومو اظهارات یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیام در پای بنای یادبود آبراهام لینکلن است که به دنبال حرکت تعادل ظریف بین حفاظت از آمریکایی ها از CCP ویروس و اجازه می دهد آنها را به ادامه زندگی.

“برخی از کشورهای در حال رفتن به مجبور به گرفتن یک کمی زمان بیشتری در گرفتن و آنها در حال انجام است که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته مجازی تاون هال میزبانی شده توسط فاکس نیوز در روز یکشنبه.

President Trump holds a Virtual Town Hall
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند با اخبار مجریان Bret Baier و Martha MacCallum طی مجازی تاون هال داخل یادبود لینکلن در واشنگتن در آوریل 3 سال 2020 است. (الیور Contreras-استخر/گتی ایماژ)

اما در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: طبیعی است برای برخی از ایالت ها به سهولت محدودیت آهسته تر از دیگران او معتقد است که برخی از آنها در حال حرکت بیش از حد به آرامی.

“برخی از ایالت ها من فکر می کنم رک و پوست کنده نمی خواهید به اندازه کافی سریع,” او اضافه شده قبل از singling از ویرجینیا فرماندار رالف نرتهم برای تمدید اقامت خود را در خانه سفارش به اواسط ماه ژوئن.

“شما باید برخی از ایالات آمریکا است که در ویرجینیا آنها می خواهند به پایین تا اواسط ماه ژوئن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من واقعا معتقدم که شما می توانید رفتن به پارک شما می توانید به سواحل … و من واقعا فکر می کنم تا باور نکردنی است. که یکی از دلایل ما موفق هستند.”

اذعان معتبر ترس در هر دو طرف از این موضوع با برخی از مردم نگران بیمار شدن و یا در حال مرگ در حالی که دیگران ویران مشاغل از دست رفته و یا ورشکستگی کسب و کارهای ناروا گفت: “ما باید برای به دست آوردن آن را به عقب باز با خیال راحت اما به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de